Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4858. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 40 Misafir - 42 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.022.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 48564857485848594860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

haklısınız muhtemelen eski kasa piyasası ölmesin diye yapılmış. Son kozları fiyat var ama araba yok gelmiyor diyecekler , zerre umrumda olmaz kasımdan beri 308 kovalıyorum style alacaktım az kalsın 235k ya vazgeçtim, aracımın satısı falan derken allure sportlar 231k dan satıldı. Benim ve bir çok kişinin sınırı 230, tüm param bu. Çok mu şey istiyoruz Allah aşkına ailecek binilecek c sınıf orta dolu otomatik bir araç bunu hak etmiyor muyuz halk olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 22 Ocak 2021; 16:30:28 >
  • Arkadaşlar bu aralar Renault Megane veya Clio fiyatı alan oldu mu?
  • Pandemide Al satçılara kızanlar
    Gördünüz adamlar iyiki arabaları toplamış ki size araç bırakmamış o sayede
    Bugün 230.000tl ye yeni kasa leona bineceksiniz😂
    Dua etmeniz lazım birde halen laf ediyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 22 Ocak 2021; 16:48:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 208 rüzgarı bitti seat rüzgarı esiyor.

• Emeğine sağlık Hocam, ben bu leon fiyatını görünce yeni a3 beklemek için biraz umutlandım açıkçası.
    Bir sürpriz de ordan gelir mi dersiniz döviz paralel giderse. Not kesinlikle 230 beklentim yok tabiki de.
  • Bugün bi kaç bayi gezdim. Eco elegance civic 263 deri koltuk birkaç ıvır zıvır opsiyonu var. Opsiyonsuz isteyince 290 liste fiyatını çekiyorlar. Leon fr 2 tane sisteme düşmüş. Anında 231binden satmışlar yani opsiyon dayatması yok. 1.0 e-tsi dsg style plus şubatın ikinci yarısı gelecekmiş. Kur sabit kalırsa 231den vereceklermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: caldexterr

"208 de sürücü kapısı kaplaması linea ile ayni yani" bu ne demek hocam biraz açar mısınız? Kapı kaplaması nedir?

Alıntıları Göster

On kapılar sert plastik hocam camlarin alt tarafi

• m.arabaci M kullanıcısına yanıt

Acil ihtiyaç yoksa neden acele ediyorsunuz mart a kadar euro daha da gerileyecek ,şubatta fiyatlar daha da inecek gibi duruyor ,2.elde 2020 model binlerce sıfır araç kaynıyor istediğin donanım istediğin renk :))

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    Bana da leon 1.0 otomatik için aynısını söylediler şubatta gelicek opsiyon ekletme yokmuş eskiden fabrikadan sipariş verilirdi öyle gelirdi şubatta ne gelirse olduğu gibi satacaklarmış
  • boras06 kullanıcısına yanıt

Verilmiş sadakanız varmış ,308 zaten eskidi yenisi epey farklı ve güzel olacak, görünen o ki yenisi de aynı fiyata gelecek

Yinede 230 a otomatik leon 1.0 e_tsi 110hp style tec DSG çok iyi seçenek

Yeni leon boyut olarak da iç dış dizayn olarak da çok çok iyi hatta golf 8 ile aynı fiyatta bile golfden çok satacaktır ,golf 8 tipten kaybediyor ,zaten bir sürü de yazılım hatası çıkıp geri çağırılmış

210 lara egea SW 1.3mjet lounge düşünürken , 230 1.0 DSG leon düşünülebilir.Ancak egea da fiyatları aşağıya çekerse , 1.3 SW Lounge 200 altına 180-190 a gelirse ki normalde gelmeli (şu an 7000TL full olanlarda indiriyor) kendi adıma ibre egea sw lounge a kayar  

Makyajlı megane sedanın hamlesini de bekliyorum yüksek kaldı

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Acele etmiyorum yaklaşık 2 aydır bakıyorum piyasaya keseme uyarsa alacağım uymazsa almam elimdeki araçla devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Pandemide Al satçılara kızanlar
    Gördünüz adamlar iyiki arabaları toplamış ki size araç bırakmamış o sayede
    Bugün 230.000tl ye yeni kasa leona bineceksiniz😂
    Dua etmeniz lazım birde halen laf ediyorsunuz

• başlıkta yine araba fiyatından başka herşey var

• Yeni Leon için isim yazdırma vs diyorsunuz kapora verme yok diyorsunuz. Normalde bayilerde kapora verip isim alıyorlardı Doğuş' ta böyle mi bilmiyorum. Doğuş' tan hiç araba almadık? İsim yazdırmanın avantajı var mı? Varsa 1.0 DSG için ismimi yazdırayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 22 Ocak 2021; 17:27:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık ama Audi A3 s tronic nasıl 337 bine satılabilir? Mercedes A200 HB AMG 460 bin, BMW1 benzinli sport edition 420-460 bin arası.
  • Emeğine sağlık büyük çalışma olmuş .

A1 TFS S-TRONİC 1.0 Belçika fiyatı 23.130€

Türkiye fiyatı ise 277 bine denk geliyor .

1.6 hacme kadar 12 ile çarptım bu rakama ulaştım.

siz nasıl hesapladınız .İndirimle % 50 ye denk gelir bu verdiğiniz rakama göre .

• Değerlendiricem , teşekkürler.Basvuru formunu doldurdum.Faiz kampanyası bu rakamlara çıkmama sağlayabilir.Nakit 370 bin param var + 30-40 ihtiyaç kredisi çekerek araç almak istiyorum;

Mercedes a200 sedan AMG(teknoloji plus)
    BMW 218i grandcoupe Msport...(shadow veya executive paket)

Bu araçlar hala bu istediğim rakamlara inmedi.Fakat hergun favorilerimdeki araçların fiyatları düşüyor Mart a kadar araç almama kararı aldım.Fiyatlarda hala olması gereken rakamlara düşmedi.Beklemedeyiz
  • Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Siz olsanız aşağıdaki araçlardan hangisini alırdınız? ve neden? Muhtemelen bunlardan birini tercih edeceğim.

1- Peugeot 3008 1.6 Benzin Allure 180 Hp 355.000 TL

2- Citroen C5 Aircross 1.6 Benzin Shine 180 Hp 370.000 TL

3- Ford Kuga 1.5 Dizel Titanyum 120 Hp 418.000 TL

4- Jeep Compass 1.3 Benzin Limited 150 Hp 399.000 TL

Not: Benim için dizel ya da benzinli fark etmemektedir.

• Doğuş maslak İstanbul

• ferman1987 kullanıcısına yanıt

Nasıl satılıyor herkese daha satışa çıkmadı deniliyor .Ben Aradım satışa çıkmadı denildi

• 
Sayfa: önceki 48564857485848594860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.