Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (10919. sayfa)

5 sn
288.734
Cevap
4.621
Favori
46.985.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Giriş

Yok hocam ekstra bir şey yok sadece güvenlik paketi ve grip kontrol var faturada ek olarak ama onlar da toplasan 16 bin lira yani faturada çerez parası gibi görünüyor. Ödediğim para neyse ona fatura kesildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nıghtman kullanıcısına yanıt
    Neresi farklı? Ben aynı gördüm hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • edysch E kullanıcısına yanıt
    Ferrari

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nıghtman kullanıcısına yanıt
    O kadara detaya takılmayın :)
    Aynı şartlarda doblo ya da egea koyalım çekirdek alıp izleyelim

• Paramedic20 P kullanıcısına yanıt
    Bende astra aldım aracım 25 nisanda faturalandı 18 mayısta teslim aldım. Yaklaşım 2.5-3 hafta gibi bekleme süreci oluyor. Hem gümrükte araçtaki wifi yı kapatıyorlar hemde bayi sevkiyatlarıda biraz ağır işliyor. Güzel günlerde kullanın

• jimmiedimmick J kullanıcısına yanıt

Kuga makyaj yiyecek bu sene kesinlikle verilmez 1 seneden kısa süre içinde yüzü eskiyecek model için. Aynı şey 3008 içinde geçerli bence. 3008direkt kasa yenileyecek.

• Paramedic20 P kullanıcısına yanıt
    Bayram öncesi gelme olasılığı%80 , bayram sonrasına kalma olasılığı%20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02DD144C2 -- 4 Haziran 2023; 11:31:51 >
  • Uzun zamandır Mehmet Şimşek gibi realist bir açıklama yapan olmamıştı.Yaptığı girişten anladığım sıkı para politikası ve sonucunda paranın bankalara çekilmesi yani faiz artışları.Malda olan değil nakitte olanın kazandığı bir politikaya hoş geldiniz.

• Renault online satıştan clio icon aldım. 2 bin kapora ödedim. 790 bin TL'ye yakın bir bedel ödeyeceğim. Sizce ne yapsam. Alınır mı mantıklı mı?

• Yarından itibaren bayilerde ki siparişlerde hızlı bir şekilde iptaller olacağını düşünüyorum.

Mehmet Şimşek : Türkiye’nin rasyonel bir zemine dönme dışında bir seçeneği kalmamıştır.

• grbzgrbz kullanıcısına yanıt

Dün Uğradık. Cupra Dışında Araç Yoktu. Bi de Leon. Seat 2.Elde Vardı.

• Ogulhan50 O kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun ne kadara aldınız ve ne zaman başvurmuştunuz?

• Toyota Yaris Cross Hibrit tavsiye eder misiniz?

• falterubbix kullanıcısına yanıt
    O dönem ben de aldım bisanda 620k 95k dolar ediyordu. Dolar 10 liramıydı haziranda? Baktım şimdi 15 haziranda 6.80z bence evi 64 e değil 94 e aldınız :)

• ankarali321 A kullanıcısına yanıt

2015-2016 modelleri için 600 bin üzerinde fiyat isteniyor. İhtiyacınız var ise kaçırmayın derim

• ankarali321 A kullanıcısına yanıt

2022 Touchalrı vermiyorlar 790a, 790a İcon alınır tabi, hatta alıp 810a bana satın hemen alıyım :)

• gnr G kullanıcısına yanıt

Artık kapanın elinde patlar.

Fiyat düşmez ama satamazlar, turşusunu kurarlar

• antalya fiat bayisi tam 3.5 yıldır araba getirmiyor.
    3.5 yıl.
    gelen araçları kendi kiralama şirketine paslayıp 1-2 yıl sonra kazalı, boyalı en az 20.000 km'de sıfırın üstü fiyata satıyor.

çoğu bayi böyle.
    6 ay, 6.000 km sınırı gelince galericiler, bayiler çatlyorlardı, patlıyorlardı. ne oldu?... hani nerede?

neymiş sıfır araç konuşulmuyormuş.
    neyi konuşacaksın?

• valla her ay aatış rekoru kırılıyor. ülkede 10-12 milyon kişi var hollanda seviyesinde yaşıyor. 50 milyon da her yıl gelen turist var. onlar kendi aralarında takır takır kiralayıp satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnr -- 4 Haziran 2023; 13:30:41 >
  • Mehmet ŞİMŞEK'ten öncesi ve sonrası olarak anılan bir piyasa olabilir. Zirveden düşülürse çok acıtır.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.