Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3355. sayfa)

5 sn
288.869
Cevap
4.622
Favori
47.008.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 33533354335533563357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zylinderkopf

Evet, bu sabahki kurlarla %50 ÖTV diliminde, yani 231.500-TL. ve bunun altındaki fiyatlarla sıfır araç almak imkansız hale geldi. Herkese geçmiş olsun.
    Böyle giderse %80 Ötv ye girmeyen araç kalmicak zaten.
  • BlueNight2 kullanıcısına yanıt
    1-2 aya makyajlısı gelecek, 2 ayda 350 bin liralık arabanın yüzü eskiyecek. Karar sizin.
  • Bmw ye ay başı %3~4 zam geliyor, büyük ihtimal hepsine gelicek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kredi faizleri yükseldi 0 araba fiyatları çakılmaz ama ekim sonu kasım ortaları gibi bu 0 araç satışları kredi artışından dolayı inanılmaz azalacak benim görüşüm fiyatların 2 hafta sonra sabit kalacağını düşünüyorum. Hayırlı satışlar alışlar en iyi araba kendi bindiğin arabadır. Herkese kolay gelsin

• Orta sınıf diye bişey kalmadı, birkaç sene içinde bu sıfır araçları zenginler hariç kimse alamayacak. O zaman görecem ben sektörü şimdi burnundan kıl aldırmayanlar, telefona cevap vermeyenler nasıl dilenecekler araç satmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

Yok hocam geçmiş olsun demeyin burda bazı arkadaşlar var Clio bile 260-270 olsa alıcı bulacağını söyleyen her sıfır araç satılır kafasındalar. Nakit şuan çok kıymetli hale geliyor.
    Sadece 2 ay demiştim kaldı 1.5 ay...
    Her gün eriyen nakit nasıl kıymetli oluyor?
    Benim nakitim TL değil dövizde diyorsan da döviz artınca araç fiyatları da artıyor. Hatta döviz artışından daha fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airmen A kullanıcısına yanıt
    Sitesinde hocam yanlış mı görüyorum 299.750 yazıyor zaten. Aldığınız fiyat bayiye göre yine iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: guvenxoca

Bmw ye ay başı %3~4 zam geliyor, büyük ihtimal hepsine gelicek
    Aracina gore minimum %5 ile %10 arasi yansiyacak zamlar.

• @oabey Motor konusunda dediklerinize katılıyorum. 2 aracı da test etme imkanım oldu, 320i motoru çok cansız ve verimli değil. Ancak motor benim için ilk kıstas değil. Onun dışında zevkler/renkler konusu 320i'nin tasarımı bana hitap ediyor, iç mekanda yapılan iyileştirmeler, izolasyon başarısı ve komforu da hoşuma gitti. Dediğim gibi iki araç arasında kalsam 2021de kasa değiştirecek C'yi seçmezdim.

@geng Ben bmw ve mercedesi 2 ay önce düşündüğümde fiyatlar bu seviyede değildi, şu an zaten bu fiyatlara çıkma imkanım yok. 2 ay önce bugunun koşullarını ön gördüğüm için minimum 2-3 ay sürecek belirsiz bir "araç bekleme sürecine" dahil olmak istemediğimden gidip hemen teslim Insignia aldım.

@civcivx Her ne kadar premium markalar satışlarının düşmediğini, kendilerine olan talebin fazla olduğunu iddia etse de gerçekler tam tersi şu anda. Ben dahil bu yaz araç arayanlar Fiat'ından Mercedes'ine tüm bayilerin ne seviyede çirkinleşebildiğini bizzat görmüşlerdir. Ne kadar talep düşerse düşsün fiyatların OTV ve kurdan dolayı düşmeyeceğine inanan biri olarak bu talebin düşmesiyle bayilerin eski havalarından eser kalmayacağı günleri ipleri çekiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 28 Eylül 2020; 13:4:37 >

