Şimdi Ara

SIFIR COWON S9 NERDEN BULABİLİRİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürün nihayet ülkemize gelmiş istanbulda şuan.İstanbul da aşırı kargo birikimi varmış şuan giren çıkanın haddi hesabı yok dedi fedex yetkilisi.Bu hengamede bakalım arada benim cowon ankaraya gelebilcekmi.Verdikleri tarih en geç yarın akşam.(23 nisanda da çalışıyolar)
  • Son gelişme ürün ankaraya doğru yola çıkmış belki bolu civarlarında olabilir.Artık yeter sabır taşı çatlamak üzere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRES754

Son gelişme ürün ankaraya doğru yola çıkmış belki bolu civarlarında olabilir.Artık yeter sabır taşı çatlamak üzere.

Dostum acele etme yaa benimki 10 gün oldu hiç ses ediyor muyum Hay bu İstanbul Paket Merkezi'nin diye başlayacam ama terbiyem el vermiyor
  • 419 tl ye getirtebilirim isteyene.Aşşağıdaki ilandan bakabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_39006455/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39168113
  • Ürün nihayet geldi.Şu anda elimde ilk izlenimim gerçekten çok hafif olması.Bir kaç resimde yollayacağım.

İki flac parça ve lost s06e13 ü attım altyazıyı okuyabiliyo.Alet gerçekten benim diyor ses kalitesi gerçekten çok üst seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H.E.B Sup -- 23 Nisan 2010; 11:59:06 >
  • Bu da ilk görüntü üstündeki plastik koruyucuyu çıkarmadım.

SIFIR COWON S9 NERDEN BULABİLİRİM
  • kulaklığı ne kadara aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

kulaklığı ne kadara aldın

210 liraya geldi metan orjinal kulaklık elmasepetinden.
  • hayırlı olsun süper bir ikili olmuş kulaklığıda mymemory'den alsaydınız yaklaşık 135 tl'ye geliyor ve orjinal zaten uluslararası garanti olduğu için metan garantiside geçerli oluyor neyse artık
  • arkadaşım ben de s9 düşünüyorum ama ingilizce menü kullanmak biraz zor geliyor be...

sadece ses için düşünüyorum bu cihazı, video falan çok önemli değil şu anda. bu cihaza ses olarak önerdiğin başka bir alternatif var mı?
  • @hamburgerx

Sony NWZ-A845
  • arkadaşım 845'in fiyatı çok değil mi?

845'in 16 gb'lığı ile s9'un 32 gb'lığı neredeyse aynı fiyata... bu durumda s9 daha mantıklı geldi bana, yanılıyor muyum? ama bu fark ses kalitesinden kaynaklanıyorsa onu bilemem, o zaman önceliği nwz-a845 modeline verebilirim. bir de nwa-a1000 var, ona ne dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamburgerx
    arkadaşım 845'in fiyatı çok değil mi?

845'in 16 gb'lığı ile s9'un 32 gb'lığı neredeyse aynı fiyata... bu durumda s9 daha mantıklı geldi bana, yanılıyor muyum? ama bu fark ses kalitesinden kaynaklanıyorsa onu bilemem, o zaman önceliği nwz-a845 modeline verebilirim. bir de nwa-a1000 var, ona ne dersin?

Onlar eski seri sanırım. Bütçeniz kısıtlı ise sony s639f falan düşünün ses kalitesi açısından çok fark yok ucuz ve kibar bir cihaz.
  • @hamburgerx

Bence de fiyatı çok ancak siz yalnızca ses kalitesi diyince onu örnek verdim. Demeki sesteki küçük nüanslar için o kadar para vermeyi göze alamıyorsunuz, bir şey diyemem bu konuda. Yoksa ben Cowon S9 sahibiyim, ama artık ikna olmuş durumdayım ses konusunda 1 numara olmadığına. Tabi biraz da zevk meselesi bu işler. Eğer onu pahalı bulduysanız arkadaşın dediği S639f'e bir bakın.
  • arkadaşlar 1 günlük cowon s9 isteyen varsa kutusunda sıfır zaten 300 tl'ye vereceğim 16 gb model
  • selamlar dostum cowons9 u satıyomuşsun merak ettim niye satıyorsun son fiyat 300 müdür?
  • cihazı sattım satmamın nedeni j3 almak istiyordum hatta j3'üde aldım s9'un tipini beğenmedim birde hafıza kartı takılmadığı için istemedim
  • Hmm ben de cowon s9 peşindeyim. satan bir kişi bulabildim, o da 579 diyor :(
    Takasla falan satan başkası yok mu acep?
  • cowon s9'u sattım teklif vermenize gerek yok ama almak istiyorsanız en iyi yol ebay'dan alın daha ucuza gelir 16 gb olanı 170 dolar civarı gümrükte takılma riski var bu yüzden 8 gb olanı tercih edebilirsiniz oda 135 dolar civarı olması lazım
  • 8 gblik S9 ne kadar ucuzmuş. Ancak ses konusunda maalesef beklediğimi alamıyorum Cowondan. U2 hariç
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.