Şimdi Ara

SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.228
Cevap
232
Favori
314.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: getbusy06

ilgilenen için ankara çelik'ten dacia duster 4*4 110 hp look paket laureate füme için 66.600 fiyat verdiler 15-20 gün içinde teslim.

Alıntıları Göster
    27 Temmuzda Opel Astra HB 1.6 CDTI Otomatik Dynamic 86.000 TL'ye alındı.

Ekstra olarak Karter Koruma hediye edildi.
    1000 TL'ye seramik kaplama yaptırıldı.

28.000 TL 24 ay vade 0.52'den kredi kullanıldı.

• Arkadaşlar düzelteyim Eat6 PureTech 2.elmiş bayii adını araştırayım yazarım araba Confort ve bi paket daha var soğutmalı kol dayama,230V priz,Cruise Control navigasyon vs. var Citroen bu işleri iyi yapıyor.

Ama dizel olanıda var dizeline bütçemi arttırıp dizel olanına yükleneceğim .

C4 olmazsa Golf 7 alacağım.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

rapid sedan 1.2 90 hp DSG style donanım 61.700 fiyat nasıl _?

o fiyata dizel alabilirsin pazarlik yaparsan bence, tabii manuel vites olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

Arkadaşlar düzelteyim Eat6 PureTech 2.elmiş bayii adını araştırayım yazarım araba Confort ve bi paket daha var soğutmalı kol dayama,230V priz,Cruise Control navigasyon vs. var Citroen bu işleri iyi yapıyor.

Ama dizel olanıda var dizeline bütçemi arttırıp dizel olanına yükleneceğim .

C4 olmazsa Golf 7 alacağım.

Saygılar.

hocam bahsettiğiniz araba 3 silindir bence iyice araştırın 3 silindir araba satarken bayağı sıkıntı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlim21

rapid sedan 1.2 90 hp DSG style donanım 61.700 fiyat nasıl _?

o fiyata dizel alabilirsin pazarlik yaparsan bence, tabii manuel vites olur.

hocam manuel alacak olsam aynı fiyata octavia optimal var onu düşünürüm dizel düşünmüyorum 1.2 az yakıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

27 Temmuzda Opel Astra HB 1.6 CDTI Otomatik Dynamic 86.000 TL'ye alındı.

Ekstra olarak Karter Koruma hediye edildi.
    1000 TL'ye seramik kaplama yaptırıldı.

28.000 TL 24 ay vade 0.52'den kredi kullanıldı.

Yeni Astra HB 1.6 Dizel 136 HP AT6 Dynamic 97.000 ve kampanyalı a. teslim fiyatı 91.500
    Aldığınız araç buysa liste fiyatı üzerinden 5500 lira indirim almışsınız.
    Bence iyi fiyat hangi il, hangi bayi?
  • veysim47 V kullanıcısına yanıt
    Evet aldığım araç o. Zaten dediğiniz gibi 91.500 fiyat zaten verilen fiyat. Hiç bir şey demeyin bayileri arayın 87.000-87.500 arası fiyat alıyorsunuz. 86.500 diyenlerde oldu ama renk seçenekleri çok kısıtlıydı.

Gerçek oto'dan aldım. Ciddi alıcı olduğumu ve masadan aracı alıp kalkacağımı pazarlık sevmediğimi ve son fiyatı vermelerini rica ettim 86.800 dediler. 800'le olmaz bu iş 86 dedim o akşam 1000 lira kapora koydum masaya. Ertesi gün 57.000 eft yaptım. Kredi işlemleri başladı, akşama 28.000 kredi tamam. Diğer gün de aracı teslim aldım.

Neptün mavi rengi aldım.

Bu arada 45 gün önce Leon Fr için kapora yatırdım, sonra dizel advance paket + sunrooflu araç buldum kaporayı ona çevirdim. Temmuz sonu dediler aradım 25 temmuzda araç ağustos 5'te gelecek ve zam yiyecek dedikleri için kapora iadesi alıp temmuz bitmeden araç aramaya geçtim. Opel'e gittim ve astrayı alıp çıktım.

Leon alsam 8000 tl faiz ödeyecektim. Çünkü faiz 1.20 piyasada. Bu parayı araca verip 2.200 lira faiz ödemek daha mantıklı geldi. Sunroof leon gibi cam tavan şeklinde olmadığından tercih etmedim.

Aslında manuel alma niyetiyle gittim ama manuel 82, otomatik 86 olunca otomatiği aldım. Leonda otomatiğe 86 versem içim acırdı. 10 bin tl fark vardı çünkü.

Keza a3 baktım 95.000 fiyat aldım dizel otomatik için ama aylık ödemeleri zorlar diye düşünüp almadım.

Durum bu. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Evet aldığım araç o. Zaten dediğiniz gibi 91.500 fiyat zaten verilen fiyat. Hiç bir şey demeyin bayileri arayın 87.000-87.500 arası fiyat alıyorsunuz. 86.500 diyenlerde oldu ama renk seçenekleri çok kısıtlıydı.

