Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: big_planner , Umt-genc91 , Umt-genc91 , big_planner Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 59 Misafir (2 Mobil) - 59 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
289.140
Cevap
4.624
Favori
47.044.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Şu yorumlara hayranım herkes ekonomi uzmanı olmuş.

Direkt haziran diye tarih vermeniz büyük başarı tebrik ediyorum.

En iyi profesörler bile uzun vadeli konuşmaya çekinirken bu kadar net şekilde tarih vermek büyük cesaret tebrik ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaTRan35 K kullanıcısına yanıt
    Fiyat yüksek geri görüş kamerası olmayanlar için 142 bin fiyat teklifi veren çok oldu.Keşke çeşitli bayilerden fiyat alsaydınız.Geri görüş kamerası zaten 2 bin lira.7 bin lira en az yükseğe almışsınız.Hayırlı uğurlu olsun.

• passat dsg comfortline dizel

fiyat alan varmı ?

• mursel66 M kullanıcısına yanıt
    186 bin cam tavan yok bir çok bayide var bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: alsem

186 bin cam tavan yok bir çok bayide var bu fiyata
    Peki 1.4 tsi dsg comfortline fiyatı hakkında bir bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rdvn63

Bekle Aralık sonuna kadar sabırsız olmayın.

Nedir bu anlamadım gitti.
    Beklemekte sıkıntı yok. Ama neyi beklediğin önemli

Micra bitti.

Pulsar bitti.

Uygun fiyatlı 1.6 life lar bitti.

98 bine satılan sportage lar bitti.

2 hafta önce 82 ye satılan 6 ileri otomatik Rio lar 95 bin oldu.

Bu liste böyle uzar gider.

Maksimum 90 bin bütçesi olan biri neyi beklesin? Hangi markayı modeli beklesin onu da söyle bari?

• Ö.K. Ö kullanıcısına yanıt
    Borusan otonun verdiği peşin fiyat
  • Alonj kullanıcısına yanıt
    Dostum 166-167 fiyat bu araçta da.Denizli batı otomotivde 162 bine 1 adet vardı satılmıştır yalnız o araç çok zaman oldu 1 ay önceydi.

• Arkadaşlar bakmayın siz satış temsilcisi arkadaşların yorumlarına, anlaşılan işler yolunda gitmeyince foruma sarmışlar.

Buradan yorumlara bakıp alım yapacağına karar veren genelde 1% dahi değil. 1, 2 haftaya yıl sonu satış hedeflerine istinaden indirimler gelir. Kasım ilk hafta rüzgarı artık sona erdi artık. Ayrıca 1-3 yaş araçlara gelen vergi dahi olumsuz etkilet satışları, kampanyaya mecburlar.

Bugün Çorlu Çalışkan'a Golf sordum, burası diğer bayilerden her zaman yüksek fiyat verir, pazarlık yapmadım, 6 ay 40.000tl 0 faizli fiyatlar şu şekilde;

1.0 tsi 110ps highline dsg (cam tavan): liste fiyatı 173.700tl. Bıraktıkları fiyat 155.000tl

1.4 tsi 125ps comfortline dsg: liste fiyatı 166.600tl. Bıraktıkları fiyat 155.000tl

1.4 tsi 125ps highline dsg (cam tavan): liste fiyatı 188.000tl. Bıraktıkları fiyat 168.000tl

• heyaler kullanıcısına yanıt
    Kaça anlaşıp kapora vermiştiniz gerçekten merak ettim. 102 103 binlere 104 binlere hurda bayiden sattılar aracı. Aynı araç kur değişmedi ötv artmadı hiçbirşey değişmedi bugün 114 115 li rakam istiyorlar. Bu fiyatlara alan adam hiç mi sormuyor kendine geçen ay alan adamla tüm şartlar aynıyken ben neden fazla ödüyorum diye. Bence bu durum bayilerin büyük ahlâksızlıgi. Şayet ben kendime yediremem aynı aracı aynı şartlarda bile bile 10 bin fazlasına almayı.

• bjenkins B kullanıcısına yanıt
    Eğer gerçek dynamic 190 ise geçen ay kumaş koltuklu dynamic alanlara fena oldu. Normalde dynamic deri koltuklu çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: alsem

Fiyat yüksek geri görüş kamerası olmayanlar için 142 bin fiyat teklifi veren çok oldu.Keşke çeşitli bayilerden fiyat alsaydınız.Geri görüş kamerası zaten 2 bin lira.7 bin lira en az yükseğe almışsınız.Hayırlı uğurlu olsun.
    142 cam tavan var mı? biçok yerle görüştüm bugün. Pirit gri renk standart donanım 144 cam tavanı olan 148 geri görüşe 3bin ilave verdim. Beyaz renk standart donanım Afyon 140 dedi ayrıca.

