Şimdi Ara

SIFIR Gigabyte GeForce GTX 980 Ti XTREME GAMING EKRAN KARTI GV-N98TXTREME-6GD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÜRÜNÜ ALMANYA'DAN BİZZAT KENDİM GETİRDİM.
    SIFIRDIR.KESİNLİKLE KUTUSU DAHİ AÇILMAMIŞTIR. BUNU KUTU ÜZERİNDE YER ALAN GÜVENLİK STICKERLERİNDEN DE ANLAYABİLİRSİNİZ.
    İLK 3 RESİM BİZZAT TARAFIMDAN ÇEKİLMİŞ EKRAN KARTINA AİT GERÇEK RESİMLERDİR. DİĞER 6 RESİM İSE GIGABYTE'IN RESMİ WEB SİTESİNDEN ALINMIŞ EKRAN KARTINA AİT ORJİNAL RESİMLERDİR.
    EKRAN KARTININ ŞU AN AMAZON.COM'DA GIGABYTE TARAFINDAN SATIŞ FİYATI 689,99 AMERİKAN DOLARDIR. TABİ BİRDE SİZ BU EKRAN KARTINI ALDIĞINIZDA, TÜRKİYE'YE GELMESİ İÇİN HARİCEN KARGO ÜCRETİ VE GÜMRÜK MASRAFIDA ÖDEMEK ZORUNDASINIZ. KISACA EKRAN KARTIM ŞU AN ABD SATIŞ FİYATININ ALTINDADIR.

Fiyatım: 1600 TL DİR.

WINDFORCE 3X 700W cooling system
    Powered by NVIDIA GeForce® GTX 980 Ti GPU
    Integrated with 6GB GDDR5 memory and 384-bit memory interface
    Boost:1342 MHz/ Base: 1241 MHz in OC Mode
    Boost:1317 MHz/ Base: 1216 MHz in Gaming Mode
    Features Dual-link DVI-I / HDMI / DisplayPort*3
    Recommended system power supply requirement: 600W(with two 8-pin external power connector)

7 SIFIR Gigabyte GeForce GTX 980 Ti XTREME GAMING EKRAN KARTI GV-N98TXTREME-6GD
    0 SIFIR Gigabyte GeForce GTX 980 Ti XTREME GAMING EKRAN KARTI GV-N98TXTREME-6GD

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 10 Ekim 2016; 23:42:23 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 2000 tl ye gider gtx 1070 alırım. hatta 500 cebime kalır o derece.... eski karta o kadar para mı verilir ölü yatırım olmuş.
  • Fiyatın yüksekliği kartın Avrupa görmüş medeni ve terbiyeli bir kart olmasındandır.

1950 tl ye neler neler alınır. Evet ben bilir kişiyim, ben uzmanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • insan almanyadan gelirken bunu mu alır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hira-

2000 tl ye gider gtx 1070 alırım. hatta 500 cebime kalır o derece.... eski karta o kadar para mı verilir ölü yatırım olmuş.

diğer sefere ayık kafayla yaz oldu mu? çünkü komik duruma düşüyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grandekin@ks

insan almanyadan gelirken bunu mu alır??

sana mı soracam gelirken yanımda ne getireceğimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

Fiyatın yüksekliği kartın Avrupa görmüş medeni ve terbiyeli bir kart olmasındandır.

1950 tl ye neler neler alınır. Evet ben bilir kişiyim, ben uzmanım.

keşke bilir kişi olmasaydın keşke uzman olmasaydın. insan olman yeterliydi.

• insan gibi seni uyarıyoruz işte.Boşua uğraşma zaman kaybetme diye. gtx 1070 ler şuan konu açtığın yerde sıfır kapalı kutulusu jelatini dahi açılmamış 1600e gördüm az önce sen neyin kafasındasın.?sen ayık kafayla konu aç buraya ki millet sana adam gibi yazsın.
  • quote:

insan gibi seni uyarıyoruz işte.Boşua uğraşma zaman kaybetme diye. gtx 1070 ler şuan konu açtığın yerde sıfır kapalı kutulusu jelatini dahi açılmamış 1600e gördüm az önce sen neyin kafasındasın.?sen ayık kafayla konu aç buraya ki millet sana adam gibi yazsın.

"2000 tl ye gider gtx 1070 alırım. hatta 500 cebime kalır o derece.... eski karta o kadar para mı verilir ölü yatırım olmuş."

bak bu cümle sana ait. 1950 tl ye satılan bir ürün yerine 2000 tl ye satılan bir ürünü alıyorsun ve 500 tl cebine kalıyor. o yüzden sana ayık kafayla yaz bir dahaki sefere dedim.
    ama bu seferde uykudan uyanamamışsın.

ayrıca sana ne benim boşa kaybedicem zamandan.sen 1600 tl ye git o dediğin kartı al.ben adam gibi konu açtım ama şu ana kadar adam gibi yaklaşım gösteren olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 2 Ekim 2016; 21:27:45 >

• sayın tectec bey ilanınız diğer kartlara göre uygun fiyatta değil değiştirmenizi temenni ederim iyi forumlar hayırlı akşamlar,hatta şimdiden tatlı uykular dilerim
    Saygılar.
  • quote:

sayın tectec bey ilanınız diğer kartlara göre uygun fiyatta değil değiştirmenizi temenni ederim iyi forumlar hayırlı akşamlar,hatta şimdiden tatlı uykular dilerim
    Saygılar.

eyvallah arkadaşım. fiyat konusunda piyasa araştırması yapıp, varsa bir yanlışlık fiyatı yeniden revize ederim.
    Hayırlı akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 2 Ekim 2016; 21:51:00 >

• Hocam geçenlerde 1300 TL civarına Hepsiburada Asus GTX 1070 Dual modelini sattı. Ki 980Ti performans olarak düşük ve güç tüketimi fazla olan bir kart 1070 karşısında. Fiyat için ciddi bir revize gerekiyor..

