Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1605. sayfa)

5 sn
289.179
Cevap
4.625
Favori
47.052.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
3. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 tık mı? Hocam arkadan çekiş bir Bmw ile önden çeker bir Peugeot'un arasında bir tık mı olduğunu düşünüyorsunuz gerçekten? 3 serisi çok daha az zarar ettirecek bir araç bu arada. 508'in bana göre 3 serisine tek artısı donanım başka bir şey değil. Bu arada 300 küsür fiyatlar telaffuz ediliyordu 508 ile ilgili ama? Ne kadar verirseniz o kadar zarar edersiniz mantığıda maalesef bizim piyasa için geçerli değil. En yakın örneği 5 serisi fiyatları.

Edit: Lansmana özel 320.000 lira diyor internette gt-line için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 10 Kasım 2019; 17:14:52 >

• Bu arada 508'leri taşıyan tır kaza yapmış ama onlara birşey olmamış galiba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

Bu arada 508'leri taşıyan tır kaza yapmış ama onlara birşey olmamış galiba..
    Biraz düzeltme güzel bir boya derken pırıl pırıl bir pasta cila sonra sıfır diye itelemezler millete inş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cla fiyat alan varmı ve araç bulunabiliyormu

• mehmet4809 kullanıcısına yanıt
    çok doğru tespit yapmışsınız, 1.5 bussines passatlar da 190 dan satıldı ama sarı sitede 202, 207, 208, 212 diye devam ediyor, arkadaşlar araba alırken bayiniz ile birebir görüşün pazarlık yapın.

• sasa2008 S kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat teklifini ne zaman almıştınız acaba?

Teşekkür ederim.

• Toyota Corolla 1.6 Vision manuel hurdasız fiyat alan oldu mu? Bayiler kalmadı diyor. Hangi bayide var biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: antares07

Cla fiyat alan varmı ve araç bulunabiliyormu
    200 varda dizeli yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

Evet kesinlikle.

Tiguan 1.5 TSİ highline a da 198 bin demişlerdi, ama sarı sitese 210-220 dan aşağı yok.

Yer: Ankara Doğuşoto
    bayide comfortline ı 212 civarı satılmakta siz teklifi ne zaman aldınız?

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta telde 111-112 vs fiyatlar almıştım hocam. Ayni araçla ben de ilgileniyorum. Plus paketli ya da herhangi bir opsiyonlu buldunuz mu hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Mavi renk, sunrooflu, manuel vites Tiguan 1.5 TSI 198 bin tl teklifini alalı sanırsam 3 hafta oldu. Sunrooflu T-Roclar için 187 bin teklifini de 10 gün önce gördüm (siyah ve kırmızı vardı). Ankara Doğuşoto da her daim fırsat araçları adı altında indirimler görüyorum. ÖTV indirimin son haftasında 145 bine Gri renk Golf 1.6 dsg comfortline (+subroof+car play) teklif etmişlerdi, üstüne bir de 50 bine 12 ay sıfır faiz vardı :( almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa2008 -- 10 Kasım 2019; 18:11:36 >
  • Ehhhh eytere beahh 10 sayfadır 508 ile Passat kıyaslıyorsunuz.
  • diciotto kullanıcısına yanıt
    Hiç bir bayide yok ama güncel fiyatı en son ne kadardı acaba? Tanıdığınız, bildiğiniz vs bir alan var mı yakınlarda? Bende düşünüyorum da. 1.0 bu arada değil mi?
  • mehmet4809 kullanıcısına yanıt
    Skoda Karoq 1.6 dizel dsg style fiyatları Ankara Efe Skoda da daha cuma günü sordum 199 bin tl ve 50 bine 12 ay sofır faiz varken sarı sitede 218 bine gördüm. Ayrıca aynı yerde 1.0 benzinli dsg fiyatı da 185 bin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Arkadaşlar Selam
    Bugün kayinpeder ile araba bakmaya gidiyoruz. 100 bin nakit verip üstüne kredi kullanmak istiyor. Daha çok bayan kullanicak. Hatchback sorunsuz ilk tercih otomatik az yakan masraf çıkarmayacak ne önerirsiniz 150 bin TL ye kadar. Az km ikinci el de olabilir. İstanbul da bayileri gezicez.

Ayrıca öğrenmemi istediğiniz bilgi varsa hazır bayileri gezmişken sorabilirim.
    Seat ibiza 1.0 dsg bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 10 Kasım 2019; 18:26:4 >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Seat İbiza ne kadar ve bayilerde var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa2008

Mavi renk, sunrooflu, manuel vites Tiguan 1.5 TSI 198 bin tl teklifini alalı sanırsam 3 hafta oldu. Sunrooflu T-Roclar için 187 bin teklifini de 10 gün önce gördüm (siyah ve kırmızı vardı). Ankara Doğuşoto da her daim fırsat araçları adı altında indirimler görüyorum. ÖTV indirimin son haftasında 145 bine Gri renk Golf 1.6 dsg comfortline (+subroof+car play) teklif etmişlerdi, üstüne bir de 50 bine 12 ay sıfır faiz vardı :( almadım.
    130bg manueller getirilmeyecek denmişti demekki getiriliyor. comfortline ne kadar demişlerdi

• Malesef almadım

• Sagolun daha iyisi sizlerin olsun aralikta vergi dilimi bi uste cikabilirmis ve dediginiz gibi az arac oldugu icin araba bulmak zor aralık ayi gelecrk araçlar zam lı gelecekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Passat 1.5tsi imp dsg makyajli 173’ten piyasaya sunuldu.

• 
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.