Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2761. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 43 Misafir (1 Mobil) - 45 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 27592760276127622763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne kadar süre koruyor bu işlem hocam bir de 0 araç için de mi bu işlemlerin hepsi yapılır..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Eğer sıfır fiyatının üzerinde 2. el ürüne fiyat verilen bir piyasa mevcutsa ve sizde bu piyasada bir ürün satıyorsanız aynısını yaparsınız. Satılamadığı zamanda yavaş yavaş fiyat düşer hocam. Yani piyasayı alıcı belirler. Şuan siz aracınızı satarken piyasaya bakmadan kafanıza göremi fiyat vereceksiniz, hayır. Şuan ülkede sürekli 0 araç fiyatları ve kur artıyor. Araç yok. Galericiler ve birçok uyanık vataşdaş bu durumu bir kazanç kapısı yapmış. Arkadaşım 3 ay kullandığı 2008 i liste fiyatindan yukarı sattı. Bunlara en büyük cevap 2-3 ay araba sırası beklemek ve bu kişilerden araba almamaktır. Sahibinden de mesaj atmak değil. Ben problemi satanda değil alanda görüyorum. Akıllı vatandaş almaz. Serbest piyasa herkes istediği fiyatı biçer. Kimsenin özgürlüğüne karışamayız. Ben bunu söylemek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bomber46 B kullanıcısına yanıt
    Firma 4 yil diyor Hikari Pro’ya. Yapan arkadasta iyi korursaniz en az 3 yil gider diyor. Seramigi korumak kolay bir is degil, uaptirirken bunu unutmayin.

Sifir araca da yapilir bu islemler ama gerekli mi?Seramik ve deri koruma disinda gereksiz gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

Dediğiniz doğru ama tersten düşünsek çok da kötü bir durum olmayabilir.

Almanya'da adam aracı misal 20.000€ iken alıyor sonra 5.000€ ya elden çıkartıyor. Sonra tekrar 15.000€ verip yenisini alıyor.

Burada ise 20.000€ iken alıyor, sonra 10.000€ olarak satıyor. Sonra yenisini almak için 10.000€ veriyor.

Sürekli adamların hurdaya ayırdığı araçları almaksa orası makul. Yok yeni araç da alırız denirse burası makul.

Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum?

Alıntıları Göster
    :D

• ZAMIN AYAK SESLERİ GELMEYE BASLADI
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam görüşeyim bi firmayla ne yapmamız gerekir seramiği korumak için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

ZAMIN AYAK SESLERİ GELMEYE BASLADI
    Hocam sadece opel vs. grubunda mı yüklü zamlar olur wv bmw gibi? Yerli markalar da yüklü zam yapar mı egea reno ford vs.
  • YENİ CORSA ULTİMATE FULL+FULL PAKETİNİN KENDİ şahsi kanalımda tanıtımını yaptım,kullanım kılavuzu tadında bir video oldu şimdiden iyi seyirler beğenmeyi unutmayın :)
    https://www.youtube.com/watch?v=dF-s257rH_4
  • quote:

Alıştık hocam indirim gelse ya da fiyatlar artmazsa şaşırırız.

• https://www.youtube.com/watch?v=iWMYob2nmto

yeni egea 1.3 multijet 1300 km uzun yol yakıt tüketim değeri gayet mantıklı
    Hocam aracin ph notr sampuanla yikanmasi gerek. Tercihen kendiniz yikasaniz iyi olur. Ozelden arkadasin numarasini gonderebilirim isterseniz.

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Olur hocam memnun olurum. Yarın teslim alıcam aracı bir aksilik olmazsa. Sonaxın cilalı şampuanıyla yıkıyordum eski aracımı da. Çok anlamam ama sanırım dediğiniz gibidir..

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aracı Doğuş oto maslak tan opsiyonladım. 2 araç vardı bu sonuncusu dendi bana. Bayram sonunda gemiye yüklenecekmiş. Araç üretilmiş hazır vaziyetteymiş.

Dedigim gibi degildir hocam. Seramigi yaptiracak olursaniz ben size bir sampuan soyleyecegim onu alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Hocam sadece opel vs. grubunda mı yüklü zamlar olur wv bmw gibi? Yerli markalar da yüklü zam yapar mı egea reno ford vs.

Alıntıları Göster
    Düz mantık Euro artışı belirgin olduğu için çoğu firmanın yapma ihtimali var

• ilkerjj kullanıcısına yanıt
    Vekaletinizi süreli 1 hafta, 10 gün gibi vermenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok ilginç Süleyman hocam. Bunlar alışık olmadığımız şeyler, hayret gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Hocam noterde peki ruhsat bedelini bizden istemesinler ?
    Ödediğiniz paraya dahil, kimse bişey isteyemez.

Ha! vekalet vermişsiniz, başkası sizin yerinize imza atmış.
    Ha! Notere gidip şahsen imza atmışsınız.

Farkı yok.

Noter işi gereksiz zaman ve para kaybıdır.

* Dediğim gib; bu güne kadar 10 sıfır araç aldım hiç vekaletname vermedim . Gün/saat verdiler Notere gidip imza attım çıktım(1 tanesi geçici belge, Emniyetten ruhsat aslını almıştım).

Hatta bu vekaletname vermediğim işime bile yaradı, bir arabayı tüm işlemleri bitmesine sadece plakası kalmasına rağmen, geri verip parasını aldım. Vekalet vermiş olsam plakayı çıkartıp kapıya bırakırlardı. O kozu hiç bir bayiye vermedim/vermem.

Vekalet dediklerinde, gerekmez beni notere çağırın, demek yeterlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 16 Temmuz'da Volkswagen T-Roc Highline araç için kapora verdik. Hiç bir opsiyon olmayan model için 247000 liraya anlaştık. Türkiye de ki tüm bayileri aradık en uygun şansımıza yaşadığım şehir Kocaeli'nde en uygun fiyata araç bulduk. Aracı kardeşime alıyoruz.

Aracımız 24 veya 25 temmuzda gümrükten çekildi. Bugünde tüm ödeme işlemleri bitti ve arabayı bugün teslim alacağım.

Kapora verdiğimizde Euro 7.81 liraydı, şuanda 8.09 lira. Herhangi bir zam yansıtılmadı. Kocaeli Ark Oto Volkswagen bayisinden aldık aracı iyi bir alışveriş oldu.
  • Sarı fahiş sitesinde sıfır kamiq fiyatları ile bayi fiyatı arasında 50-60 bin TL fark var. Yazıklar olsun

• 
Sayfa: önceki 27592760276127622763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.