• sıfır araba bulan bence alsın, kaçırmasın, 20 yıldır bu ülkede ne araba fiyatları düştü ne de döviz geriye geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

ben sahsen beklemiyorum ki yapılan zam 5.000 tl
    Süleyman Bey ben bir husus u danışacaktım. Şimdi bu opel astra 1.5 gs line otomatik diselde tavan döşeme açık renk 1.4 gs line cvt benzinlide ise siyah olarak gelmiş. Benim dikkatimi bu çekti bu ayrım dışında fark var mı bu araçlarda donanım paketi aynı belirtiliyor ama tavan farklıydı başka ayrım var mı? Teşekkürler.
  • VW de hazır araç bulanlar kaçırmasın. Ay başına kesin zam var.
  • efsuna kullanıcısına yanıt
    eskiden bu kaskoları sadece kendilerinden kredi kullanacaksanız zorunlu tutarlardı. mesela vw'den ben araba aldım. krediyi tüketici kredisi olarak çekmeyi tercih ettiğimdem dolayı kaskoyu onlardan yapmam gerekememişti.

bu sistemde mi değişti artık?
  • Toyota 1.2 benzinli CHR kaldırarak çok yanlış yaptı. Zam bile gelse yüzde 80 matraha sene sonuna kadar çıkmazdı. CHR 1.8 Hybridler yüzde 80e çıkınca o mtv ile beraber rekabeti kaybedecektir.

• hotlevel kullanıcısına yanıt
    Hocan bunu bilmenin, hatta tahmin etmenin bile imkanı yok. Eğer şu an vergisiz fiyatı 113.000 lira olan beğendiğiniz bir araç varsa almak mantıklı gibi görünüyor.

Ben şahsen daha önce de burada yazdığım üzere, vergisiz fiyatı 135-145 bin lira olan araçlarda kasım-Aralık gibi bir kampanya yapılarak %50’lik dilimden araç satılabileceğini umuyordum, artık böyle bir umudum kalmadı şu dakika itibariyle $ 7,79-₺, € 9,08-₺

• quote:

Orijinalden alıntı: Senior.Planner

Toyota 1.2 benzinli CHR kaldırarak çok yanlış yaptı. Zam bile gelse yüzde 80 matraha sene sonuna kadar çıkmazdı. CHR 1.8 Hybridler yüzde 80e çıkınca o mtv ile beraber rekabeti kaybedecektir.
    listede duruyor aslında. satışı mı yok üretilmiyor muymuş artık?
  • aynen zorunlu tutuyorlar.bizde trafik sigortası ve kaskoyu vw den yaptırttık.dedimki eğer uçuk bir rakam çıkarsa ortalık karışık göz göre göre vermem onlarda bir dudak büktü vs ama şanslıymışız inanılmaz ötesi ucuz çıktı.vw bile bu fiyat nası çıktı anlayamadı bu sefer havada atladık direk orda yaptırttık.troc için 300bin tl değer ödenen tutar 1300tl kasko.ayrıca dışarıdan bankadan otomobil kredisi çekseydim anlaştığımız fiyattan aracı vermiyorlardı.15 bin gibi bir extra ödeniyordu.bizde tüketici kredisi çektik zaten oran aynıydı otomobil krdisyle
  • Hocam bayiye göre iyi de, 2-3 hafta önce aynı aracı + 15 bin TL'lik aksesuar ile 257 bin TL'ye verdim 500 km'de idi. Chr alacağım , bulacağım cebimde param hazır olsun diye verdim. Bekletsem vavacars şimdi 270-280 veriyordur herhalde.

• Nissan micra 2020 beğenilmedi sanırım Tekna paketi 185 bin tekonolojik olarak baya dolu ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murattalis -- 28 Eylül 2020; 13:28:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

VW de hazır araç bulanlar kaçırmasın. Ay başına kesin zam var.
    Dogusta A3 harici arac yok

• 
Sayfa: önceki 33533354335533563357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.