Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (6140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: destannn , destannn Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 56 Misafir (1 Mobil) - 56 Masaüstü2 Mobil
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 61386139614061416142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sasamkn

Dynamic paket, belirttiğiniz paketlerde arasında jant ve koltuk farkı var bildiğim kadarıyla.

Alıntıları Göster

Hocam dynamic cok kullandim koltuklar ciddi kalitesiz yazin yakiyor.16jant ve arac leylek gibi oldugu icin otoban tirbulansi cok oluyor.Makbulu sport modeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 17 Nisan 2021; 21:33:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasamkn kullanıcısına yanıt

Bence kafanızı çok bulandırmayın. Aynı paraya biraz daha yeni teknolojiye sahip cam tavansiz golf alabilirsiniz yada benzer motorlu cam tavanlı yeni kasa a3 icin 80 bin filan ekstradan para vermeniz gerekir.

arac premium C segmenti. Kalitesi belli. İcinize siniyorsa çok düşünmeyin bence. Fiyatı mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BF033

Yakın zamanda ranger raptor için fiyat alan var mı, araç bulunabiliyor mu

anger Wildtrak siparişimi değiştirmek istemiştim Raptorla.

Geçen ay 650 bin TL diyorlardı;ancak fiyat garantisi yok tabi. Eylül ayına gelebilir diyorlar

• İstanbulda her hangi bir marka sıfır araç bulmak mümkün mü ? Sadede galeride var sıfır araba sanırım
  • Octavia premium 1.0 ve Vw Troc Highline arasından hangisini seçersiniz arkadaşlar? İkinci elde uzun süre sonra üzmeyecek bir araç almak istiyorum

• grimer kullanıcısına yanıt

t-roc tercih ederim ikisi arasında

Ben olsa octavia seçerdim.Daha geniş,konforlu,kaliteli iç mekan vs üstünlükleri var.T-roc resmen gırtlak dolu bir araç.Ama iç mekan kalitesi B sınıfı,altyapısı C sınıfı olan garip bir durumu var hangi yöne çekseniz o tarafa geliyor.Suv takıntınız yoksa ve t-roc taki ekstra donanımlar ilginizi çekmiyorsa octavia tercih edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gorwell

t-roc tercih ederim ikisi arasında

teşekkür ederim hocam.

• Okan9455 kullanıcısına yanıt

Aynen dediğiniz gibi bir tarafta dolu bir B SUV var diğer tarafta standart bir C sedan var. Troc malzeme kalitesi olarak gerçekten çok kötü gözüküyor. Octavia da olmayan sürüş destek paketi ise avantajlı olduğu özelliklerinden.

• C5 aircross araştıran varsa ilanı inceleyebilir.. 1.2 boş Live fiyatından daha iyi fiyata 1.6 180hp

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-citroen-ucan-hali-8-ileri-180hp-joystick-platin-gri-uygun-fiyat-sifir-920726521/detay/

• amedinho A kullanıcısına yanıt
    Suzuki de gırla var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Octavia 2. Elde prim yapar

eski kasa TDI olan filo çıkması öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Octavia 2. Elde prim yapar

eski kasa TDI olan filo çıkması öneririm

Filo cikmasi arac alinmaz.Filo cikmasi dediginiz araclar bizim ulkemizde argo tabi ile gevur arabasi gibi kullanilir.

• EUS E kullanıcısına yanıt

herkes öyle kullanmıyor, bakıp inceleyip ekspere sokup alırsanız kilometresi dışında dezavantajı yok.

benim çevremde 4 yılda bir aracın değişip kazasız sorunsuz çiçek gibi arabaların otokoçtan satıldığını çok gördüm.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Sıfır alacağım hocam, dizel araç almayı düşünmüyorum. Yıllık maksimum 10bin km yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: crash_bandicoot

Corsa 1.2t 100ps 8 ileri otomatik Elegance paket - cam tavan yok - beyaz renk

100 bin kredili fiyat 217 000 TL aldım.

i20 1.4 elite otomatik 100 bin kredili fiyatı 216 500 TL.

Corsa'da + olarak elektronik el freni var. motoru daha az yakıyor, daha performanslı ve alt dilim ötv ye giriyor.

İ20 de sunroof, otomatik katlanan aynalar, dijital klima, kablosuz sarj, kablosuz apple car play bağlantısı, arkada usb girişi var. Aracın içi daha geniş, arka tarafı da öyle. Bagajı da daha geniş.

Ben hyundai daha çok beğendim dış/iç görünüş olarak sanırım onu alıcam. Fiyatlarla ilgili yorum ve ya öneriniz var mı ?

Merhaba hocam.

Ben 24 martta sizin fiyatlarini yazdiginiz i20 nin kardesi olan rio aldim. 1.4 motor olan. İ20 ye bakmadim hatta hic dusunmedim. Benim arac elegance tekno paket i20 karsiligi su an hangisidir bilmiyorum ama rio da bakabilirsiniz alternatif olarak. Baska bir arkadasta yazmis mesajinda. Sehir ici (istanbul vb. Yuksek trafikli bir sehir icin konusuyorum) 9.5-10 dan asagi inmez. Uzun yolda 5.2-5.5 dolaylarinda gittim. İstanbul-kemer, kemer-elmali, elmali-kemer, kemer-istanbul rotasinda gordum bu degeri. Tercih size kalmis. Bu arada arabayi gommuyorum. Cok memnunum aracimdan. Cogu b sinif arabaya gore daha konforlu.

Duzenleme: Yazim hatasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aramazmert -- 18 Nisan 2021; 0:20:49 >

• EUS E kullanıcısına yanıt

Sıfır araç yerine filo kiralama çıkması araç öneririm.

Fiyat cazip olur.

• marto1 kullanıcısına yanıt

Allah size sabır versin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar merhaba, 2020 model 0 km Audi A3 sportback 35 tfsi 325 bin lira. Araçta sunroof, led matrix, geri görüş kamerası mevcut. Yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası.

Gayet güzel fiyat. 1.5 motoru ile güçlü, malzeme kalitesi ve işçilik olarak belki de en güncel modellerden bile iyi çiçek gibi bir model.

-Eski kasa olması

-AndroidAuto/CapPlay olmaması

-Teknolojik cici-biciler olmamasını çok takmıyorsanız çok güzel tercih bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

Gayet güzel fiyat. 1.5 motoru ile güçlü, malzeme kalitesi ve işçilik olarak belki de en güncel modellerden bile iyi çiçek gibi bir model.

-Eski kasa olması

-AndroidAuto/CapPlay olmaması

-Teknolojik cici-biciler olmamasını çok takmıyorsanız çok güzel tercih bence.

Alıntıları Göster

Arka kol dayama yok, çocuk olunca bu şart birşeyler koyuyorlar oraya bardaklığına

• 
Sayfa: önceki 61386139614061416142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.