Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (4815. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 48 Misafir (1 Mobil) - 51 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
289.140
Cevap
4.624
Favori
47.044.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 48134814481548164817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Egea Cross 1.4 lounge plus paketli : 179.000 TL
    Egea Sd 1.3 dizel urban: 185.000 TL
    Egea SD 1.6 urban: 215.000 TL
    Egea Sw 1.0 benzinli urban : 188.000 TL
    Nevşehir Fiat bayii

Özelden at isim tel no verebilirim
  • marcopolo34 kullanıcısına yanıt

gule gule kullanın en ıyı mal alınmıs maldır.

• yeni leon fiyatları ocak 2.haftası açıklanacak deniyordu, 3.hafta geçiyor halen bilgi yok.

bu konu hakkında bilgisi olan ( tahmin değil direk bayiden bilgisi olan) var mıdır?

• lionscoach L kullanıcısına yanıt

Şu aracı bu piyasada 230 a alıp kar ederek satabileceğini düşünmek iyi cesaret. Hatta cesaret mi başka birşey mi bilemedim.

230 binin faiz getirisi 3200 liraymış. Satamadınız her ay 3200 lira kesin kazancı gidecek. 6 ay satamazsa ve 6 ay sonra 250 bine satsa bile zarar edecek.

neyse iyi oluyor böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umdt kullanıcısına yanıt

Dikkat ettiyseniz sazan avı diye belirttim zaten, ama atıyorum bayi tarafından 350 bin civarı girebilecek bir araca da sırf algı olsun diye 460 bin yazmak ütopik ( ben zaten fiyata 60 fazla yazdığı ihtimalini göz önünde bulundurarak yazdım yani 400 bin gibi değerlendirdim), bu galerinin hiç mi müşterisi yada araçlarını takip eden insan yok, araç 350 binden girerse millet adamın ağzına s...çar, siz bu yazılan fiyatta ne kadarlık bir algı oyunu yaptığını düşünüyorsunuz 100 bin mi 150 bin mi?? kaldı ki 1.0 manuel için 350 binler bile yüksek bunu biliyoruz, almazsanız fiyatlar oturur ( nereye oturacak?? Örnek ford serisi yada seri içinden focus st line kaç tane sattı türkiyede, yolda kac defa canlı gördük, ama açın bir bakın bakalım fiyatı ne kadar? Oturmuş mu? ) yorumunuzun güncel araç fiyatları baz alındığında reel bir yaklaşım olduğunu düşünmüyorum , bu yorumu bir çok arkadaşta yaptı ama görüyoruz ki gerçekte bir karşılığı olmuyor ( bu yazdıklarımdan bu fiyatlardan araç alın yada fiyatlar normal gibi bir çıkarım olmasın) ben bu örneği paylaşırken demek istediğim fiyatların içimizden geçtiği yada olması gerektiği gibi olmayacağı, hükümetin vergi sistemi ve araç ithalatçılarının belirlediği rakamlarım biz alalım yada almayalım geçerli olacağını kabul etmek lazım , burada kabul edişçi bir tavır takındığım sanılmasın, bu fiyatlara araç falan alınmaz, ama alacak olan kişilerede daha sonrasın' da zararı dokunabilecek hava da kalan yorumlardan kaçınmak lazım. Sonuçta bu galerinin paylaştığı fiyatın yüksek olduğunu bende biliyorum ama söylemek istediğim sırf sizin dediğiniz algıyı oluşturmak için 300 bin bandında satılması beklenen araca kimse 460 bin yazmaz,yazan ya aptaldır yada daha önce hiç müşteri dayağı yememiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: goldenknight

merhabalar, duster 1.3 tce 4*2 prestige için (navigasyon,multimedya ekran,geri görüş kamerası,anahtarsız çalışma,dijital klima dahil) 198.000 fiyat aldım. nasıldır acaba? Farklı araçlarda okuduğum fiyatlar liste fiyatlarının bayağı altında sanki. Kredim bile onaylandı, peşinatı verdiğim anda arabaya sahip olacağım ama aşırı kararsız kaldım.

