Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1619. sayfa)

5 sn
290.312
Cevap
4.645
Favori
47.224.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 16171618161916201621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Polo satılmış mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asadem kullanıcısına yanıt
    Çevremdeki bu işle meşgul birçok kişiden. Somut olarak bir bilgim yok. Araç alıcam 1.5 passat hiçbiryerde yok. Alanlar yüksek fiyata satıyor sarı sitede. Fiyatlar zaten 1 ayda 15 bin artmış. Dolayısıyla 1 ay sonrada 20 bin zam yaparlarsa şaşırmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Witwickyyy kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz tarihlerde ben en düşük 156 falan gördüm, nakit kısımda sıkıntı olduğundan alamadık, her gün de üzerine koyuyor maşallah.!
    Bir umudum şu, makyajla birlikte elegancelar daha da çok satmaya başladı çünkü Executive ile arada ciddi bir donanım farkı kalmadı, şu an bayileri gezdiğimde ellerinde elegance yok hep sıraya yazarak satıyorlar fakat Executiveler ellerinde bekliyor, yani satmıyor. Acaba diyorum executivelerin satışlar böyle zayıfladığı İçin Aralıkta bir indirim kampanya vs bişey yaparlar mı ?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Pancar motoru mu bilmiyorum açıkçası ama iç dış dizayn ve iç genişlik/ferahlık anlamında benim hoşuma giden araç bu.
    Bütçe maks 160bin TL.
    Fiyat kesinlikle yüksek, bence yazık günah tabi ama;
    Bu fiyata önerebileceğiniz, sıfır daha iyi bir alternatif var Mıdır ?
    Teşekkürler.

• wolfram39 W kullanıcısına yanıt
    Tahminimce yapacakları ekstra hediyeler vermek olacaktır, belki liste fiyatından da 1000-2000 göz boyamalık bir indirim.. Beklemeye değer mi sizin kararınız, ama bence değmez. Kesin ve net olarak honda alacağım kararına vardıysam gidip en uygun fiyat veren yerden istediğim aracı alırdım. Her geçen gün artıyor fiyatlar benim ön gördüğüm tahminim bu..

Mantıklı tabi her gün artıyor ya gerçekten :(
    Teşekkürler

Olur mu ya 160.000 tlye gidip hondaya verilir mi hiç?

2013 model 3.20d var bir sürü 120.000 kmlerde az yanlanmış.

2014 c180 var tertemiz 110-120.000 kmlerde az tramerli.

Audi a3 a4 var bir sürü.

Hoşafı çıkmış, canına okunmuş bir dünya araba var ?bu fiyatlara...

Siz şimdi bu fiyata gidip yukarda saydıklarım varken 0 araba alacaksınız he?

Aaa çok ayıp..

Siz buradakilerin lafına bakmayın, şu an piyasada hangi aracı alırsanız alın aynı şeye denk gelecek. İçinize sinen ve bakın burası çok önemli BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYAN bir araç alın geçin.

O fiyatlara BMW 116d alabilirsiniz 2016 model 40-50 bin km civarı. Onun dışında bakacaklarınız hor kullanılmış eskimiş ve sıfırdaki özelliklere göre anlamsız olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witwickyyy -- 14 Kasım 2019; 12:24:43 >

Teşekkürler üstat, içim serinledi

Rica ederim. 2 ay önce araç alma arefesindeyken buradan birisinin yaptığı yoruma çok gülmüştüm ama çok doğru söylemiş.

“Buradakilerin lafına göre hareket edersen düz ovada yolunu şaşırırsın gönlüne hoş geleni al geç.” Çok doğru olduğunu anlıyorum şimdilerde iyice.

Hayırlısı olsun şimdiden...

Fiyat bana biraz yüksek gibi geldi. Farklı bayiilerden de fiyat alabilirsiniz.

Yerinizde olsam 160binlere çıktıysam elantra 1.6 elite plus ya da corolla 1.6 flame x pack bakardım. Honda civic de bunlardan aşağı araba değil ama fiyatı biraz fazla gibi.
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl benzin otomatiğini 103 yada 106bine satmışlardı. Aynı şekilde tüplü honda en üst paket 125bindi.

• Ankara Beyaz Opel Astra sedan 1.4t otomatik 113.900 manule 105.900 veriyor. Kayseri manuel 104.900 otomatik 120lerden ağız açtı. Hurda bayiden olacak şekilde

• Golf 8 tanıtıldı. 1.6 tdi? Yok.
    Octavia 4 tanıtıldı. 1.6 tdi? Yok.

Benim öngörüm şudur: wv dizel motoru 2.0'dan başlatıyor. Bu bizim vergi sistemimize göre dizel yakıtlı wv sahibi olmayı oldukça zorlaştıracak, bununla beraber benzinli ile dizel yakıtlıları eş düzey fiyatlara satıyorlar. Sonuç da şu olmalı; mevcut satışta bulunan tdi sahipleri ve 1.6 tdi alanlar ciddi kar elde edecekmiş gibi duruyor.
  • Ben orta paketini 125bin tl ye almistim, masrafsiz kredi imkani da vardi. Kur boyleydi, otv indirimi vardi

• emin936 E kullanıcısına yanıt
    Ankara bayileri yuksek olur genelde. Eskisehir alpata ve usak ardene de sorun

• diciotto kullanıcısına yanıt
    Ben Polo görmedim hocam satilmis 4tane Golf 1tane TRoc vardi o da satilmis

• Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg park sensörü + sis farı dahil 113.000 TL Renault Mais
    Sizinle aynı düşünüyorum 👍

• Şu an parası olan gitsin 508 alsın valla kullandım bugün dolu dolu araba yapmışlar 160-180 civice golf vereceğinize d sınıfı arabaya binin özellik falan da çok

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfram39

Pancar motoru mu bilmiyorum açıkçası ama iç dış dizayn ve iç genişlik/ferahlık anlamında benim hoşuma giden araç bu.
    Bütçe maks 160bin TL.
    Fiyat kesinlikle yüksek, bence yazık günah tabi ama;
    Bu fiyata önerebileceğiniz, sıfır daha iyi bir alternatif var Mıdır ?
    Teşekkürler.
    Dsg sorun etmezseniz 173 e Passat hala bulunabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16171618161916201621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.