Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pensamiento , emn34 , ano16 , ano16 , theblade06 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 48 Misafir (4 Mobil) - 45 Masaüstü8 Mobil2 iOS
5 sn
289.140
Cevap
4.624
Favori
47.044.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz de yeni teslim aldık hocam aracı 1 hafta oldu. Şuan bir sıkıntımız yok, ilk kullanımlarımıza göre memnunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Doğuş Holding ne yapsam da batmasam hatta batışı ertelesem derdinde olduğundan eskisinden de çok nakit buldun kap derdindedir muhtemelen. Gerçi bütün üreticiler aynı durumda, araba getiren bile yok. En iyisi arabalara iyi bakıp kullanmaya devam etmek anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

hocam fiyatı 215 bandına çektirmeye çalışıp alın aracınızı .. ( renk konusuna girmem o zevk meselesi )

siz almazsanız onu alcak galerici var sırada emin olun

milletin gazına gelmeyin yeni kasa golf gelmesine 6 ay var. gelince zaten aracınız değerlenir.
    Kesinlikle katılıyorum, golf almam orası ayrı ama bu memlekette her daim prim yapar ve alıcısı bulunur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mementomori. M kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Güle güle kullanınız. Bizde bugün kapora vereceğiz büyük ihitimal. Test sürüşü yaptım ve memnun kaldım araçtan.

• esirin60 E kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam. size de hayırlı olsun.

• tayyarecifethipasa T kullanıcısına yanıt
    Bizi bu Erdal'dan kurtaracak koca yürekli adam sen misin yoksa hocam?
  • Devletin araç başına aldığı ÖTV miktarı fena halde düşmüş!
    Yıllara göre Ocak ayında ki Araç başına düşen ÖTV tahsilatı;
    *2020 32.083 TL.
    *2019 26.856 TL.
    *2018 36.920 TL.
    2019 yılından 2020 yılına araç başı ÖTV geliri artışı sadece %19,46. 2019 Ocak ta 15 bin hurda indirimi ve %15 ÖTV indirimi de vardı. 2019 Ocak a göre 2020 Ocak ta araç fiyatları %30 civarı arttı.
    Neler oluyor anlayan var mı? 100 TL lik araç olmuş 130 TL; senin bundan aldığın ÖTV miktarı Nasıl azalabilir!? Kamu ve engelli alımları mı acaba? 😁😘

• mementomori. M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• tayyarecifethipasa T kullanıcısına yanıt
    hocam gitmez. en iyisi cevap vermeyip, kural dışı tahrik edici mesajları şikayet etmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

Hocam ben 121 e 10gun önce aldım, (kasko-trafık dogustan yapılacak, ama pek bır fıyat farkı cıkmadı piyaasaya göre) hafta içşnde teslim alacagım ınsallah. Mart-nisana 123-124 dıyorlar genelde.Ben alırken de esenyurt dısında genelde 123-124 demişlerdi, esenyurt 121.5 a bıraktı mart teslim, ben maslaktan 121 e aldım
    Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

hocam zevk meselesi ama dolu arabaya binmeninde keyfi bir baska değil mi

Alıntıları Göster
    Hocam dolu arabaların fiyatları da epey dolu oluyor ama Yeni Türkiye'de:)
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Oyle kuru ozur olmaz Erdal, sende hesabini kapatacaksin. Senden ozur istemiyoruz, rahatsizlik verme yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 21 Şubat 2020; 12:20:51 >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Dünyada araba kalmasa
    Sıfır da olsa bunlara para kaptırmam
    Beklerim gene kaptirmam

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Sen benim aldigim araci soyledigim fiyattan, soyledigim sartlarda, soyledigim tarihte alip almadigimi mi ogrenmek istiyorsun yoksa
    benim sana arac bulmami mi istiyorsun gidip alip millete satman icin ?
    Özür borcu olacakmis... bu nasil bir kivirma simdi ?
    Dogru durust soyle işte, belgele, ispatla ben de kapatiyorum hemen de.
    Ne oldu simdi ? Nereye evriliyor bu esmeler gurlemeler ?
    Dans etmeyelim Erdal, ben yazdiklarimi ispatlayinca kapatip gidiyor musun, gitmiyor musun ?
    1 kere, yalnizca bir kere yigit ol bari arkandan insanlar yüzünü ekşitmeden baksin.
    Kolay mi oyle insanlara yalanci yaftasi yapistirmaya calismak ?
    Özür özür diye sakız gibi sündürme. Senden özür isteyen yok.
    Dik dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Devletin araç başına aldığı ÖTV miktarı fena halde düşmüş!
    Yıllara göre Ocak ayında ki Araç başına düşen ÖTV tahsilatı;
    *2020 32.083 TL.
    *2019 26.856 TL.
    *2018 36.920 TL.
    2019 yılından 2020 yılına araç başı ÖTV geliri artışı sadece %19,46. 2019 Ocak ta 15 bin hurda indirimi ve %15 ÖTV indirimi de vardı. 2019 Ocak a göre 2020 Ocak ta araç fiyatları %30 civarı arttı.
    Neler oluyor anlayan var mı? 100 TL lik araç olmuş 130 TL; senin bundan aldığın ÖTV miktarı Nasıl azalabilir!? Kamu ve engelli alımları mı acaba? 😁😘
    İşte bu yüzden ötv indirimi gelecektir.

Devletimizin borçları hep dolar siz birde o gelirlerin azalış miktarına dolar bazında bakın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

hocam zevk meselesi ama dolu arabaya binmeninde keyfi bir baska değil mi

Alıntıları Göster
    Ne işe yarıyor ki o özellik dedikleriniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konudaki duruma ne zaman bir son vereceksiniz?

Forum yönetiminin bu konu üzerinde duyarsız ve umursamaz tavırınları ne zaman son bulacak?

Koyulan forum kuralları ne için var?

Gerçekten, forum kurallarının ve yönetici yaptırımlarının doğruluğunun sorgulanması ve düzene oturtulması yönünde “ciddi kararlar” alınması gerekliliği, bir zaruret haline geldi!

Acil!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Golf her zaman alınır çok kolay da satılır, fakat yeni kasa yakın zamanda gelecek ve görselleri de çok güzel, ben şahsen eski kasa golfü sıfır almak istemezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

adam 7 adet sıfır km Golf TDi'ı herkesten önce alıp galerisine koymuş. bu doğuş'un yatacak yeri yok.
    https://oskarotomotiv.sahibinden.com/volkswagen-golf?sorting=storeShowcase&userId=aiTvcXMIy0-2a3-rxWu01aQ
    250bine ikinci el golf mu:)))millet kafayi yedi alan var mi acaba

• balcis kullanıcısına yanıt
    Birkaç farklı bayi ile konusmustum, tamamen değişen bir tasarım olduğunu ve eylül-ekim gibi zamlanmış halde geleceğini öne sürerek fiyatların bu bantta olacağını tahmin ettiklerini söylemişlerdi. Bunun dışında bir kaynağım yok.
  • 
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.