Şimdi Ara

Sıfır Cowon İaudio 9 Arıyorum Arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi sıfır İaudio 9 arıyorum arkadaşlar,nasıl buluruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrtgb -- 10 Nisan 2012; 20:40:32 >

• Sıfır değil de sıfır gibi alet versek :D Şöyle ekran koruyucu ile kullanılmış şekilde 16 GB olanından. Mesaj geçmişimden bulabilirsiniz.

//satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 17 Temmuz 2012; 15:14:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem444

Sıfır değil de sıfır gibi alet versek :D Şöyle ekran koruyucu ile kullanılmış şekilde 16 GB olanından. Mesaj geçmişimden bulabilirsiniz.

Hocam forumu didik didik ettiğimden ilanınızı görmüştümÖnceliğim sıfır ürün hocam yaw
  • Yurtdışından alacaksın bu ülkede satışı yok malum... GG cilere kazıklanmak istersen o ayrı tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: java

Yurtdışından alacaksın bu ülkede satışı yok malum... GG cilere kazıklanmak istersen o ayrı tabi...

Hocam gg'de falanda yok ürün
  • O zaman başka seçeneğin yok ebay e bakacaksın....
  • http://www.miiguru.com/470-cowon/

bir bak istersen bu siteye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anarresrock

http://www.miiguru.com/470-cowon/

bir bak istersen bu siteye..

Evet hocam bu siteyi gördüm fakat yurtdışından daha ucuza mal edilebilir.Bakalım nasıl bulucaz bu aleti
  • Ben de arayıştayım valla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bm_emreakyil

Ben de arayıştayım valla :D

Valla durum zor hocam
  • Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum bi bağlantı kurdum gibi sanırım ama şu an aklımda sony ericsson a864 var incelemelerde çok başarılı olmuş. Bağlantımı kurduğumda mutlaka özelden haber edeceğim :)
  • quote:

Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum bi bağlantı kurdum gibi sanırım ama şu an aklımda sony ericsson a864 var incelemelerde çok başarılı olmuş. Bağlantımı kurduğumda mutlaka özelden haber edeceğim :)

Hocam sonynin a serisine bende baktım aslında ama cowon bi başka gibi duruyorBağlantıyı sıkı tut hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

quote:

Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum bi bağlantı kurdum gibi sanırım ama şu an aklımda sony ericsson a864 var incelemelerde çok başarılı olmuş. Bağlantımı kurduğumda mutlaka özelden haber edeceğim :)

Hocam sonynin a serisine bende baktım aslında ama cowon bi başka gibi duruyorBağlantıyı sıkı tut hocam

Valla fiyat bekliyorum işte şu an. Sonynin en büyük dezavantajı FLAC çalamayışı. Yoksa ses kalitesi açısından iyi diyorlar. Şu fiyatlar gelsin de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrtgb

quote:

Valla fiyat bekliyorum işte şu an. Sonynin en büyük dezavantajı FLAC çalamayışı. Yoksa ses kalitesi açısından iyi diyorlar. Şu fiyatlar gelsin de

Hocam aslında flac da çok yok piyasada sanki?Önceden güzel bi site vardı full flac parçalar vardı ama uçtu gittii

• Arkadaşlar cowondan vazgeçtim sony A864 aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.