Üstat biz de evde 4 kişiyiz sedan araç bakmıştım (focus ve civic gibi) ama sedan araç kullanmadığım için şehir içi ve park gibi durumlardan dolayı vazgeçip suv araçlara yöneldim... Tamamen fiyat performans odaklı bir yaklaşım içinde davranmak zorunda kaldım... (Ama en önceliğim arka kısım ve bagaj genişliği idi) Puma, 2008 ve c3 aircross gibi araçları araştırdım... Puma bagajı iyiydi ama arka kısmı çok dardı aileye göre değil.. 2008 çok güzel ama fiyat konusu beni çok aştı ayrıca onun da kokpit ve arka kısmının dar olduğundan bahseden çok yorum okudum.. Son olarak C3 Aircross'u incelediğimde otomatik 1.2 shine paketin oldukça dolu olduğunu gördüm.. Geniş iç hacim hissiyatı da oldukça iyi... Arka koltukların kızaklı olmasıyla bagaj hacmi 520 litreye kadar çıkabiliyor.. Ayrıca açılabilir sunroof, anahtarsız giriş ve çalıştırma, navigasyon ve geri görüş kamerası gibi özellikleriyle çok cazip geldi... 230 bin bandında bulabilirseniz tavsiye ederim.. Son olarak kullanılan malzeme ile ilgili yorumlar var ama artık plastik malzemeleri bmw gibi araçlarda da görüyoruz maalesef maliyetleri azaltmak için...

Ama marka bağımlılılarını anlayamıyorum.. Hangisi içinize sinerse onu alın... İnsanların saygı duyması dileğiyle... 😉

• Görünen o ki araba pjyasasinin içine eden markalarin başında pejo geliyor.
    Malum japonlari silmiştim pejoyu da siliyorun.
    Kış biter ama kurt yediği ayazi unutmazmis.
    Bu darlik gunleri bittiginde bu firmalari da , yöneticilerini de STlerini de unutmayacaz.
    Bu işi ancak devlet çözer, çözmeye niyeti varsa tabii...

• caldexterr C kullanıcısına yanıt

Vergisinj veren,kurumsal kimligi olan kisi ve kurum,vergi vermeyen insanlarla ve galerilerle birlikte calisiyor ve fiyatlari surekli yukseltiyor.yani sizin dediginiz gibi düzgün ve ahlakli bir is yapmiyor bayiiler,zorla aksesuar dayiyorlar arac varken yok diyorlar kendi anlastiklari adamlara satiyorlar vs vs.

Yani siz galeriden veya baska bir yerden almayip bayiiden arac alinca zerre kadar farkli birsey yapmis olmuyorsunuz cunku bayiilerde artik birer galeri ve hepsinin kendine ait ikinci el satis kisimlarida mevcut,sifir araci 3-5 km yaptirip ikinci ele kendi galerisine alanda bayiiler merak etmeyin.bunun tek cözümü hicbir yerden hickimseden 2019 ve uzeri arac almamak.bayi kurumsal vs vs falan degil,bayide bir galeri artik

• Apaçi arabaları bile karaborsa oldu demek. Eskiden bu arabaları satmak için ne şirinlikler yaparlardı:) Alsınlar bakalım kabin boy 208leri 240tan 250den. Aracın tipi fena değil ama 1 seneye sağı solu ötmeye başlar.

• Teşekkür ederim, daha güzeli sizin olsun.

• Eli kolu yüksek mevkilere uzanan varsa bunların kulağını çeksinler istedim,ki birileri halletti galiba ilan kaldırılmış
  • Tezgah söyle işliyor:
    1. Arabayi paravan galerilerine 220-230 bine veriyorlar.
    2. Bu paravan veya anlasmali galeriler 280-300 bine arabayi satışa koyuyor.
    3. Müşteriye araba yok cekiyorlar veya aksesuar adi altinda 20 30 bin iteliyorlar. Almazsan 2.eli 300 bin , bak bu firsattir algisi olustuyorlar.
    4. 230 binden 1 lira fazla olan araba ust vergi dilimine girecekken , aksesuar veya elden para alma yontemiyle vergi kaçırıyorlar devleti de dolandiriyorlar.
    5. Önce arabanin uçuk bi 2.el algisini olustur sonra sıfırı müşteriye daya gitsin. Depo araba doluyken yok çek ,karaborsa oluştur milleti keriz gibi yol...
    Vallahi Tosunbank bunlarin yanında halt etmis , son donemin en büyük en ust duzey en adi vurgunu ,dolandiriciligi yapılıyor.
    Halkina deger veren bi ulkede olsa bunların totosundan kan alirlardi , inim inim inletirlerdi ama bizde yaptiklari yanlarına kar kalıyor.
    Benim bu kirli düzene yapabileceğim tek sey bu sisteme kurban gitmemek ve araç almamak , öyle de yapacam...

