Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4936. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 41 Misafir (16 Mobil) - 35 Masaüstü26 Mobil3 iOS4 Android
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.021.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 49344935493649374938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

doğru hocam, ben genel olarak bsuv bir araacın %50de satılmasından bahsettim. her bayide fiyat farklı. araştırılırsa daha ucuza bulunabilir.

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Kredili ve kredisiz satış arasında fiyat farkı varsa nasıl %0 faiz oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Bu mesaj silindi.

Şubat 3’te görüşürüz  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vw Golf 2020 1.5 TSI DSG liste fiyatı 224.500 yazıyor 8 gelecek artık ancak 7.5 kasa hala var mı bilmiyorum ama son zamanlarda fiyat teklifi alan var mı acaba?
  • commandx C kullanıcısına yanıt

Kodiaq sorabilir misiniz hocam? Mümkünse prestige yada L&K donanım

• quote:

Orijinalden alıntı: Babulican

Vw Golf 2020 1.5 TSI DSG liste fiyatı 224.500 yazıyor 8 gelecek artık ancak 7.5 kasa hala var mı bilmiyorum ama son zamanlarda fiyat teklifi alan var mı acaba?

O araçtan yok hocam. Fiyatı aylardır öyle. O araçtan bulmak imkansız. Golf 8 bekleniyor şu an. Mart gibi gelecek.

• Scarface1987 S kullanıcısına yanıt
    Tuhaf olan şu zaten hocam Doğuş oto genel merkezini aradim bugün bakalım dediler ona dönüş yapariz stok varsa eğer diye bende biliyorum uzun zamandır olan bir fiyat ancak liste fiyatları güncelleme tarihi 08.01.2021 ana sayfalarında varsa var diyin yoksa da listedeki fiyatları kaldırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazuri0608

Nissan Qashqai 1.3 160 otomatik Visia paket artı olarak
    Ekran, Geri görüş kamerası, arka park sensörü, Seramik, cam filmi ,yan basamak kaput folyo
    260 bin TL plakalı yetkili bayiden
    Fiyat nasıl sizce bir de bu araçlarda kronik bir sorun var mıdır bilen bir arkadaş varsa cevaplarsa çok sevinirim.

Şu an için çok iyi fiyat fakat elbet 231 e vermek durumunda kalacaklar böyle giderse bunu da göz önüne almak lazım.

• maverick0 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç saat önce sordum. Kodiaq 1.5 prestige metalik gri , içi bej döşeme ahşap gövde , sunroof , koltuk ısıtmalı , kör nokta uyarıcılı en full paket . 480bin TL (150 bin 12 ay 0 faiz , yada 100 bin 0 faiz 24 ay kredili. ) liste fiyatı 525
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemXx

Kredili ve kredisiz satış arasında fiyat farkı varsa nasıl %0 faiz oluyor?

Geçenlerde kendileri de vade farksız sıfır faiz kampayalarının var olduğunu belirten mesaj atmıştılar. Şimdi crossland x talep gördü ya hemen ayak uydurdular.

Talep varsa euro artıyor diye fiyatı arttır , fiyat sabitleme yok de ama euro düşerken biz euro ya göre hareket etmiyoruz de (tabi bu sefer fiyat sabitleyebiliyoruz diye mesaj attılar) bla bla bla

İşin özeti nasıl işlerine geliyorsa öyle davranıyorlar biz alıcılar biraz sabırlı davransak normalde olması gereken herşeyi seve seve yapacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalürjist -- 29 Ocak 2021; 15:13:45 >
  • Corolla vision dream varmış bayiilerde. Pek indirim yok ama tıpış tıpış indirim yapacaklar. Gereksiz zam yaptılar.

Corolla dream xpack metalik 265bin. Yakışıklı ama pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Corolla vision dream varmış bayiilerde. Pek indirim yok ama tıpış tıpış indirim yapacaklar. Gereksiz zam yaptılar.

Corolla dream xpack metalik 265bin. Yakışıklı ama pahalı

231 bin üstü 276bin altı otomobil alınmaz. Bunlar ithal otomobil, sonradan aksesuar taktım demek bariz sahtekarlık olur.

• 3008 1.6 allure 365bin, 120bin, 24aty 0 faiz.
    508 prime 350, üst paket 390bin. 150 bin 0 faiz.

• SystemXx S kullanıcısına yanıt
    Millette nakit kalmayınca geleceğini satın alıyorlar.

3008 1.6 allure 355 bin
  • Euro düşüşte bayiler bakalım şimdi ne yapacak?

• 2021 1.4 egea hb urban beyaz 158bin tl. Bayi: Onur Altan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kevser27 kullanıcısına yanıt

Pek bişey yapacaklarını sanmam, en fazla kardan az biraz zarar ederler

• Euro düştükçe düşüyor eğer aciliyeti yoksa hemen şimdi araba alamaz isem ölürüm demiyorsanız sakın araba falan almayın. Euro böyle düştükçe fiyatlar düşmek ZORUNDA. Bayiler, alsaçtılar, galericiler, ikinci elde arabasını satanlar zam yapıp kuru bahane ederken iyiydi ama kur düşünce fiyatlar sabit. HADİ ORDAN! O fiyatları seve seve düşürmek ZORUNDASINIZ!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

Noterlerde artık arabanın km’ sinin yazılması zorunlu.

Alıntıları Göster

Çok yerinde bşr karar olmuş. En son 2 sene kadar önce araba almıştım. Neden yazmıyorlar diye hayıflanmıştım.

• maverick0 kullanıcısına yanıt

1.5 tsi prestige 483bin. 150bin 0 faiz. Kapı iç plastikleri çok kötü. Honda crv de inceledim. Executive 450bin falandı. Bundan daha iyi bence.

• 
Sayfa: önceki 49344935493649374938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.