Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5384. sayfa)

5 sn
288.893
Cevap
4.622
Favori
47.011.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53825383538453855386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gecen hafta ankara ALJ metalik renk normal jantliyi 203bine teklif ediyordu girene 100bin kredi ile. 180e bos otomatik ariyorum dedim ciktim adam gulmustu :)

• Toyota bu kabus gibi motoru neden Corollaya koydu anlamıyorum.

1) 0-100 12.1 sn ve düşük tork
    2) 1.0 turbolu performansı veremeyen 1.5 motorun vergi dezavantajı. 3 silindir olması da cabası.
    3) Tüpe oldukça uyumsuz.

Eğer 1.6 tüpe uyumlu motorla devam etselerdi performans aramadığım için bu fiyata hiç düşünmeden alabilirdim. Hatta bana kalmazdı muhtemelen bayiler yağmalanırdı. Yalnız Toyota 1.5 motorla kendi ayağına sıktı resmen. Muhtemelen seneye bu facia motoru değiştirir. Umarım değiştirir. Kimseyle tartışmaya girmek için yazmadım tamamen kendi görüşümdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Toyota HB görünüşüne tasarımına hasta olmuştum. Hemen hemen her gün sarı sitedeki Corolla HB ilanlarına bakıyorum. Satılmıyor. Satılmayacak da. Yukarıda arkadaşın dediği gibi 180-190 dan alıp da 300 bin yazan adamın ben neyi alacağını biliyorum ama buraya yazarsam banlanırım.

Şimdi HB'nin fiyatının çekilmesi iyi oldu. 230 u olan adam mecburen 308'e koşuyordu.

1.5 motorların LPG uyumu nasıldır peki arkadaşlar? Sorun olduğunu duymuştum.

Candan mühendislik 35 kuruş diyor km tüketimine. Bilemedim ben de, iyi görünüyor. yalnız bu kit daha pahalıdır 1.6'ya göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: SSgn

Toyota bu kabus gibi motoru neden Corollaya koydu anlamıyorum.

2) 1.0 turbolu performansı veremeyen 1.5 motorun vergi dezavantajı. 3 silindir olması da cabası.
    3) Tüpe oldukça uyumsuz.

Eğer 1.6 tüpe uyumlu motorla devam etselerdi performans aramadığım için bu fiyata hiç düşünmeden alabilirdim. Hatta bana kalmazdı muhtemelen bayiler yağmalanırdı. Yalnız Toyota 1.5 motorla kendi ayağına sıktı resmen. Muhtemelen seneye bu facia motoru değiştirir. Umarım değiştirir. Kimseyle tartışmaya girmek için yazmadım tamamen kendi görüşümdür.

Can sıkıntısından değil elbette, bu motorun maliyeti daha yüksek bile olabilir bilemiyorum. Emisyondan dolayı motoru değiştirmek zorunda kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: zocktum

Toyotayı aradım şimdi.Visia 1.5 otomatik beyaz renk. Her iki seçenektede ekran ve navigasyon ekleniyormuş.Dreamda kampanya yokmuş.
    100.000 kredi 12 ay 0 faiz ile araç 222.000 tl dedi.
    Peşin alımda 196.500.
    Çelik jant ek 3000 tl ekleniyormuş.
    Bayi Dumankaya.

Su aksesuar isinden artik gına geldi , yine de iyi fiyat hala.

• zocktum Z kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan toyota ellerinde kalan donanımları satmak için kampanya yapmış.
  • Toyota 1.5 yerine keske sedana da 1.2 turbo motor koysaydi.
    Az yakar cok kacardi , mtv avantaji olurdu hem de.

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    3 silindirli lpg uyumsuz 1.5 motor satilmiyor.bayiler agzina kadar 1.5 corolla dolu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 1 Mart 2021; 9:56:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt

Çok da kayda değer bir fark göremiyorum. Performansta ciddi kayıp var. Soldaki 1.6

• Corolla Dream 1.5 MDS DREAM BEYAZ 213.000
    Vision 189.000

Ek paket falan yok nakit alım fiyatı.

Telefonla alınan fiyattır
    St cok ilgili şevkli bekliyoruz acele edin diyor 😅
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Görüştüğüm bayiler 1.5 vision multidrive s beyaz için 189dan, metalik renk için 191.500den yardımcı oluruz dediler. Aksesuar dayatması yok.

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Sıfır faiz kampanyası var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

golf alacak adam acaba corolla mı alsam diye düşünmez. çok farklı araçlar. tek ortak yanları ikisinin de c sınıfı olması. biri hb, biri sedan. corolla'nın da hb'si var ama 2. eli çok kötü, o yüzden yok hükmünde. golf 8'in yanında corolla oyuncak gibi kalıyor. karşılaştırmaya kalktığın araç sedan, motoru ölmüş eşşek gibi zayıf, donanımı golf 8'in karşısında çok zayıf, kalite olarak golf 8'in çok gerisinde. fiyat odaklı müşteri zaten golf 8'e bakmaz. corolla mı egea mı der. etkilese etkilese egea'yı etkiler ki o da zor, hala arada çok fiyat farkı var (180bin corolla-135bin egea). dizel egea daha ucuza satılıyor (173bin tl). corolla'nın amerika'da çok satmasının sebebi makul fiyatı ve ucuz servis paketleri. türkiye'de neden sattığını şahsen anlayamıyorum. ucuz desen ucuz değil, amerikadaki gibi inanılmaz servis paketleri de yok. eee?

Alıntıları Göster

Mesajı ve nicki görünce aklıma bir internet deyimi geldi.

• Vision'a kampanya yapıyorsun, diğerleri niye yok anlamıyorum ki. acaba vision stoğu mu çok şişti.

Alacak arkadaşlar bakar muhtemelen ama motorun 0-100'ü spor modda bile boş halde 12 saniye, ona göre beklentisini ayarlasın. sonra 1.4 egea gitmiyor gibi olmasın.

• bursam B kullanıcısına yanıt

Hayır. Sıfır faizde fiyat yükseliyor. Bu fiyata bir de sıfır faiz olsa yıkarlar orayı. Bu arada şanzıman cvt. Kavramasız yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 1 Mart 2021; 10:11:57 >
  • 1.2 flame multidireves Corolla hb 230.000 TL den eski müşteri olduğum için teklif edildi
  • ferman1987 kullanıcısına yanıt

hala fiyat listesinde 1600 olan metalik rengi 2500e cakmanin pesindeler. iflah olmaz bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaragorn -- 1 Mart 2021; 10:14:37 >
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt

Rakamları afaki yazdım. 189.900 gibiydi fiyat. Metalik renk farkı 1600 yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: SSgn

Toyota bu kabus gibi motoru neden Corollaya koydu anlamıyorum.

3) Tüpe oldukça uyumsuz.

Ama yakıt olarak çok iyi diyorlar, Youtube'de Benzin Tv'de İstanbul İzmir-İzmir istanbul tek depoyla gidip geldi kasmadan..

• 
Sayfa: önceki 53825383538453855386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.