Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: balans10 , Schrödinger99 , tornadosi , yer_cekimi Daha Az
4 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 18 Misafir (11 Mobil) - 7 Masaüstü15 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
98.623
Cevap
1.649
Favori
11.672.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6621
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 25
  • Favoriye Eklediklerim 1650
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EUS (1555 mesaj) CaptainSkyWalker (1292 mesaj) icemy (978 mesaj) ysf87 (842 mesaj) masterap (784 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41883 mesaj) Mobil (50604 mesaj) Tablet (568 mesaj) Mini (5029 mesaj) Uygulama (13828 mesaj)
  • @
289 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ VE SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR
Giriş
    699 Mesaj

Hatıladığım kadarıyla indirim veya zam çok yok aynı kalmış gibi

|
    |
    emre67z kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ccihan14

Asıl üretim yok , bir süre araç gelmeyecek derlerse 20 Ocak’tan sonra o zaman gör piyasayı 😉

Nereye kadar yapacaklar :) B segment hatcbackleri 500 bin TL ye mi satacaklar.  

• Çavuş
    83 Mesaj

Geçen sene 150 bin TL olan araç 300 bin TL olmadı mı, maalesef olma ihtimali var, ben geçen sene Ekim ayında 95 bin TL ye aldığım 2013 model aracı geçen hafta 195 bin TL ye sattım 🤷‍🤷
    |
    |
    star scream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1866 Mesaj

secenek olsun grandland x 1.2 enjoy donanım nakitte 315

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/04/7d/c8/047dc894e763ce3369260ba26da94cae.jpeg&t=0&width=480&text=1

,000 tl den yardımcı olabiliyorum

|
    |
    BlueNight2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: martin palermo

Hatıladığım kadarıyla indirim veya zam çok yok aynı kalmış gibi

fiyatlar bir süre yatay ve aşağı bantta gider...

şirkete araba kiraladığımız firma bile biz aramadan arayıp %20gibi indirim yaptı...

bireysel kullanıcı kiralama şirketlerinden haftasonu için kiralardı yasaklar nedeniyle bu kullanıcı kitlesi kaybolacak...

tamamen araba ellerinde çakmasın diye biz aylık kiralayanlara hemen indirim yaptılar.

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    T roc için 290 bin 2008 cam tavanli allure için 295 bine arandım 2 gün içerisinde fiyatlarda bayilerde ciddi bir indirim söz konusu biraz daha beklemek faydalı mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 13 saat 56 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

Hayalet zaten opsiyondu hocam, olması gereken fiyatlara doğru iniyor sonunda kamiq

şimdi o tarihte aldıgım teklıf kagıdını buldum..

Cam tavan + Led far + Hayalet = 13600 liralık opsiyonmuş ( çıplak fiyat )

araç zaten 123.000 opsiyonsuz hali... o zamanda böyleymiş .. Eğer Geri Görüş kamerası bile standart olmayan , cam tavan led far olmadıgı klasik kadran lı Kamiq araca 280k ve üstünü veren olduysa benım diyecek bişeyim yok zaten onlara

|
    |
  • Yüzbaşı
    591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ccihan14

Geçen sene 150 bin TL olan araç 300 bin TL olmadı mı, maalesef olma ihtimali var, ben geçen sene Ekim ayında 95 bin TL ye aldığım 2013 model aracı geçen hafta 195 bin TL ye sattım 🤷‍🤷

Her şeyin bir sonu vardır hocam. İnsanlarında bir yere kadar dayanma gücü vardır, bir şeyin fiyatı sürekli artamaz. O artış düzeyinde insanların maaşları da artmamaktadır. Çok kaptırmamak lazım bence, pandemi bitince üretim artınca araçlar bollaşınca göreceğiz bu durumu.2019 u hatırlatırım hem ötv indirimi hem de hurda teşviki vardı araç satılsın diye.

• Yüzbaşı
    699 Mesaj

2008 çetesi gelir birazdan 2008 o paraya nasıl satılacak diye

|
    |
    ahmetc67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: smallpox

Çünkü kur zammı değil, aşırı talep zammı yaptılar.

24 Aralık PPK ile bir posta faiz arttırımı daha gelecek, talep daha da azalacak (Müteakip aylarda da faiz arttırımı söz konusu)

Fiyatlar düşecek düşecek düşecek!, başka yolu yok...

Sıfır araçları daha bayilere girmeden ele geçiren galerici alsatçı tayfaya şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Hocam senin gibiler yüzünden galerici ve alsatçılara sempati duymaya başladım sabah akşam onlara laf sokan adamlar türedi burda.. ( şimdi dicek ki sende galericisin :) )

2020 yılında ortalama arac bası 30k kazanan bi galerici , 30 araç satsa 900k para kazanmıştır çoktan şimdi kim kime geçmiş olsun demeli ??

net olarak şunu görüyorum 2020 yılında araç almamış sonra dan 1000 pişman olmuş herkes tekrar foruma dönmüş günah çıkartıyor... Aslında kendisini aklama peşinde . fiyatlar çekilir ama eskiye dönme şansı yok beyhude çaba içindesiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luuca -- 3 Aralık 2020; 10:29:14 >

quote:

Orijinalden alıntı: polikus

Neden bu vava, trinksat daha iyi veriyor. Vava tam ölücü.

