Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (5344. sayfa)

5 sn
288.972
Cevap
4.621
Favori
47.024.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 53425343534453455346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smallpox

Bırak hocam bu algı faaliyetlerini...

Döviz kuru inerken indirim mi geldi ki çıkarken zam gelsin.

Hele ki Merkez bir faiz arttırımı daha yaparsa sen o zaman gör piyasanın ne duruma geleceğini

Alıntıları Göster

Çokmı iyi yani faizin artması? Şuan her piyasa durdu.Faizler arttı dolar 6 ya indi diyelim.arabada 30 bin lira indi diyelim

Hangisini istersin? Yüksek faize daha çok ödüyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Çokmı iyi yani faizin artması? Şuan her piyasa durdu.Faizler arttı dolar 6 ya indi diyelim.arabada 30 bin lira indi diyelim

Hangisini istersin? Yüksek faize daha çok ödüyosun

Alıntıları Göster

Yüksek faiz ilelebet sürdürülecek bir uygulama değildir. Enflasyonu, kuru dizginleyip pandemi döneminde yapılan hataları yapmazsan enflayondaki azalmaya beraber faizleri kademeli olarak indirirsin.

Şu anda ekonomi yönetiminin yapmaya çalıştığı da bu.

Peki bunu yapmazsan ne olur??

İşte o zaman doları 12 euroyu 15 TL olarak görürsün. Dış borçlar ödenemez, firmaların konkordato ilan ettiği gibi ülke konkordato ilan eder.

Sen hangisini istersin ülkenin batacak noktaya gelmesini mi yoksa bir süre kemer sıkmayı mi?

Eleştirdiğiniz şeyin şu an ülke için ne kadar gerekli ve kritik olduğunu umarım bir gün anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smallpox -- 26 Şubat 2021; 1:51:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

He he görüyoruz ilk mesajını anladık rahat ol çok umrunuzda memleket ucuza arabanı al da memleket yansın sıkıntı yok. Çakar faizi geçer Merkez :) Şükür pandemide kredi falan çekmedim sizin gibi altın, dolara çökmedik ihtiyacımız yok şükür.

Biz faizler bir artsa da araba alalım demiyoruz

Faizler artacağı için araba almayı geciktirelim diyoruz.

İşte sizin gibi kötü niyetli insanlar bunu amacından saptiriyor.

Sizin gibiler varken bu ülkenin düşmana ihtiyacı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvolkan

yanlız 230 bine premium veriyorlardı şimdi analog klimalı elit

Doğru, ben de bu yüzden fiyatın pahalı olduğunu, alınmaması gerektiğini yazdım, yanlış mı yaptım? 😃

• smallpox kullanıcısına yanıt
    Ben faizler artmasın demiyorum ama sermaye 8'den dolarını bozmuş borsaya girmiş parasını kaldırmış düşükten dövizi toplayacak veya yurtdışına gidecek. Peki sen ne yaptın elinde faiz artırmak gibi bir seçenek var sen bunu Euro 10 olunca yaptın ateşe üfledin sadece bu kadar geç faiz artışı bir işe yaramaz. Son mesajımdı daha cevap vermicem konu dışı. İyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 26 Şubat 2021; 2:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallpox

Yüksek faiz ilelebet sürdürülecek bir uygulama değildir. Enflasyonu, kuru dizginleyip pandemi döneminde yapılan hataları yapmazsan enflayondaki azalmaya beraber faizleri kademeli olarak indirirsin.

Şu anda ekonomi yönetiminin yapmaya çalıştığı da bu.

Peki bunu yapmazsan ne olur??

İşte o zaman doları 12 euroyu 15 TL olarak görürsün. Dış borçlar ödenemez, firmaların konkordato ilan ettiği gibi ülke konkordato ilan eder.

Sen hangisini istersin ülkenin batacak noktaya gelmesini mi yoksa bir süre kemer sıkmayı mi?

Eleştirdiğiniz şeyin şu an ülke için ne kadar gerekli ve kritik olduğunu umarım bir gün anlarsınız.

Alıntıları Göster

Heee. O zaman biraz halka inecekler.5 milyon Suriyeli kancıkları ülkeye sokup bizim sırtımıza yük yapmayacaklar.50 milyar dolar harcadık diye övünmeyecekler.