• Fiyat düşüşü, indirim bekleyen arkadaşlar; boşa beklemeyin.

Bu arabaları getiren şirketler ödemeleri yaptı veya yapacak. Fakat kur artışı mevcut araçlara tahmin ettiğiniz gibi yansımadı.

Malum planlamalar bir önceki seneden yapılıyor. Yani 2017’de siparişin büyük kısmı verildi. Döviz olarak ödemesi belli. Distribütör kasada döviz yoksa bile borcunu hedge ederek sigorta yapıyor. Kur şoku tahmin edildiği gibi yansımıyor.

Ancak 2019 araçlar için maliyet kuru $\₺ 5-6 arası olacak. Yani daha pahalı gelecekler. Ticaretin altın kuralı fiyatlar stoğa göre değil yerine koyma maliyetine göre belirlenir.

Şu anda indirim demek sermayeyi eritmek demektir.

İhtiyacı olan ama gerçekten ihtiyacı olan alsın. Hatta ikinci el kovalasın daha iyi fiyatlar elde eder. Sıfır araç kâr çıkrtan şirket için avantajlı. Bireysel vatandaş için anlamı yok.

Ayrıca bu gümrük stok kıyağını ötv indirimi öncesi biliyordu distribütörler. Yada ilk hafta öğrendiler anında bastılar frene.

• Konu dışı yazmayayım diyorum ama olmuyor.
    İnsan okuduğu haberin detayını okur öyle yorum yapar. Başlık okuyup yazmayın şuraya.
    Düzenlemenin detayında açık açık yazıyor eskiden 4 ay olarak verilen süre 6 aya çıkarılmıştır diye.
    2 ayda otomotiv sektörü kurtulacaksa zaten ülkede herşey muhteşem demektir.
    İlgili derneğin çok yetkilisi "satışlar 3'e katlandı ama bu bile geçen seneye göre %35 düşüş demektir" diyorsa bilin bakalım bunun anlamı ne?

Ayrıca @tenekekutu adlı arkadaşı ayrı tutarak diğer markaların satış temsilcilerine sormak istiyorum;

Arabalar kapışılıp gidiyorsa burda işiniz ne? Size ne milletin fırsatı kaçırmasından, size ne pahalıya araç alıp almamalarından.
    Babanızın oğlu mu burdaki insanlar da iyilik yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 2 Aralık 2018; 0:23:33 >
  • Madem öyle, kur artarken niye hemen fiyatlar arttı? Firmaların web sitesinde fiyat listelerinde şu gün geçerlidir diye yazıyordu. Ne hikmetse fiyatlar yükselirken günlü, düşmesi gerekirken uzun vadeli.

• rdvn63 R kullanıcısına yanıt
    Ne sandin kardes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Afyon Manisa ve Kütahya aynı zaten hocam . İstanbul dan fiyat almanız daha sağlıklı olur.

• Passat impression metalik renk (beyaz kalmamış) 1.6 TDI DSG 168.000.-TL 60.000 12 ay 0 faiz

Audi A4 1.4 TFSI 150 HP 236.000.-TL 100.000 12 ay 0 faiz

Audi A3 1.5 TFSI 150 HP prestije paket 181.500

Audi A3 1.6 TDI Design boş araç 181.500

Doğuş oto Kartal

142 bine cam tavan dahil.3 binde geri görüş kamerası olsa 145 bin yapar.151 bine 6 bin fazla fiyat ödemiş sini.Benim bahsettiğim İstanbul Ankara bayileri.Bu bayiler çok stok tuttukları için iyi fiyat veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

Gereksiz muhabbetleri bitirelim

190 bin bandina cikabilecek arkadaslar

A4 dynamic

A4 design ( insallah olursa )

Passat highline 150 hp , ( 125 ten uzak durun motor degiscek)

Tiguan highline

Son secenek x-trail

almaya calisin derim ben kolay gelsin
    190 bandına A4 mü var.
    X-trail de yok bayilerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Den57 -- 1 Aralık 2018; 22:40:26 >
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.