hocam vavacarıda burdan duymuştum dediğinizide sizden ilk defa duyuyorum bı bakalım merak ettım

• Binbaşı
    1308 Mesaj

Geçen ay bir arkadaş T-Roc u doktor bir bayana 365k fiyata sattı 8k km aracı. Hesabını bilmeyen insanlar çok var piyasa da. Sıfırı olmuş 290k akıl alır gibi değil  . Kaç yıllık emeğini tek kalemde al-satçı bir .... kaptırdı.

|
    |
  • Er
    11 Mesaj

Arabam.com trinksat. 10k fln fazla veriyor.
    |
    |
    Luuca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    83 Mesaj

Umarım dediğiniz gibi olur, ben memurum, benim maaşım eriyor bu şekilde, yani artması taraftarı hiç değilim, sadece böyle bir ihtimal de var demek istedim 👍🏻
    |
    |
    star scream kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    29800 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: martin palermo

Yeni 2008 alınmış galiba

Şurada yorum yapanların %50'si bilmeden, araştırmadan yorum yapıyor

Şasi yeni 2008'de araba çok daha güzel

birinde 8 ileri var diğerinde 6 ileri

c3 sana daha fazla donanım sunuyor sunmak zorunda zaten aynı para aynı donanım olsa kimse yüzüne bakmaz c3 aircroos'un

Allah rızası için elinin altında google var araştır oku sonra yaz ve rica ediyorum saçmalama olurmu

c3 aircroos kötü araba değil ama 2008 çok daha iyi

• Onbaşı
    37 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koak83 -- 31 Aralık 2020; 4:2:6 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj

Hangi bayi hocam iyi fiyatlar

|
    |
  • Yarbay
    13236 Mesaj

Enflasyon rakamları açıklandı. Tatmin olan oldu mu acaba ? Yıllık %14.09.

Türkiye ekonomisini kendi alacağı otomobile endeksli gören ilginç bir grup var forumda. Döviz düştükçe düşecek , faiz arttıkça artacak otomobil fiyatları da buna paralel düştükçe düşecek. Arkadaşlar faizin ardı ardına arttığı yerde ekonomi duruyor fark edemediniz mi ? Sorun sadece otomotiv değil. Üretim bitiyor. Yakinda bırakin arabayi yiyecek birşeyler bulmak sorun olacak bu gidişle çünkü işsizlik de artıyor üretim durdukça. Yurt dışına ihracat yapabilmek için rekabetçi kur gerekiyor ancak özellikle AB ülkelerinin şımarık çocuğu Yunanistan ve Fransa'nin tutumu nedeniyle AB ismi konulmuş boykot uygulamasa dahi şirketlerine Türk Malı almama tavsiyesinde bulunuyor, rekabetçi kur bile yeterli olamıyor. Arap ülkeleri ile durumları tekrar etmeye gerek yok. Bunları görmeden faiz artacak, kur düşecek araç fiyati düşecek. Otomotiv firmaları o kadar stok yapacak ki otoparklarda ikinci kata ulaşan araçlar da sığmayacak üzerine yine kat çıkacaklar. Arkadaşlar, adamlar satışını garanti görmediği aracı getirmiyor dahi. Aylardır Golf gelmedi. Micra'nın kasası değişecek yeni geldi. Bir PSA ve bir Passat örneği ile forum dönüyor. Peugeot satabildikçe araç çekiyor. 308 adedi düşük diyenler olmuş , adamlar geleni satıyor ki gelen adedi o zaten. Passat ; sedan kasa en çok burada satılıyor zaten, fabrikadan destek alması kolay Doğuş'un bu modele. Polo'da da bu uygulanıyor zaten. Örnekleri arttırabilirsiniz. Ford ; forumda konuşan yok adamlar EcoSport vs. satmış da satmış. Stok nerede ? Puma ST Line arayın bakalım istediğiniz renk ve donanımı bulabiliyor musunuz ? 3 inecek 5 inecek derken birlikte iniyoruz. Keske ekonomi iyiye gitse de 300 e satılan veya alinan araçlar 200 e inse , 200 lükler 150 ye inse , insanlar pahalıya aldıklarını yenilerken daha rahat alsalar veya ikinciyi üçüncüyü alsa ihtiyaç duyanlar. Ne yazık ki böyle olmuyor. Alım gücümüz eriyor kısacası. Bilmem hangi ülkede 16.000-€ ya satilan aracin burada 16.000-€ ya satilamama nedeni o. Distrübütör borca batık , bankalarla yapılandırma yaptı. Hem personel maaşları ödenecek hem o senelerce yığılan borçlar. Patronlar kaçar gider de olan çalışanlara, sana bana olur. Uzun lafın kısası indirim beklentilerini ( ufak tefek indirimleri kast etmiyorum 70 - 80 bekleyenler var ) sadece isteklerimiz ile kısıtlamayalım. Ülke gerçekleri de sadece otomotivden ibaret değil. İyi forumlar herkese.

• Yarbay
    4596 Mesaj

Yeni bir yedek troll hesabımız daha çıktı ortaya :)

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: polikus

Arabam.com trinksat. 10k fln fazla veriyor.

denedım aracım ıcın şuan fiyat veremiyoruz dedi sanırım benım aracı sevmedıler:)

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,719
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.