• lionscoach L kullanıcısına yanıt

sanırım ben kendımı ıyı ıfade edemedım. bu ılandakı sorun ne neden bunların kulagının cekılmesı gerekıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Disconnectus_Erectus

Tezgah söyle işliyor:
    1. Arabayi paravan galerilerine 220-230 bine veriyorlar.
    2. Bu paravan veya anlasmali galeriler 280-300 bine arabayi satışa koyuyor.
    3. Müşteriye araba yok cekiyorlar veya aksesuar adi altinda 20 30 bin iteliyorlar. Almazsan 2.eli 300 bin , bak bu firsattir algisi olustuyorlar.
    4. 230 binden 1 lira fazla olan araba ust vergi dilimine girecekken , aksesuar veya elden para alma yontemiyle vergi kaçırıyorlar devleti de dolandiriyorlar.
    5. Önce arabanin uçuk bi 2.el algisini olustur sonra sıfırı müşteriye daya gitsin. Depo araba doluyken yok çek ,karaborsa oluştur milleti keriz gibi yol...
    Vallahi Tosunbank bunlarin yanında halt etmis , son donemin en büyük en ust duzey en adi vurgunu ,dolandiriciligi yapılıyor.
    Halkina deger veren bi ulkede olsa bunların totosundan kan alirlardi , inim inim inletirlerdi ama bizde yaptiklari yanlarına kar kalıyor.
    Benim bu kirli düzene yapabileceğim tek sey bu sisteme kurban gitmemek ve araç almamak , öyle de yapacam...

Buna ben de inanmaya başladım. Çünkü şu ortamda (sahibindende bile 17.000 sıfır araç varken) hiç bir galerici araç alıp bekletmez. Bunu yapanlarla oto firmaları bence anlaşmalı. Bu iş kız istemeye gittiğinde benim kızımı şunlar istedi deyip pazarlık kızıştıran kaynana işine döndü resmen. İnsanları panik ve manipulasyonla yönlendirmeye çalışıyorlar. Yahu 290.000 e alacağı 208 i 1-2 sene sonra kaça satmayı planlıyor bunu alacaklar cidden merak ediyorum.

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt

Cok tesekkur ederim, ben de bayagi istemistim bir ara c3 aircross lakin o sirada onlarca bayi aradim araci bulamamistim, sonra liste fiyati da 300bin bandina yaklasinca beni cok cok asar diye vazgecmistim

• biri demişti ki bayi ismi vermiyorum kendime saklıcam 3 bayi arasan öğrenirsin fiyatı diye. Bayiye gittim aldığım rakamlar bunlar ve burada rakam yazıp da bayi paylaşmayan şahısların rakamlarına göre oldukça yüksek. İllaki daha uygunları olduğunu düşünüyorum aldığım rakamlar Mersin bayisi

2020 yeni kasa 8 ileri allure dizel blacklime tavan 402.000 150.000 12 ay sıfır faiz

2020 eski kasa eat 6 372.000 dizel active prime . 

2020 355.000 1.2 yeni kasa 120.000 24 ay sıfır faiz 

• 308 sorma sansınız oldu mu acaba mersın bayısıne ugrayamadım uzun zamandır aklımda ama gitmeye deger mi

• quote:

Orijinalden alıntı: goldenknight

Cok tesekkur ederim, ben de bayagi istemistim bir ara c3 aircross lakin o sirada onlarca bayi aradim araci bulamamistim, sonra liste fiyati da 300bin bandina yaklasinca beni cok cok asar diye vazgecmistim

Liste fiyatına bakmayın siz... Hiç o fiyatlardan satılmadı.. Israrla bayileri arayın... 230 235 civarında teklif edin... Mutlaka size dönen olacaktır....

• diediemydarlings D kullanıcısına yanıt

240 demişti yanılmıyorsam 1.2 benzinli ve 100.000 sıfır faiz var demişti kredi kampındasın yeni gelmiş ancak yüzü çok eskidiği için düşünmedim.

• Teşekkürler yorumlar için, suv adına c3 aircross shine benzinli otomatik için 233bin tl sizce nasıl?

• 
Sayfa: önceki 48134814481548164817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.