Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (906. sayfa)

25 Kayıtlı Üye (15 Mobil) ve 85 Misafir (27 Mobil) - 68 Masaüstü42 Mobil4 iOS8 Android
5 sn
289.053
Cevap
4.621
Favori
47.031.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 904905906907908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srbyoztrk

Hocam merhaba

Ateca için gittiğiniz bayide bir gelişme var mıydı?

Fiyat alabilme şansınız oldu mu?

Alıntıları Göster
    Gorustum hocam bi tane satilmis arac vardi baya hosuma gitti,arka tarafta cift usb cikisina kadar koymuslar araclara,fiyat icin net degil kur boyle olursa degismez dendi otv’de dusus olursa daha cazip fiyatlar olusabilir mart ilk haftasi gelicekmis 2019 modeller 5 kisi simdiden adini yazdirmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

Hocam yeni leon mu kaldı?

Yeni kasa cıkacak hala böyle mi satıyorlar.
    Yeni kasanin gelmesi 2019 sonu 2020’yi bulur.Arayan olur fiyat paylasiyim yarari olur diye dusundum.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    ben mi geri kaldım i30 2 senelik arabaydı, makyajla ne değişti ?
    takip ettiğim kanallardan da bilgi göremedim uzun zamandır var mı bir link hocam.
    inşallah ilerde almak istiyorum i30 bakalım
    n line çıkt ıson 2-3 ayda onu biliyorum bir tek.

Bu donanım/fiyata zamanında güzeldi bence fiyatları.
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    anladım,ben sadece satışta olan aracın plakasına yeni leon yazmaları garibime gitti
  • 1.0 comfortline manuel golf 108 bin 400 lira ışık +görüş paketi

Mez İstanbul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lvarlik L kullanıcısına yanıt
    Mantikli araclar satildi hemen zaten mantiksizlarda kar paylarindan feragat etmeyip yedirebildikleri yediriyor yediremediklerini devletten %60lik dilimleri dusurmesini bekliyor.Bmw Audi kar payi acisindan en insafli fiyatlara arac satmaya calisiyor fakat Mercedes sasirmis durumda 400bine c serisi 270lere A serisi satma pesinde,sinek bile girmiyor showroomlarina o araclarda MBT kar payini dusurmesse otv indirimi olsa dahi kimsenin almyacagini dusunuyorum cunku 3.20d premium araclar 257 bine A4 ler 230binlere satildigi yerde C serisinin bu araclardan 100 150bin fazla parayi hakedicek bir ozelligi olmadigini dusunuyorum.

• Bir de fiyat olsaydı iyiydi. Resimdeki okunmuyor

• Bugün servis için Çankaya Doğuş'taydım. Şu araç dikkatimi çekti, belki ilgilenen olur:

Golf 1.0 Comfortline DSG Fakat fotodaki eklentiler mevcut. Fiyat 158.5 bin tl.
    Eklentiler: Cam tavan, R-line dış paket, 17 sebring jantlar, Led Mid ön farlar, ışık görüş ve sürüş paketleri.

2 parça gemide hasar almış 1.4 Highline manuel + cam tavana 135 bin TL dendi ki geçen hafta 120.5'a alan arkadaş var cam tavansız ve hasarsızını. Araçlar bitiyor demek ki.

Edit: bir de 1.0 manuel kırmızı golf vardı, camında 115 yazıyordu.

Jantlar gunmetal renk, Sebring. Hoşuma gitti. Uygun fiyata bulsam direk takarım benim araca.

Benim araç parça bekleyeceği için serviste kaldı, yerine Passat 1.6 tdi dsg trend verdiler :) Filoline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 21 Ocak 2019; 23:22:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Belive or not

Arkadaşlar, 90-95 bin bandında, benzinli otomatik VAG grubu bir araç bulunabilir mi? Golfün 1.0 tsi manueline 87500 yazan bir arkadaş görmüştüm kolpa mıdır bilmiyorum.
    VAG dışında önerilere de açığım. Teşekkürler.
    İbiza bulunur hocam. Sarı sitede sifir km ler de var.

• Fiyatının en az 120 k olacağını düşünüyorum. Focus yeni kasa 130 k küsür. Genelde 10 k aşağısı oluyor. Bekleyelim görelim bakalim.

• Arkadaşlar bayinin bireysele ya da kobiye satması onlar için bir fark yatatıyor mu?

• mtatar19 M kullanıcısına yanıt
    Aynı bayide,
    midline Plus a da 102500₺ fiyat veriliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faydin33

Fiyatının en az 120 k olacağını düşünüyorum. Focus yeni kasa 130 k küsür. Genelde 10 k aşağısı oluyor. Bekleyelim görelim bakalim.
    Ben en boş paket Manuel araç için fiyatı 100 binin altında olacağını düşünüyorum

• Şu an en ucuz Golf ne kadar acaba?

Aralık ayında 95.000 ve 96.000 TL gibi teklifler vardı şu an durum nedir? 102.500 falan deniyor ne oldu 15-20 günde de 7.500 TL fark doğmuş.
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
    Liste fiyatları: IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style için 104100, Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 107800
    ST'de 5000 - 6000 aşağısını dese, hurda da getirsem dediğim fiyatlara geliyor sanki. C sınıfı bir benzin otomatik Mart sonuna kadar beklesem de imkansız gibi sanırım.
  • Xtrail platinium için hala fiyatlar yüksek mi 192 bandina düşer mi ? Çok istemiştik

• Dedigin gibi 100 k altına düşsün bir kendime bir de sana alacağım.

• Merhaba, 10 yıldır araç kullanmıyorum ama annemin sağlık durumu nedeniyle Bu ötv teşviği bitmeden bir araç almaya niyetlendim otomatik olsun istiyorum.

Nissan Juke 1.6 SkyPack CVT için 105 bin lira fiyat aldım bugün yarın alırım diye düşünüyordum.

ama CVT şanzıman ile ilgili okuduklarım kafamı karıştırdı.

Bu bütçeye daha mantıklı bir otomatik araç var mı?

2008 almayı düşünüyordum bir miktar daha katarak ama o bundan baya pahalı (123 bin) ve onların da dizel motor otomatik vites konusunda sıkıntılı olduğunu söyleyen çok arkadaşım oldu.

Alma mı diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL -- 22 Ocak 2019; 14:54:55 >
  • ANIL A kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinlikle ama kesinlikle ama kesinlikle alma.

İçi dar ve o aracın şanzımanı sorunlu. Bozulan bozulana 60-70.000 km lerde olmazsa 3. Seneye falan bozuluyor çıkan rakam 40.000 küsur₺

İlla juke alacaksan dizel manuelini al yada 1.2 otomatik captur vs kovalamaya bak.

Hatta b sinifi otomatik hb araç bile bakabilirsin iç hacmi b sinifi hb arabalar kadar ancak. Sadece yerden yüksek olması söz konusu o kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

İç hacim benim işimi görüyordu annemin bacaklarındaki protezden kaynaklı yerden yüksek bir araç bakınıyordum inip binme kolaylığı açısından.

Bütçemiz de kısıtlı olduğu için bu araç çok cazip gelmişti. Hay allah şu indirimi kaçırmadan almak gerekir diye düşünmüştüm.

308 için ne düşünüyorunuz?

onun da active paketini 115 bin tl civarına veriyorlardı fiat 500L nin de iç hacmi çok güzel ama arabanın tipine ısınamadım

kafam iyiden iyiye karıştı.
  • 
Sayfa: önceki 904905906907908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.