Şimdi Ara

Sıfır Bir - Bir Zamanlar Adana'da | BluTv (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
33.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takipteyim yeni başladım cidden çok güzel bir dizi, emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Yeni sezonu 4 gozle bekliyoruk dayi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay konusu varmış. Çok iyi dizi harbiden.
  • Çoğu yerli diziden daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizi güzel olmakla birlikte ilk sezondaki hikaye daha güzel ve içine alıyordu ama ikinci sezonda biraz bozmuşlar gibi geldi muhtemelen uzayan süreler ve artan beklenti sonucu biraz bozmaları normal
  • Güzel dizi, takipteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha yeni keşfettim diziyi 4 bölüm oldu izliyorum ama 4 bölümdür , hep birileri birilerini vuruyor, gömüyorlar , intikam almaya çıkıyorlar, diğer bölüm yine aynı, vur ,vurulur, göm , intikam al, dizinin geneli böylemi acaba ?

birde ne zaman bi yolda yürüseler veya biyerde otursalar hoooop biri çıkıyor karşılarına abi "şurda şu olay olmuş" , şöyle bi sıkıntı var yardım edin" diye yanlarında bitiyorlar, umarım 2-3 sezon böyle olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 25 Temmuz 2017; 13:53:38 >
  • arkadaşlar övüyordu 10dk bi bakıyom dedim o gün 1. sezonu bitirdim sonraki 3 gündede tüm seriyi izledim, tv kanallarında diziyim diye gezen çoğu yapımdan çok daha güzel. Amatör ekip ve amatör ekipmanla bundan iyisi çekilemezdi. 3. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum ama çok ara verdiler, biranevvel yeni sezon başlamalı.
  • 3 Günde diziyi bitirdim yeni sezon çıkarsa izlenir fakat bana saçma gelen şey Adanada hiç polis yokmu bu kadar adam ölüyor dizide ayrıca bu dizi bende bi önyargı yaptı Adana hakkında arkadaş çok kaba konusuyorlar yolda yürüyen adama top diyor bu cesaret nasıl geliyor anlamadım
  • too much barzo
  • 2 gün önce 2 sezonu da bitirdim, 3. sezonu bekliyorum.

Yolda geçerken motorlulara dikkat kafanıza basmasınlar
  • dizi Blu TV'ye geçmiş.

https://www.tvfrekanslari.com/2017/10/sifir-bir-blu-tv.html

bence iyi oldu, maddi konuda bir haylı rahatlarla ama ciddi bir izleyici kitlesini kaybedecekleri kesin.
  • 3. sezon bomba gibi geldiiiiiii
  • Blutv çökmüş

• Nereden izleyebilirim diziyi beyler? Blutv almam şart mı?

• küfür olmasa iyi olacakta müziğinde bile küfür dizinin neyse vazgeçtim bana hitap etmeyen bir yapım.
    Zaten cinsellik var dizinin 1.bölümünde ben izleyemem.
    Dizinin kendisinde bölümlerinde habire küfür ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cilehta

too much barzo

katılıyorum barzo dizisi.
    önyargıylamı yaklaştım diye düşündüm adanalıları kötü yansıtıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 17 Kasım 2017; 9:53:36 >
  • 2. bölüm baya sönük geçti de, umarım toparlarlar. Seyfi abim bile bütün karizmasını kaybetmiş 3. sezonda Cast ajansından 200-300 liraya oyuncu bulup text okutacaklarına, yine ilk 2 sezondaki gibi sokaktan adamlara 'kendin gibi oyna' diyerek devam etmeleri lazım. 3. sezonun ilk bölümündeki polislerin diyalogları tamamen saçmalıktı. 0 ruh 0 mantıkla eline aldığı metni okumuş adamlar. 2. bölümde taziye evinde adam vurmaya çalışmaları, cenaze sahneleri vs. çok fazla boş sahne koymuşlar. Böyle boş beleş sahnelerle 40 dakika çekeceklerine eskisi gibi 15 dakika dolu dolu bölüm çeksinler. 40 dakika elindeki metni okuyan cast oyuncularını izlemek istesek zaten vatanım sensin, diriliş ertuğrul filan izlerdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaggyolmedi

2. bölüm baya sönük geçti de, umarım toparlarlar. Seyfi abim bile bütün karizmasını kaybetmiş 3. sezonda Cast ajansından 200-300 liraya oyuncu bulup text okutacaklarına, yine ilk 2 sezondaki gibi sokaktan adamlara 'kendin gibi oyna' diyerek devam etmeleri lazım. 3. sezonun ilk bölümündeki polislerin diyalogları tamamen saçmalıktı. 0 ruh 0 mantıkla eline aldığı metni okumuş adamlar. 2. bölümde taziye evinde adam vurmaya çalışmaları, cenaze sahneleri vs. çok fazla boş sahne koymuşlar. Böyle boş beleş sahnelerle 40 dakika çekeceklerine eskisi gibi 15 dakika dolu dolu bölüm çeksinler. 40 dakika elindeki metni okuyan cast oyuncularını izlemek istesek zaten vatanım sensin, diriliş ertuğrul filan izlerdik.

amerikadaki zenci çetelerine benziyor gözlüklü adamın çetesi.uyuşturucu olayıda narcos dizisine benziyor.
    Kartel savaşlarına dönüşmüş dizi güzel ama yinede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 19 Kasım 2017; 23:12:35 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.