• Fiyata revizyon gelir ve makul bir seviyeye çekilirse elden teslim alabilirim.

Bilirkişi, uzman geyiği ise bir gif'ten alıntıdır. Bildiğinizi düşünüyordum.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tectec

quote:

sayın tectec bey ilanınız diğer kartlara göre uygun fiyatta değil değiştirmenizi temenni ederim iyi forumlar hayırlı akşamlar,hatta şimdiden tatlı uykular dilerim
    Saygılar.

eyvallah arkadaşım. fiyat konusunda piyasa araştırması yapıp, varsa bir yanlışlık fiyatı yeniden revize ederim.
    Hayırlı akşamlar.

Hocam fiyat araştırması yaparken piyasada mağazalarda satılan 980 Tİ fiyatlarını değil, 1070 fiyatlarını baz alın. Şu an arkadaşların dediği gibi 1070'ler performans olarak çok az da olsa 980 Tİ'lerden önde ve enerji harcaması konusunda da daha cimri ayrıca öyle veya böyle yeni nesil kartlar.

Arada 1070'ler için yapılan kampanyaları saymasak dahi bu kartlar 1.700-1.900 TL aralığında kampanyasız dahi alınabiliyor üstelik Türkiye garantisine sahip olarak.

Bu sebeple Türkiye garantili olarak 1070'in kampanyasız dahi 1.700 TL civarında alınabildiğine dikkat ederek yurt dışı garantili 980 Tİ'nin kaça satılabileceğini hesap edip buna göre bir fiyat isterseniz daha doğru olur diye düşünüyorum.

Bu arada yukarıda yazdıklarım sadece benim şahsi görüşlerim, fiyatı belirlemek tabi ki size ait, bu yazdıklarımı sadece bir tavsiye olarak görün isterim. Syg.

• gıgabyt okadar etmez asus olsa neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

quote:

Orijinalden alıntı: tectec

quote:

Saygılar.

Hayırlı akşamlar.

Hocam fiyat araştırması yaparken piyasada mağazalarda satılan 980 Tİ fiyatlarını değil, 1070 fiyatlarını baz alın. Şu an arkadaşların dediği gibi 1070'ler performans olarak çok az da olsa 980 Tİ'lerden önde ve enerji harcaması konusunda da daha cimri ayrıca öyle veya böyle yeni nesil kartlar.

Arada 1070'ler için yapılan kampanyaları saymasak dahi bu kartlar 1.700-1.900 TL aralığında kampanyasız dahi alınabiliyor üstelik Türkiye garantisine sahip olarak.

Bu sebeple Türkiye garantili olarak 1070'in kampanyasız dahi 1.700 TL civarında alınabildiğine dikkat ederek yurt dışı garantili 980 Tİ'nin kaça satılabileceğini hesap edip buna göre bir fiyat isterseniz daha doğru olur diye düşünüyorum.

Bu arada yukarıda yazdıklarım sadece benim şahsi görüşlerim, fiyatı belirlemek tabi ki size ait, bu yazdıklarımı sadece bir tavsiye olarak görün isterim. Syg.

eyvallah, söylediklerinizi dikkate alarak yeniden bir fiyat revizyonu yapıyorum.
    iyi forumlar....

• quote:

Orijinalden alıntı: omarom

gıgabyt okadar etmez asus olsa neyse

neye göre gigabyte ile asus u mukayese ediyorsun.

• Aralarındaki en önemli farklardan biri firmaların kullandıkları soğutma sistemleri, aynı model kartlarda yaptıkları bellek ve çekirdek hız farkları ve bunu kendi yazılımlarıyla beraber desteklemeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: omarom

Aralarındaki en önemli farklardan biri firmaların kullandıkları soğutma sistemleri, aynı model kartlarda yaptıkları bellek ve çekirdek hız farkları ve bunu kendi yazılımlarıyla beraber desteklemeleri

bende bu bahsettiğin kriterleri değerlendirerek gigabyte tercih etmiştim. gerek kullandıkları fanların yapısı itibari ile, gerek bellek ve çekirdek hızı noktasında gerekse fiziksel görüntüsü itibari ile gigabyte 980 ti extreme, asus un normal ve strix serilerinde çok daha ilgi çekici geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

Fiyata revizyon gelir ve makul bir seviyeye çekilirse elden teslim alabilirim.

Bilirkişi, uzman geyiği ise bir gif'ten alıntıdır. Bildiğinizi düşünüyordum.

Kolay gelsin.

fiyat olarak ne düşünüyorsunuz. bu arada bahsi geçen sözün, yazdığınız cevapla birlikte olduğunu düşündüğüm için çok rigid buldum. o yüzden tepkim için kusura bakmayın, bilmiyordum giften alıntı olduğunu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.