Şimdi Ara

Sıfır Gibi - Garantili - Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Oval Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 sene öncesinde aldığım ve sadece çalışıp çalışmadığını kontrol ettikten sonra kutusuna kaldırdığım HepsiBurada faturalı Razer Kraken Chroma 7.1 V2 Oval Kulaklık adlı ürünümü satmaya karar verdim. Madem kullanmıyorum, neden boşu boşuna kenarda yatıyor diye düşünürken böyle bir karar aldım. Kulaklığı sadece 5-10 dakika deneme amaçlı kullandım, yani sıfır desem yanlış olmaz. Hatırladığım kadarıyla 2018 yılının Nisan-Mayıs ayları civarında bu ürünü almıştım. Garanti belgesi v.s. jelatinine bile dokunmadım. Mağazadan nasıl alıyorsanız, bu ürünü de aynı şekilde almış olacaksınız.

Kocaeli ve İstanbul içinde elden, diğer illere önce havale/eft sonra kargo şeklinde gönderilir. 7 senedir bu forumdayım, alışverişlerde herhangi bir güven sorunu yaşayacağımızı düşünmüyorum. Piyasaya göre uygun bir fiyat yazdığımı düşünüyorum. İkinci ellere yaklaşık bu fiyatlar isteniyor. İkinci el fiyatına sıfır ürün almak isteyenler için fırsattır.

Fiyat: 650 TL >>> 625 TL

>>> 600 TL SON FİYATTIR!

Fotoğraf çekmek için kutuyu açtığımda faturaya baktım. Fatura tarihi 09.05.2018'miş. Yani 6 ay daha garantisi bulunmakta. Ürünün fotoğrafları:

12 Ağustos düzenlemesi:

Ürünün satışı devam etmektedir. Araştırmalarım doğrultusunda piyasada bu kulaklığın stok miktarı çoğu yerde bitmiş olup, bazı yerlerde 1000 TL gibi fiyatlara satılmaktadır.

7 EKİM DÜZENLEMESİ:

Bu kulaklık şu anda en ucuz 1140 TL'ye satılmaktadır. Neredeyse yarı fiyatına sıfır ürün almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsattır.

https://www.akakce.com/kulak-ustu-kulaklik/en-ucuz-razer-kraken-7-1-chroma-v2-rz04-02060200-r3m1-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,79627897.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Storm -- 12 Aralık 2019; 14:25:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• takip
  • Hocam pm. attım
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.