Dünyanın en çok vergiden beli bükülen insanlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DukeMew

Ben faizler artmasın demiyorum ama sermaye 8'den dolarını bozmuş borsaya girmiş parasını kaldırmış düşükten dövizi toplayacak veya yurtdışına gidecek. Peki sen ne yaptın elinde faiz artırmak gibi bir seçenek var sen bunu Euro 10 olunca yaptın ateşe üfledin sadece bu kadar geç faiz artışı bir işe yaramaz. Son mesajımdı daha cevap vermicem konu dışı. İyi akşamlar.

Doğru, faiz artışı çok geç yapıldı.

Çok geç yapıldığı için de etkisini tam olarak göstermiyor.

Ayrıca, sadece faiz artışı değil önceki ekonomi yönetiminde rekabetçi kur....vb tonla yanlış yapildi

• quote:

Orijinalden alıntı: ayar_42

dolar yükseldi diye kaçacak halimiz yok tabi. abd 10 yıllık faizler artınca altın düştü. dolar euro yükseldi. ama 7.18 üzerinde daha 1 mum kapamadı. bi bekle bakalım. yarın obur gün var daha bakalım 2 mum kapatabilecek mi 7.18 üstünde

:)

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

Bunu böyle yazmışsın da ben zaten ülke yönetiminin iyi olduğunu iddia etmiyorum, iktisadi olarak yapılması gereken spesifik bir şeyden bahsettim

• bps B kullanıcısına yanıt
    Mekatroniktir o sıkıntı. Son dsg ıslak kavrama. 1.6 136 hp dct i30 da yaşamadım bu sorunları kuru kavrama olmasına rağmen. Ama sorsan her tüü kaka derler 5 yıl bindim eze eze kullandım tık demedi.
  • SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023
  • Bu bayide çalışan MT 250 den aşağı veremem diyor. Patronu 229 yazmış instada reklam atıyor. Bana dediği bir hata vardır bize öyle bir bilgi gelmedi açıklaması.
  • ayar_42 A kullanıcısına yanıt
    Sagolasin aydinlattin. Ben başka bir parayla geliyor zannediyordum. Grafik paylaşımına devam edebilir saygıdeğer uzmanlar
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt

Söylediklerinize aynen katılıyorum. 2020'de ne yazık ki insanların pandemi korkusu kullanılarak gerek al-satçılar gerekse otomotiv firmaları bu durumu suistimal ettiler. İnsanlar tüm imkanlarını zorlayarak araç almaya çalıştılar.

Dövizden ziyade pandemi kontrol altına alındığı anda piyasa dengesini bulacaktır.

Etimiz belli butumuz belli eninde sonunda herkes ayağını yorganına göre uzatacak. (Hem alıcı hem satıcı)

• road warrior kullanıcısına yanıt

Siz öyle deyince Cüneyt Özdemir'in youtube videosu aklıma geldi. 1 çikolatalı gofrete adam depoyu dolduruyordu.

• Vay arkadaş ne zaman şu başlığa girip sıfır araç fiyatları ne durumda diye bakmaya kalksam fiyat paylaşımı dışında herşey var. Herkes ekonomi uzmanı kesilmiş boş boş muhabbetler. Arkadaşlar başlığa uygun yazın. İnsanlar fiyat için giriyor sizin yorumlarınız için değil. Yorum yapmadan sadece aldığınız fiyat ve yerini paylaşsanız yeterli. Yönetimde bu başlığa bir kural çözüm bulursa seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azaz06 -- 26 Şubat 2021; 2:59:49 >
  • smallpox kullanıcısına yanıt

Rekabetçi kur lafına tüylerim diken diken oluyor. Bu ülkeyi Çin gibi ucuz işçilik ülkesine çevirmek isteyenlerin lafı.

• bps B kullanıcısına yanıt

Sadece yeni tiguan mı ıslak kavrama kullanıyor? Teknik bilgilerde 7 ileri dsg yazıyor. 7 ileri ıslak kavramalı dsg var mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 26 Şubat 2021; 3:19:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Bu kredinin şartları nedir ?

Alıntıları Göster

0 araç mı 2. el de var mı? ben anlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: rdr

Rekabetçi kur lafına tüylerim diken diken oluyor. Bu ülkeyi Çin gibi ucuz işçilik ülkesine çevirmek isteyenlerin lafı.

Yapılan hatalara örnek olarak söyledim Beyefendi.

• 
Sayfa: önceki 53425343534453455346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.