Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14501. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 100 Misafir (17 Mobil) - 94 Masaüstü20 Mobil
5 sn
301.092
Cevap
4.865
Favori
49.041.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1083 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş
    Çokta iyi satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    Ben çok görüyorum Bursa’da . Karşı sitede 2 kişi almış dün inceliyorlardı otoparkda .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SW4RTHY kullanıcısına yanıt

hocam fiyatlar uçtu ,artık insanlan f/p ürünlerine yöneldi. egea müthiş değil ama uygun olduğu için satılıyor gibi

• İşin enteresan tarafı bu forumda belirli bir kitlenin hep çöp dediği arabalar hersene en çok satanlar gurubunda. Parlattiklari araçlar genellikle listenin sonuna zor giriyor.😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • attila24 A kullanıcısına yanıt

Size katılmakla birlikte çok satan araç iyi araba olacak diye bir şey yok hocam o mantık yanlış ancak bu forumda ki kullanıcıların dediklerine çok aldırmamak lazım.

• Fiat nakit indirim kampanyasını bitirdi en ucuz boş 1.4 easy 969 bin oldu. Easy Plus 1 milyonu buldu. Kendi ayağına nasıl sıkılır izliyoruz. Tiggo 4 girse Egea amel defterini kapatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 4 Mayıs 2024; 9:49:13 >
  • ALBAY kullanıcısına yanıt
    Egea cross u da C7 sayıyorlar ya, hastasıyım

Bu listesinin ilk 5i içinde tiggo 4 girecek daha. Adetli gelirse ilk 3.

• attila24 A kullanıcısına yanıt
    Bu da ekonomimizin ne durumda olduğunun kanıtı. İnsanlar parası olsa refah seviyesi yüksek olsa gelecek kaygısı olmasa egea mı alır.

• Bakolat B kullanıcısına yanıt

Çoğu Filo. Az Kısmı da Dediğiniz Sebep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopali08 -- 4 Mayıs 2024; 17:2:25 >

Forumdakilerin %60 ı Sadece Kendi Aracını Bilir ve Diğer Araçların Hepsi Kötüdür Diyor. Bir de Yeni Marka Ve Modellere Öcü Gibi Bakarlar. O Yüzden Yerinde Sayan Çok. Bi de Çoğu Yatırım Gibi Davranır. % Kaç Kazanç Yaparım Değer Kaybım Olmaz Düşüncesinde Ama Bunlar Uzun Vadede Çok Değişken Şeyler. Bir Olaya Bakar.

7 Temmuz Olayı Hayat Bulursa Ciddi İndirimler Gelebilir.

Torres ne kadara satılıyor şuan?

• hopali08 kullanıcısına yanıt

7 temmuzda ne var?

• ALBAY kullanıcısına yanıt

O cevabı yazan bendim plus paketi öğrenince benimde aklıma geldi  

• recak R kullanıcısına yanıt
    Olay o değil, 2-3 yıl içinde 2 saat şarjla 1000km menzilli araç gelirse (ki gelecek) şimdikiler çöp olur demek isteniyor

• TurkCA T kullanıcısına yanıt

Liste fiyatı 1780 felandı

• TurkCA T kullanıcısına yanıt
    Her işte olduğu gibi "Türk usulü" son dakika değişiklik ile çarşı karıştı.
    Muhtemelen R gelir klasik süre uzatılır .. Abuk sabuk işler.
    https://twitter.com/eozpeynirci/status/1786288411101233569

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 4 Mayıs 2024; 11:9:50 >
  • Golf 7.5 comfortline aracımı sattım. Ioniq 6 advance aldım arkadaşlar.

• hopali08 kullanıcısına yanıt
  • S&P ülke notunu arttırmış dolar yıl sonu tahminini 31.8 e çekmiş. Ben 35 civarında olur diyordum. Bakalım göreceğiz. Fiyatlar normal şartlarda sabit kalmalı ya da yıl sonuna kadar en fazla %10 artmalı. Alıcının buna dikkat etmesi gerekir bence. Mesela mayısta zam olmaması lazımdı dolar kuru hemen hemen aynı kaldı. Aylık araç fiyat model bazında yapan var mı? Bence önemli. Burada paylaşmak da tüketicinin elini güçlendirebilir.

• Arkadaşlar sizce sıfır cupra formentor(premium paketli) mu yoksa yeni tiguan life mı ? Bagaj ihtiyacı, çocuk koltuğu gibi durumlar yok. Formentorun makyajlı versiyonu gelecek ama şu anki versiyonun en son hali olması nedeniyle çoğu sorun çözülmüştür diye düşünüyorum. Tiguan ın malzeme kalitesi, yalıtımı, 2.el değerini koruması daha iyi olur gibi geliyor ama o da çok yeni araç yazılım sorunları, parça sorunları olabilir. Formentor tiguan a göre donanım olarak çok daha iyi ama yol sesi ve yalıtımdan çok şikayet edilmiş, formentorda 300000 1.59 faizli kredi kampanyası da var, sizce tercih hangisi olmalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_josef -- 4 Mayıs 2024; 11:35:12 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.