Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende şuan aynı aracı araştırıyorum. borusan ve kosiflere gittim aynı teklifleri veriyorlar. Sıfır 1.16i 2015'den beri yok.
    Ağustos başında gitmiştim yine aynı fiyatları almıştım, yalnız 36ay 0 faiz kampanyası vardı ki, bence çok mantıklı oluyordu, o kampanya bitti.
    Elimizde hiç araç yok muhabbeti dönüyor genel olarak.

1.18i -> 98bin (joy paket)
    1.18i -> 101bin (joy+ paket, sunroof, katlanabilir ayna..)
    1.16d -> 113bin (joy+ paket)
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    evet ama bu fiyatlar lpg siz.
  • Tabi oyle canim :) sagolun cevap icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seldomfb S kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Fiyatlarla ilgili bir kampanya gördüğünüzde bana da haber verirseniz memnun olurum.
  • Seat Leon 1.2 TSi DSG için fiyat alan oldu mu?
  • Skoda Fabia 1.2 DSG 110 hp Style paket için fiyat alan oldu mu? Liste fiyatı 58.200 TL görünüyor.
  • Toyota verso yada Ford Grand c max için fiyat alan oldumu?

• soguknewale S kullanıcısına yanıt
    Değer ataşehir bayisi ve gtc üsküdar bayisi bu fiyatları verdiler ama karar da veremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: seldomfb

bende şuan aynı aracı araştırıyorum. borusan ve kosiflere gittim aynı teklifleri veriyorlar. Sıfır 1.16i 2015'den beri yok.
    Ağustos başında gitmiştim yine aynı fiyatları almıştım, yalnız 36ay 0 faiz kampanyası vardı ki, bence çok mantıklı oluyordu, o kampanya bitti.
    Elimizde hiç araç yok muhabbeti dönüyor genel olarak.

1.18i -> 98bin (joy paket)
    1.18i -> 101bin (joy+ paket, sunroof, katlanabilir ayna..)
    1.16d -> 113bin (joy+ paket)

Temmuz sonundaki kampanya çok iyiydi hakikaten.
    Takribi 105 binlik araçta; vergi mükellefleri için 70 bine 36 ay sıfır faizli kredi vardı.
  • Bir 308 muhabbeti dönüyor yakında kokusu çıkar

• Citroen c ellyse 1.6 dizel manuel istanbul daloglu citroende 0 km 52.500 tl.
    Exclusive paket. Yani en dolusu.

Yine ayni arac fakat bos paket olan attraction samsun citroende 48.900.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahakt

Bir 308 muhabbeti dönüyor yakında kokusu çıkar

konu hakkında arkadaş belki yardım eder konu hakkında bilgisi olabilir ekrem742
  • Astra enjoy paket için gittik dinamik paketi aldık.
    Enjoy paket 1.6 dizel otomatik 80 e bırakacaktı. Dinamik paketi ve üstüne body kit (araçta uygulandığı için) 86 ya aldık. 20 bine 20 ay sıfır faizden yararlandık. Sadece 100 lira masrafı var.
    Araç almak isteyenler özellikle istanbul bayilerinden telefonla net fiyatlar alabiliyor. Ben aldıktan sonra diğer bayi de biz de bu fiyattan vermeye hazırız gibisinden konuştu ama artık kapora verdik.
    Allah herkese gönlündeki aracı almayı nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysim47 -- 20 Ağustos 2016; 18:21:16 >
  • veysim47 V kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
    Sıfır faiz olayı sadece 20 bin liraya kadar mı geçerli acaba?
  • Nissanda düz vites fiyatına otomatik vites kampanyası var, inceleyen oldumu, indirim gerçekmi?

• Merhabalar,

Sıfır bir araç almayı planlıyorum. Kompakt hatchback araç alma düşüncem olduğu için belli modellere yöneldim, fiyata, donanıma, sağlamlığa vs göre çeşitli elemeler yaptım ve üç model arasında kaldım. Aslında iki model daha doğru üçüncüsü (Toyota Yaris) öylesine aklımda kalan bir şeydi.

Evet özellikle Astra ve Auris arasında fena gidip geliyorum. Yaris ise fiyatı daha uygun ve eşim de belki kullanırsa rahat olur diye listemde duruyor. Muhtemelen Yaris tercihim olmayacak ama yine de listeyi bu haliyle buraya ekliyorum.

Düşündüğüm Model ve Donanımlar:
    Opel Astra HB 1.4T Benzin Otomatik (Dynamic) (78.000 TL)
    Opel Astra HB 1.4T Benzin Otomatik (Excellence) (83.000 TL)
    Toyota Auris 1.6 Benzin Otomatik (Advanced Skypack) (74.000 TL)
    Toyota Auris 1.6 Benzin Otomatik (Premium) (78.500 TL)
    Toyota Yaris 1.33 Benzin Otomatik (Style Skypack) (62.500 TL)
    Toyota Yaris 1.5 Hibrit (Benzin+Elektrik) Otomatik (X-Trend) (69.000 TL)

Düşündüğüm tüm bu modeller için aşağıdaki resimde özelliklerini, fiyatlarını fln da listeledim. Ne var ne yok açıkça görünüyor. Listedeki fiyat ve özellik içeriği, almayı planladığım opsiyonları da içeriyor. (Mesela Astra için Gelişmiş Park Pilotu Paketi fiyata ve donanım listesine dahil edilmiştir).

Fiyat/performans, İkinci el pazarı, Donanım çeşitliliği, Sürüş Konforu ve Güvenliği gibi açılardan düşününce forumdaki arkadaşların tavsiyesi acaba hangisi olurdu çok merak ediyorum.

Şimdiden yardım edecek herkese teşekkürler
    i
    Astra HB - Auris - Yaris
    Karşılaştırma Tablosu:

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR

• TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    Lpg düşünüyorsanız ve cok km yapıyorsanız Auris yok benzinle binerim araç hızlı gitsin diyorsanız Astra benim nacizane görüşüm. ..

• Arkadaşlar peugeot 2008 makyajsız kasa için fiyat alan oldu mu?

Ankara Göral active için 68.000, Allure ( cam tavanlı, navigasyon ve park yardımcısı paketli) için 75 küsür fiyat verdi? Sizce nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: ifcoskun

Lpg düşünüyorsanız ve cok km yapıyorsanız Auris yok benzinle binerim araç hızlı gitsin diyorsanız Astra benim nacizane görüşüm. ..

LPG takmayı düşünmüyorum hocam. Senelik muhtemelen 10bin km'ye yaklaşmam bile zaten. O yüzden pek bakmadım LPG ya da Dizel gibi seçeneklere.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.