Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6336. sayfa)

5 sn
288.814
Cevap
4.623
Favori
47.001.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63346335633663376338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tercihim sıfır km bir araçtan yana. teşekkür ederim ilginize.

• şaka maka 100 bine ikinci elde bile otomatik adam akılı araç kalmamış
  • Tugi-uA kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara Otomatik şart değilse Dacia duster 1.0 t tercih edilebilir,çünkü bebek geliyor,çok fazla eşyanız olacak emin olun
  • mrvolkan kullanıcısına yanıt
    Hocam reno toroslar var haksızlık yapmayın; 3 ileri tork konvertörlü otomatik şanzımanlara sahip.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

teşekkürler incelemeye aldım.

• Delpo41 kullanıcısına yanıt

Hocam adınıza çok sevindim. Her anlamda kazançlı bir durum gerçekten. Ben de ilk başlarda otomatik istiyordum fakat dediğiniz gibi b suvlarin ufak olması, otomatik c suvlarin ise vergi dilimleri nedeniyle ciddi bir fiyat makasina sahip olması böyle bir karara yöneltti bizi. Eşim zaten kullanabiliyordu Manuel. Fakat trafikte biraz telaşlanabiliyor bazen. Özellikle de sabırsız sürücüler korna vs. yapınca dikkati dağılıyor. İş çıkış trafigine girerek fazla fazla çalıştık. Şuan durum çok daha iyi. Böyle olunca sportage güzel bir tercih oldu. Umuyorum ki en az önümüzdeki 5 yıl araç açısından kafamız rahat olacak =) selamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lionscoach L kullanıcısına yanıt

yakıt durumu ne olur hocam yakıtta üzer mi bizi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Niye memur düşmanlığı olsun ki

sıfır Araç fiyatları bu civarda artık

keşke herkes sıfır araç alabilse

Okuduğunuzu anlamıyorsunuz galiba adam borca girip alacakmış yani KREDİ çekecekmiş. Siz halen sıfır araçlar bu fiyat oldu diyorsunuz. 100bine sıfır araç olmadığını herkes biliyor. 2021 yılındayız neyin ne olduğunu herkes biliyor. Neyse anladığım kadarıyla trolsunuz daha fazla yazmayacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Bu forum için fazla mantıklı yorumlar. Bizim forum ekonomisi teorisine göre araçların alıcısı çıkmaz ise fiyatlar düşer. Bunun üzerinden herşeyi yorumlamak gerekiyor  

Alıntıları Göster

en dandik arabada bile bir araba parasi vergi oduyorsaniz talep fiyatlari demeyim hadi vergi oranlarini etkiler.Bunu daha once de gorduk.

• Adamlar bir haftalık tatilde turist 200 Euro ülkeye getirecek diye ( şu anda Turlar bu fiyatlara satıyormuş paketleri) köpeklere takılan türden sarı aşı küpesi takmayı düşünüyor Türk insanına, bu dakikadan sonra vergi dilimi filan da düşmez düşşe bile bir işe yaramaz. Allah ne verdiyse artık, bam bam bam belli oldu.

https://eksisozluk.com/13-mayis-2021-turkiyenin-turizm-reklami--6914789?a=popular

@EUS

• cihanair kullanıcısına yanıt
    İlk zam açıklaması Seat dan gelecek gibi bir duyum var.
  • lionscoach L kullanıcısına yanıt

iyiymiş bu hocam. 2020 model ancak 15 bin daha eklesem 2021 modelini de alırım heralde. bu fabrikasyon çıkışlı lpg araç motoru için sağlıklı mı? motorun performansında ileri zamanda zarara uğratıyor mu ?

• Fabia fiyat ve stok durumunu bilen var mıdır?
  • Tugi-uA kullanıcısına yanıt
    Motorun sağlıklı olup olmadığını bilmiyorum ama renault garanti konusunda Türkiyenin en iyi firması,garantiyide 5 seneye uzattın mı kafam rahat uzun süre binersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionscoach

Motorun sağlıklı olup olmadığını bilmiyorum ama renault garanti konusunda Türkiyenin en iyi firması,garantiyide 5 seneye uzattın mı kafam rahat uzun süre binersin

anladım teşekkür ederim.

• gotick G kullanıcısına yanıt

Hocam 240 a kadar civic elegance fiyatı alanlar oldu. Eco elegance ler 255 civarı... karşılaştırma ve inceleme videolarını bol bol izleyin derim..

• Mitokondri Kristası kullanıcısına yanıt

Egea diyen benim aldatan mı oluyorum ben Egea kullandım fiyat performans aracıdır arkadaşımızın çocuğu olacakmış anladığım kadarıyla çok borca girmek istemiyor diye önerdim tabiki tercih kendisinin 5-10 yaşında ne olduğu belirsiz garantisiz bir araç yerine garantili sıfır bir Egea işini görür bir Seat vw Skoda olması beklenmez ki bu araçlar sedanları yaklaşık 200-300 bin bandında en az şu an Seat kullanıcısıyım kalite konfor yol tutuş olarak Egea ile kıyaslanmaz herkes ister en iyisine binmek imkanlar ölçüsünde tabiki 150 bine yakında arabada bulunmayacak ayrıca beğenmediğin egeayı bayiye git almaya kalk yok çekicekler her ay 5-10 K zam geliyor biz almasakta alanlar sıraya girmiş durumda Allah Herkesin gönlüne göre versin 👍

• gönder gelsin. % ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lionscoach

Clio 3 yıl garantili. 1 yıl uzatmak için 4-5 bin tl para istedi yetkili servis. 5 yıla (2 yıl) uzatma yok mu dedim yok dediler. 5 yıla garanti uzatma nasıl yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankarali321 -- 13 Mayıs 2021; 23:46:55 >
  • 6 ay önce kasım 2020'de usd 8.50 olduğunda bütün firmalar zam hazırlığı yapıyorlardı.
    %50'lik dilimdeki neredeyse tüm otomatik modeller %80'lik dilime girmiş, 230'luk arabalar 280 bin üstüne atmıştı.
    berat albayrak istifa edip usd 6.90'lara çekilince 6 ay boyunca doğru düzgün zam yapamamışlardı.
    şimdi iyice bilenmişler. kur 8.50'nin üstüne atarsa çoğu zam bombardımanına başlayacak gibi görünüyor.
    c segmentte belki sadece boş manuel modeller 210-230 bin bandında kalır.

• 
Sayfa: önceki 63346335633663376338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.