Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (3606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nicomedia1979 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 71 Misafir (6 Mobil) - 65 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
288.966
Cevap
4.621
Favori
47.023.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36043605360636073608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aahhmmeett1923

cevap için teşekkürler, 310 bin tl civarında önerebileceğiniz suv tarzı araç var mı?

Bütçeyi biraz arttırma imkanı varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bps B kullanıcısına yanıt
    Hibrit sistemin uzun vadede yaratacağı bir sıkıntı, benzinli sistemin uzun vadede yaratacağı sıkıntıdan daha az olacağından emin olabilirsiniz.

Corolla Hybrid'in 1.8 Atmosferik benzinli motoru ve elektrikli motoru sorunsuzlukta isim yapmış motorlar.

Siz bu elektrikli motoru yeni duyuyor olabilirsiniz (olmasaydıniz böyle yazmazdiniz), fakat Toyota 25 yıla yakın zamandır bu işin içinde ve bu motorları satışta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berzalin B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Hangi bayiden aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şuan için ihtiyaç kredi faiz oranları ve vade sayıları hakkında bilgi sahibi olan var mı? İhtiyaç kredisi için en uzun vade 36 ay olarak okumuştum. Daha uzun süreli alınabilecek banka mevcut mu?

• ozoz15 kullanıcısına yanıt

Enflasyonun yatay seyir ettiği bir ülkede siz haklısınız,ancak daha yukarıda bir üyenin ifade ettiği gibi ithal girdilere bir ay içerisinde döviz fiyatlarındaki artış nedeniyle %20 veya üzeri zam gelirse o fabrikanın fiyat belirleme bölümünde çalışanlar ne hisseder sizce?

Daha anlaşılır olması sebebiyle;almayı düşündüğünüz aracın fiyatı:100 tl siz o 100 tl yi bugün verip sabit fiyat talep etseniz haklısınız,ilgili birim bunu euro ya çevirip maliyetini ona göre belirler,sizden aldıkları cüzi kaporayla bu ortamda hiçbir markanın fiyat sabitleme yapamayacağını düşünüyorum,her ne kadar yerli dense de bizdeki araçların bir çok parçası yurt dışından gelmektedir bu enflasyon ortamında sadece hayal olur.

• Arkadaşlar herkese selamlar;
    130-140K maksimum bütçemiz ile babama nasıl bir araba bakabiliriz?
    Herkese bol sabır ve kolaylıklar diliyor, öneri ve görüşleriniz için teşekkür ediyorum

• myway20 M kullanıcısına yanıt

19 jant çok kollu sanırım. Bu tarz araçlarda çok kollu jantlar hoşuma gitmiyor benim. Ama renk güzelmiş.

• 50.000 TL pesinatla beyaz Megane 1.3 tce EDC alan benim.joy paket ama görüş paketi artı olarak design paket dedikleri bir paketle gelicek araç.gorus paketi klasik park sensörü ve sis farı.design pakette icon donanım panjur ve icon farın gündüz c led i geliyor.ben ayrica bayiden tesla ekran aldım.ayrica kauçuk paspas ve trafik seti hediye ediyorlar.bu şekilde bana 221000 TL maloldu arac.yine bayi bagaj havuzunu 200 TL ye cam filminide 750 TL fiyat verdi...

Acaba Megane 4 te karter koruma geliyormu bilgisi olan varmı.

http://renaultaksesuar.com/ bu siteden aksesuarlara göz gezdirilebiliyor ayrıca fiyatlarida yazıyor.muzik dinlemeyi seviyorum acaba focal in hoparlörlerinidemi sipariş versem karar veremedim.

• 1.0 TCE Symbol Fabrika LPG Benzin, 2020, 0 KM, bayi 133.500'e vermeyi teklif etti. Sizce mantikli mi arkadaslar?

• horozigo34 H kullanıcısına yanıt

mantıklı , bulduysan al geç

• LaViTz kullanıcısına yanıt

Yanlış anlamayın ama , 221 K ya araç satın alıp, kauçuk paspas ve trafik seti hediye ediyorlar yazmışsınız. Bana biraz garip geldi. Bence durumunuzu gözden geçirin. bahsettiğiniz hediyeler zaten vermesi gerekenler. Ekstra bir fayda değil bence.

• luckystar kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsunuz ama şuan bayiler tok satıcı konumunda.ben burda karter korumadan cam filmine bı sürü hediye verildiğini biliyorum.susn çoğu bayi paspasi dahi parayla satiyor.maleef roller değişti.onuda geçtim reno en azından 10-20 binllira aksesuar diye geçirmiyor en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaViTz -- 22 Ekim 2020; 21:48:32 >

Ben 231bin tl ye baska arac aldim. Kaucuk paspasa 550tl dediler, trafik seti kalmadi diyip vermediler. Ben ikisini de bi sekilde aldim ama bunlar gercekler. Vermiyorlar gercekten

• masterap M kullanıcısına yanıt

Paspas vermeyen , trafik setinden imtina eden bayiden arac almam ..NET.

Bol sans :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

1.4 Tsi kisa bir süre tiguan kullandim. 1.5 act motorla yakından uzaktan alakasi yok. Arac degisirseniz 1.5 tsi test etmeden karar vermeyin.

1.5 tsi 1.4 tsi dan yakıt olarak ne kadar farklı acaba. Bir de 1.4 TSI daha mı iyi? İki motoru kullananlar var ise detaylı bigi verirlerse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: çisilti

Ben b8 kasa Passat kullandım,o yakıt değerleri imkansız b8 kasa ile.ama eski kasa ise olabilir.1,4 TSI lar arasında en son temsilcisi b8 kasa en az yakanı.

Sabah 2 km akşam 2 kmlik bol yokuşlu küçük bir ilçede kullanınca bu değerler ortaya çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: horozigo34

1.0 TCE Symbol Fabrika LPG Benzin, 2020, 0 KM, bayi 133.500'e vermeyi teklif etti. Sizce mantikli mi arkadaslar?

Liste fiyatından iyi indirim yapmış, turbo var, fabrika çıkışı lpg var, geniş, parçası ucuz, sıfır ve garantili araba. Daha ne olsun..

• foramencanalis F kullanıcısına yanıt

Bulabilirsen egea bir araştır.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

Çoğu galerici ağzıyla yazılan boş yazıların ardından böylesine özenli ve dış mevzuatlara dayalı yazınızı gerçekten takdir ediyorum. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 36043605360636073608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.