Gerçek oto'dan aldım. Ciddi alıcı olduğumu ve masadan aracı alıp kalkacağımı pazarlık sevmediğimi ve son fiyatı vermelerini rica ettim 86.800 dediler. 800'le olmaz bu iş 86 dedim o akşam 1000 lira kapora koydum masaya. Ertesi gün 57.000 eft yaptım. Kredi işlemleri başladı, akşama 28.000 kredi tamam. Diğer gün de aracı teslim aldım.

Neptün mavi rengi aldım.

Bu arada 45 gün önce Leon Fr için kapora yatırdım, sonra dizel advance paket + sunrooflu araç buldum kaporayı ona çevirdim. Temmuz sonu dediler aradım 25 temmuzda araç ağustos 5'te gelecek ve zam yiyecek dedikleri için kapora iadesi alıp temmuz bitmeden araç aramaya geçtim. Opel'e gittim ve astrayı alıp çıktım.

Leon alsam 8000 tl faiz ödeyecektim. Çünkü faiz 1.20 piyasada. Bu parayı araca verip 2.200 lira faiz ödemek daha mantıklı geldi. Sunroof leon gibi cam tavan şeklinde olmadığından tercih etmedim.

Aslında manuel alma niyetiyle gittim ama manuel 82, otomatik 86 olunca otomatiği aldım. Leonda otomatiğe 86 versem içim acırdı. 10 bin tl fark vardı çünkü.

Keza a3 baktım 95.000 fiyat aldım dizel otomatik için ama aylık ödemeleri zorlar diye düşünüp almadım.

Durum bu. :)

Güzel düşünmüşsünüz. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Sıcak mı bilemem ama benzinli manuel beyaz renk Comfortline Passat için 89.800 lira ödedik bagaj havuzu ve paspas dahil, liste fiyatı 94.200 lira.
    Ağustosta zam gelecek dediler iki ayağımız bir pabuça girdi ama henüz zam gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Sıcak mı bilemem ama benzinli manuel beyaz renk Comfortline Passat için 89.800 lira ödedik bagaj havuzu ve paspas dahil, liste fiyatı 94.200 lira.
    Ağustosta zam gelecek dediler iki ayağımız bir pabuça girdi ama henüz zam gelmedi.
    2016 Honda Civic Elegance + Bagaj Havuzu + Paspas + Spoiler + Krom Egsoz Ucu
    71.500'e alındı
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşıma aldık 2 gun önce
    Gaziantep Akcanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmettin44

quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Arkadaşıma aldık 2 gun önce
    Gaziantep Akcanlar

bayağı uygun almış ben en son mart ta falan sormuştum aynı modeli 75 ten aşağı düşmemişlerdi.

Hatay Osmaniye K.maraş Adana bütün bayileri aradık.
    74.000 den aşağı dusmediler.

Antep toplu arac almış sanırım fiyatı o yüzden uygunmuş. Bir de tanıdık filan girdi araya
  • liste fiyati 78 değil mi civic'in. baya indirim yapmışlar.
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    E250 sorduk kimse cevap vermedi zamanında, bulursanız çalışan indirimiyle liste fiyatından %10 inerek alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

E250 sorduk kimse cevap vermedi zamanında, bulursanız çalışan indirimiyle liste fiyatından %10 inerek alınabiliyor.
    Honda civic için konuşuyorum.Haziranda İst Ataşehir Elegance fabrika çıkışlı tüplü otomatik , deri koltuk , navigasyon dahil 77.500e verdiler en son 71 normal eğer otomatik ve tüp deri koltuk vs yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ug35ur

Honda civic için konuşuyorum.Haziranda İst Ataşehir Elegance fabrika çıkışlı tüplü otomatik , deri koltuk , navigasyon dahil 77.500e verdiler en son 71 normal eğer otomatik ve tüp deri koltuk vs yoksa

Alıntıları Göster
    yok mu elentra otomatik için fiyat alan ?
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

2016 Honda Civic Elegance + Bagaj Havuzu + Paspas + Spoiler + Krom Egsoz Ucu
    71.500'e alındı

Araç otomatik vites mi....
  • ifcoskun kullanıcısına yanıt
    Bizde istanbuldan honda civic eco lpg otomatik 76bin tl den anlastik.
    Cyclone marka Navigasyonlu teyp olan model icin 1000 tl daha vermemiz gerekiyordu sozde fabrikasyon dediler ama Sizce onumu almaliydik kararsiz kaldik, olmadi sonradan taktiririz dedik
  • 1.2 benzinli ve altı fiyatı uygun 35 bin civarında, sıfır faize taksit seçenekli araç varmı veya yıl sonu olur mu. Ayrıca benzinli için f/p oranı iyi hangi markayı onerirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.