Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolas4121 -- 2 Ekim 2017; 15:3:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat her ikisi için mi geçerli, 0 fiyatı başka bir sitede 110 TL ye satıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeventBayraktar

Fiyat her ikisi için mi geçerli, 0 fiyatı başka bir sitede 110 TL ye satıyorlar.

Bir tanesi için geçerli diğerini ben kullanıyorum ihtiyaç fazlası oldugunu göstermek için çektim ben bunu media markt kızılay avm den aldım internetten almadım o yüzden fiyat bu şekilde ürün sıfır açılmadı jelatini.

• En son vatanda 99 liraydı. Siz 500 e alsanız 450 ye mi satacaksınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

En son vatanda 99 liraydı. Siz 500 e alsanız 450 ye mi satacaksınız :)

Ya siz bilincimi geliyosunuz birkere ben vatandan almadim 2. Şuan fiyatı kaç 3. SIFIR ürün nesi zoruna gitti anlamıyorum. Yeni almışım 3 yıl garantili ürün den bahsediyoruz.

• Şu an en ucuz 122 lira. Nereden alındığının pek önemi yok, çoğu alıcı hele bir de ikinci el bölümünde arıyorsa fiyata bakar.

Ürün sahibi sizsiniz, fiyatı beğenmediğinde sıfır fiyatından düşük satıyorsanız ses etmeden ilândan çıkmasını bilmesi gereken biziz. Ancak benim görüşüm, 90 liraya satmanız durumunda 122 liraya sıfırı olan ürün için kimsenin bir şey demeyeceği yönünde.

Ben ise sıfır ürün alacak olsam 122 liralık bir ürün yerine 80 liralık bir ürünü forum üzerinden almayı tercih ederdim.

Arkadaşların takıldığı iki nokta; birincisi sıfır fiyatına yakın bir fiyat vermeniz, ikincisi ise piyasada bu ürünün bulunabileceği fiyata göre değil de aldığınız fiyata göre değerlendirmeniz.

İyi alışverişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Şu an en ucuz 122 lira. Nereden alındığının pek önemi yok, çoğu alıcı hele bir de ikinci el bölümünde arıyorsa fiyata bakar.

Ürün sahibi sizsiniz, fiyatı beğenmediğinde sıfır fiyatından düşük satıyorsanız ses etmeden ilândan çıkmasını bilmesi gereken biziz. Ancak benim görüşüm, 90 liraya satmanız durumunda 122 liraya sıfırı olan ürün için kimsenin bir şey demeyeceği yönünde.

Ben ise sıfır ürün alacak olsam 122 liralık bir ürün yerine 80 liralık bir ürünü forum üzerinden almayı tercih ederdim.

Arkadaşların takıldığı iki nokta; birincisi sıfır fiyatına yakın bir fiyat vermeniz, ikincisi ise piyasada bu ürünün bulunabileceği fiyata göre değil de aldığınız fiyata göre değerlendirmeniz.

İyi alışverişler.

Cihaz sıfır vakumu açılmamış 3 yıl garantili media markt AVM den aldım fiyatı 149 TL ben satıyorum 100 TL ye daha ne diyim ki acaba 2. El mi zannediyorlar :)) nerden alındıgının da önemi var

• legolas4121 kullanıcısına yanıt
    Evet, var. Ama sandığınız kadar değil.

Şu an en uygunu 122 liraya değil de 149 liraya satılsa 100 liraya kimse ses etmezdi, onu demeye çalışıyorum. Siz "Aldığım fiyattan 50 lira daha düşüğe satıyorum." diyorsunuz ve bu, sizin üründe %33 fiyat kırımı demek, hiç de fena değil. Ama alıcı öyle düşünmüyor işte. Arkadaşın "En son vatanda 99 liraydı. Siz 500 e alsanız 450 ye mi satacaksınız :)" deme sebebi de bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Evet, var. Ama sandığınız kadar değil.

Şu an en uygunu 122 liraya değil de 149 liraya satılsa 100 liraya kimse ses etmezdi, onu demeye çalışıyorum. Siz "Aldığım fiyattan 50 lira daha düşüğe satıyorum." diyorsunuz ve bu, sizin üründe %33 fiyat kırımı demek, hiç de fena değil. Ama alıcı öyle düşünmüyor işte. Arkadaşın "En son vatanda 99 liraydı. Siz 500 e alsanız 450 ye mi satacaksınız :)" deme sebebi de bu.

iyide fiyat şuan 150 tl benimde sıfır diyorum ikinci el olsa dediğiniz doğru aldıgım gibi duruyor anlatamadım heralde ürün sıfır magazadan şuan alsanız 150 ben 100 veriyorum keşke böle satanlar olsa da 50 TL ucuza ben alsam neyse bugun de satamassam ilandan çekecem ben oynarım onuda napim artık :)

• pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_casanova

pm

buyrun pm demişsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.