Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2815. sayfa)

5 sn
288.815
Cevap
4.623
Favori
47.001.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bayiler tam takır. Ekim ayına gün veriyorlar.
  • 1.0 tsi polo dsg ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?
  • AndroTurk A kullanıcısına yanıt
    Momentum için 358 liste fiyatı yazmışlar extra donanımlar var heralde 410 a çıkıyor fiyat bence baz donanım yeterli tabi öyle bi araç varsa bazı modeller de baz fiyata araç bulunamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ben de sizin görüşünüze katılmıyorum. Golf le karşılaştırmak bence yanlış zaten vw grup Audi markasını premium diye satıyor. Malzeme kalitesini tabiki golften daha iyi yapacak.
    A3 ün golfe göre daha basık olduğu kesinlikle doğru golf daha ferah.
    Arkadaşımda golf 7 highline 1.6tdi dsg var. İki aracı da yeterince kullandım.

Bu bence passat ile a4 karşılaştırmak gibi birşey.
    Gerçi passatçı bi ekip var Türkiye’de onlara göre passat ayrı bi dünya :-) İnternette elegance donanımlı passatın arka stoplarını çekip paylaşan o kadar çok kişi gördüm ki😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Y S T -- 3 Ağustos 2020; 22:44:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Donanım olarak değil hocam şimdi Renault 1.3 Turbo joy , motor yeni donanım düşük. Toyota 1.6 dream motor eski donanım iyi o bakimdan.Benimde tercihim corolla....

• Fiatta son güncel fiyatları bileniniz var mı?

• cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    Ben sordum 1-2 ay sonra bile gelecek tüm polo’lar Opsiyonlanmış yani Şimdi bile sipariş verseniz en az 2-3 ay sonra gelir.Sizede bir sorum var bayilerden fiyat bilgisi öğrendiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Ben de sizin görüşünüze katılmıyorum. Golf le karşılaştırmak bence yanlış zaten vw grup Audi markasını premium diye satıyor. Malzeme kalitesini tabiki golften daha iyi yapacak.

Gerçi passatçı bi ekip var Türkiye’de onlara göre passat ayrı bi dünya :-) İnternette elegance donanımlı passatın arka stoplarını çekip paylaşan o kadar çok kişi gördüm ki😃
    Yanlışınız var hocam kırsal 1.6tdi ile golf test etmişsnz.

Umarım test ettiğiniz a3 de kırsal motorludur.

1.4 1.5 tsi golfler bağımsız süspansiyondur.

A3 den ferahtır tabiki golf.

A3 de 1-2 kaliteli detay harici tamamen benzer araçlardır..

A3 yalıtımı golften iyidir kırsal motorda bu fark bariz ortaya çıkar...

• quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Bunlardan alan var mı cidden ??
    Hocam sürekli takip ediyorum yani artık nerelere çıkabilir fiyatlar diye ve inan satılıyor. İnanılmaz ama gerçek bir durum. Öyle mat paket falan da olmasına gerek yok. 207’ye FR alan en az 250-260 yazmış.

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    Reis bizim ötv indirimine ne oldu 1 Temmuz geliyordu en son ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanpence40_

Reis bizim ötv indirimine ne oldu 1 Temmuz geliyordu en son ?
    Seneye 1 temmuzda bekliyorum

Bu sayfaların 1 nisanıdır..1 temmuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasko77 -- 3 Ağustos 2020; 23:24:16 >
  • Os82728 O kullanıcısına yanıt
    yok maalesef.

genelde sıfır leon ile polo fiyatları benzer giderdi.

leon 200 bin. polo 157 gözüküyor. eğer bu fiyata veriyorlarsa iyi bence.
  • 2008 otomatik fiyat alan var mı?

• oertunc O kullanıcısına yanıt
    Vergisiz 45.000 TL opsiyon eklemişler. Araç sıkıntısı olmasa getirirler belki ama şuan böyle satıyorlar. Kendileri yapmışlar opsiyonları. Bana kalsa 360 kamera ve jant eklerdim bu araca, bazılarını çıkartırdım. Otomatik kararan aynalar, ses sistemi, elektrikli koltuk gibi şeyler bana lazım değil. Belki sunroof bile koymazdım. Tabi bu opsiyon işi kişiden kişiye değişir. Herkesin zevki başka.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M Y S T

Ben ikisiyle de test sürüşü yaptım. A3 bana o kalite hissini veremedi, adı istedigi kadar premium olsun. Golf hayalet ekranı, iç ferahlığı, malzeme kalitesi ile kullanır kullanmaz ikinci kez düşünmedim. En azindan düşüncenizi medenice ifade etmişsiniz benim fikrime de saygı göstererek. Bu forumda ender görülen birşey. Tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 4 Ağustos 2020; 0:58:35 >

• 5008 dizel eat 8 alan, kullanan var mı? Bilgilendirir seniz sevinirim.

• vw ticari fiyatalrı açıklanmış caddy exclusive 190 binden 196.500 olmuş metalik renk farkı 1750 tl den 2500 tl olmuş yaklaşık yüzde 3,5 zam yapmışlar, araç bekleyenlere geçmiş olsun
  • Nervo kullanıcısına yanıt
    Clio 5 1.0 tce motorda CVT şanzıman var. Clio 4, Kadjar ve Megane'da kullanılan 1.2 tce motorlarda Getrag üretimi kuru çift kavrama şanzıman mevcut. 1.3 tce ile birlikte yine Getrag firmasının ıslak çift kavrama 7 ileri şanzımanı var.

Çift kavrama şanzıman yakıt tüketimini artırmayan, çok hızlı vites geçişi sağlayan, cvt ya da eski tek kavrama robotizelere göre kompleks ve pahalı bir şanzıman türü. Islak kavramalı versiyonları kuru kavramaya göre daha maliyetli; ancak yüksek torka ve ısınmaya daha dayanıklı, daha güvenilir.

Golf, Leon ve A3'teki 1.2 tsi, 1.4 tsi, 1.5 tsi, 1.6 tdi motorlardaki DSG kuru kavrama bildiğim kadarıyla. Renaultu kötüleyen arkadaşın aksine, bu araçlardaki kuru kavrama DSG'ye göre 1.3 tce motor ile kullanılan 7 ileri EDC'nin çok daha güvenilir olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

Türkiye de ev fiyatları avrupa abd vs göre çok uygun aslında. yerine göre evine göre değişkenlik gösterir ama c segment suv fiyatına Türkiye de 3+1 ev alınabilirken Almanya da bu oran mümkün değil.

Alıntıları Göster
    türkiyede evler ucuz değil, arabalar pahalı, vergiler normal olsa, bizde de araç fiyatlarının kat kat üstünde evler olur.
  • 
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.