Şimdi Ara

Sıfır kutudan arızalı iphone cikti !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Söylemiş olduğunuz ülkeden Apple Storedan mı alındı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yinede bi apple storeye götür derim ben
  • almadan araştırın biraz yahu. Neyse ders olmuştur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Store müşteri hizmetlerini arayın, yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır cihaz vermeleri lazım
  • sıfırda olsa alındığı anda kontrol etmek gerekir
  • Telefonu almadan önce az araştırsan anlardın durumu aldıktan sonra üye olup foruma sanki biz amerika telefonlarının Türkiye'de garantili olmasını engelliyormuşuz gibi konuşuyorsun, bende Dubai'den almıştın telefonu ordada Amerika telefonu satıyorlar hep ama aldığımda 10 gün orda kullandım son gün gidip almadım, Allaha şükür birşey çıkmadı.

Telefonunu amerika da değiştirebilirsin malesef Türkiye'de imkanı yok.

• yurt dışından elektronik cihaz alınacaksa gider gitmez alıp
    orada kaldığın sürece kullanıp bakmak lazım herhangi bir sıkıntısı varmı diye.
    bu şekilde olası bir sıkıntıda dönmeden değişim yapabilirsiniz.
    Ben olsam burada herhangi bir telefoncuda tamir ettirirdim.
    çok yüksek bir maliyet tutmayacağını düşünüyorum.
    geçmiş olsun.
  • Onlarca iphone aldim, her seferinde inatla cihazi yerinde acip aktive ederek fiziksel aksamlari kontrol ettim. Cok cok nadir oluyor ama sorun cikmayacak diye bisey yok.

• Arkadaslar isimden dolayi ben biyere gidemedim arkadasa soyledim varsa al dedim oda almis gelmis bakmamis ve zamanimiz yoktu ben ulkeden ayrildim hemen sonra baktim arizali haklisiniz sizde ama ben bu teli alsam turkiyede kullansam bozulsa eyvallah kutudan cikti arizali bu tamamen apple in kusuru yani garantiden daha farkli bi olay degilmi ? apple irtibata gectim utanmadan 350 tl ye tusu yapabilceklerini soylediler tr de

• soyturk58 kullanıcısına yanıt
    Kardesim ne haddime oyle bisi yok buradaki herkese saygi duyuyorum ve fikirleri benim icin onemli herkes tecrubeli deneyimli insanlar benim oyle bi niyetim yok yanlis anlasildiysam ozur dilerim.

• amerikan cihazlarının türkiye de garantisi yok diye bişi yok.apple türkiye yeni anlaşmaları gereği bazı amerikan cihaz modellerine garanti hizmeti veriyor.örnegin a1586 ,(bizzat amerikadan alıp zorlu da değiştiren var) sizin model numaranız a1549.belki türkiyede hizmet kapsamında ki amerikan cihaz modellerinden birisidir.yapmanız gereken ilk sey forumda bilip bilmeden konusan arkadasları ciddiye almamak olmalıdır.daha sonra 0 (216) 282 15 11 bu numaradan apple türkiye yi arayıp cihazınızın tütkiye de garantisi olan modeller arasında olup olmadığını sormaktır.

• 1549 Türkiye'de destek almıyor. Ayrıca yetkili bir satıcıdan alınmamış olduğu için böyle bir durum yaşıyorsunuz. Apple Store'dan alanlar oldu dediğiniz yer eğer Umman'da ise bu da sıkıntı çünkü Apple Store dediğiniz ülkede faaliyet göstermiyor.
  • ekotim kullanıcısına yanıt
    Arayip gorustum sonu 49 olan cihazlara hizmet vermiyolarmis amerika izin vermiyomus

• Iphone ile ilgili bazı sitelerde Parasını Alıp Yurtdışına Gönderen elemanlar var . Değişim bile yaptırıyorlar . Türk forum sitesi . Hiç sorun etme 300-400 tl arası bişeydi ama telefonu değişmiş getirtiyır

• Arkadaslar konuyu hortlatiyorum.telefon bugun durduk yere kendini sesliye aldi sasirdim sonra bi baktim dugme calisiyo simdi hicbir sorun yok dugme catir catir calisiyo nasil oldu anlamadim ama 9 ay sonra nasil duzeldi anlamadim 😂

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.