Şimdi Ara

Sıfır kutudan arızalı iphone cikti !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar yurt disindan carfurdan iphone 6 aldim 2 adet ve aksamina ulkeyi terkettim.yolda telefonlari actigimda ikisininde arizali oldugunu farkettim ikisininde sessize alma tusunda problem var bitanesi hic calismiyor tus bosta resmen sallaniyor ikincisi ise bazen seslideyken sessize dusuyor ucu ucuna tutuyor oda bozuldu bozulucak ne yapmam gerekiyor elimde carfur faturasi var ne yapmam konusunda yardimci olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Hocam apple store'ye götürmen gerekicek orada değisimini yaparlar diye umuyorum ben.

• Hocam umuyosun ama dunya para verip telefon aliyosun yani yazik peki hemen aninda islem yapiyolarmi ben izmirde oturuyorum burdan kalkip istanbulami gitmem lazim illa :(
    Malesef öyle benim yapabilcem bisey degil dostum türkiye cihazi alsaydin verirdin izmir genpa servisine en gec 1 hafta icinde gelirdi telefonun.

• Hocam carrefourdan aldiysan buyuk ihtimal amerika cihazidir bi kontrol et eger oyle ise apple store ilgilenmeyecektir

• Arkadaslar umman muskat tan aldim telefonlari amerika cihazi olunca ne oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ckmz17 -- 18 Mart 2015; 21:10:43 >
    2 sindende garanti hizmetinden yararlanamıyıp cihazlar elinde patlamış oluyor dostum madem kutularını açıcaktın neden aldığın yerde açmadın
  • Telefon model kodu ne arkadaşım?
  • Bitanesi MG5X2LL/A digeri MG5W2LL/A bunlar ne oluyor arkasinda da A1549 yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ckmz17 -- 18 Mart 2015; 23:41:26 >
    geçmiş olsun kardeşim ikiside amerika cihazı ikisininde türkiyede garantisi yok amerikaya gönderecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

Bitanesi MG5X2LL/A digeri MG5W2LL/A bunlar ne oluyor arkasinda da A1549 yaziyor

Gecmiş olsun bi telefoncuya verin tamir etsin sorunları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasil ya ne alaka niyeki international waranty ne demek uluslar arasi garanti degilmi turkiyedeki appledan niye faydalanamiyorum sacmalik bu ya hic degistiren yada zorlu centra tel veren yokmu ? Emin misiniz degismedigine eger oyle bisi varsa o telefonlari yemin ediyorum denize atarim

• Evet oyle denize at gitsin.

• Şuan kullandığım cihazda Amerikan buradaki Apple Store yüzüne bile bakmadı aynısı senin içinde geçerli aldığın yere götür.

Yurt dışı cihaz alımlarında mutlaka kontrol edin sağını solunu deneyerek alın. Hatta bana kalırsa yurt dışından cihaz almayın ben aldım başım yandı tavsiye etmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ckmz17

Hocam umuyosun ama dunya para verip telefon aliyosun yani yazik peki hemen aninda islem yapiyolarmi ben izmirde oturuyorum burdan kalkip istanbulami gitmem lazim illa :(

Haklisin dunya para verip aliyosun yazik
    2 taneymis birde
    Telefonlari aldiginiz gibi acmaniz gerekirdi ulkeden ayrilacaktiniz madem
    Apple storeda bir sansinizi deneyin derim

• O cihazlara ne apple store sa nede diğer servislerde garanti kapsamında bakmazlar. Ya yurt dışına gönderecek ua da ücretli olarak bir telefon tamircisinde yaptıracaksın

• Peki cihazlari ben istedigim ulkeye kargolayabilirmiyim gumrukte sikinti olurmu yurt disindan gelicek arkadaslarim var onlara yollasam

• geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • International waranty değil zaten yanlış algı burada maalesef. International limited warranty* olacak doğrusu.

The Apple One-Year Limited Warranty is a voluntary manufacturer's warranty. It provides rights separate to rights provided by consumer law, including but not limited to those relating to non-conforming goods.

Apple, iPhone ve iPad için garanti hizmetini Apple Ürünü'nün orijinal olarak satıldığı Apple veya Yetkili Distribütörlerinin bulunduğu ülkeyle sınırlandırabilir. iPhone veya iPad ürünlerine sadece Apple veya bir AASP servis vermelidir.
  • Peki arkadasim apple storeden alanlar oldu ozellikle sordular bu urunler turkiyede ne olucak diye adam internete girdi apple a siteyi acti zorlu centre gosterdi turkiyede bu apple storeye goturdugunuz zaman garantiden faydalanabiliyosunuz dedi her isleminize cevap vericektir dedi ona ne demeli hadi ben carfurdan aldim tamam applestoreden alanlar napicak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.