Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ SOHBET, KIYASLAMA KONUSU (ÖTV İNDİRİMİ, EKONOMİK GÖSTERGELER, DONANIM VB.) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.701
Cevap
88
Favori
117.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Merhabalar bu hafta 1.5 civic hb sport plus denedim bilmiyorum belki benzinli olmasindan midir aracib gidişini beğendim acaba benzinli turbo ile lpg li aracin ikisinide surduyseniz aralarinda cok fark var mi ?

Ara hizlanmalari atik bir arac ariyorum ? Tavsiye ettiğiniz bir arac var mi ?
    Performans olarak arada dağlar var öyle söyleyeyim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Merhabalar bu hafta 1.5 civic hb sport plus denedim bilmiyorum belki benzinli olmasindan midir aracib gidişini beğendim acaba benzinli turbo ile lpg li aracin ikisinide surduyseniz aralarinda cok fark var mi ?

Ara hizlanmalari atik bir arac ariyorum ? Tavsiye ettiğiniz bir arac var mi ?
    1.5 turbo civic baya performanslı. Uzun dik bir rampada dizel golfle asıldım ama çok rahat tokatladı.

Yalıtım tüketim bilmiyorum ama performansı gayet iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9DB7A8DFB

Sıfır veya ikinci el alacak olsanız leon sw mi astra sw mi alırdınız? Araç değiştirmeyi düşünüyorum fakat sw alırsam ileride satış sıkıntısı yaşarım diye de korkmuyor değilim.
    Korkunuz doğru SW modellerin 2.el satışı gerçekten çok sorunlu. Biniciler Sedan karoser tercih ediyor genellikle. Yakın bir arkadaşımızda vardı en son istemeyerek zarar ederek takasa vermek zorunda kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

1.5 turbo civic baya performanslı. Uzun dik bir rampada dizel golfle asıldım ama çok rahat tokatladı.

Yalıtım tüketim bilmiyorum ama performansı gayet iyiydi.

Alıntıları Göster
    1.6 dizel ne yapsın hocam 182 hp turboya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Clio 1.5dci edc icon hakkında yorum isteyerek başlatayım.
    Bu aracın 2 farklı modelini sıfır olarak kullandım.
    2015 1.2 Icon 120 HP EDC
    2016 1.5 Dci Touch

120 Hp gerçekten güzel performanslı diyebilirim 1.5 Dci tüketim çok az ancak Clio için bütün övgüler ve olumlu şeyler yalıtım ve trim sesinde biter. 2. el hızlı fena değil. Zarar etmeden elden çıkarabiliyorsunuz. Eğer sese takıntılı değilseniz olabilir. Ancak şu an ki fiyatlar itibariyle 2.ele bakmanız daha iyi olabilir. 100 K bandında alınırsa 2. el zarar ettirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

1.6 dizel ne yapsın hocam 182 hp turboya

Alıntıları Göster
    Orası öyle canım :) Hunharca gidiyor RS.
  • Cevap veden arkadaşlara teşekkür ediyorum o zaman benim kararsızlık sona erdi gibi şu ana kadar 3 veya 4 model arac vardı aklimda ama artik belirledim 2017 model 30 40 binlerde rs alacağım İNŞALLAH.

şuan ki aracim era cvt lpg li zaten şehiriçi 13 litre gaz yakiyor 38-40 kuruş arasi rs de yaksın 50 kuruş haftaici okul dönemi toplasan 2 bin km yazin uzunyol 8-10 bin km arası yol yaparım.

2. el 1.5 cvt araç arayışına girdim . Yardımcı olanlara teşekkürler.
  • bravaman kullanıcısına yanıt
    Şu an sıfır megandan yazıyorum.isim gereği 2 arabanın da sıfırı var ve günlük 200 km yapiyorum iki arabaylada.megane tamamen fiyasko yol tutuş rezalet.malzeme kalitesi hele o kıytırık teyb.toyota bence 1 gömlek üstün.iki firmada babamın oğlu değil.gordugumu kullandığımı diyorum.corollayla 200 km hızla eskortluk yapabiliyorsun ama megane la o hızlarla o virajlara giremezsin.ve bunları ben değil calistigim yerdeki herkes söylüyor.
    Edit:bu dediklerim iki arabanında boşu icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnsln -- 23 Aralık 2018; 2:36:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: willyyyyy

a4 fırsatını kaçıranlar için sahibindene ara sıra koyuyorlar belki düşünürsünüzhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-150km-de-boyasiz-ankara-plakali-633295477/detay
    Boş moş da en azından bir der koltuk olsaymış yarı suni deri böyle hiç olmamış

Alıcan jantlara zaten 10 lira harcıcan

Ama yinede fiyatı iyi uyduruk araçların fiyatlarına bakarsak

• quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Korkunuz doğru SW modellerin 2.el satışı gerçekten çok sorunlu. Biniciler Sedan karoser tercih ediyor genellikle. Yakın bir arkadaşımızda vardı en son istemeyerek zarar ederek takasa vermek zorunda kaldı.

Alıntıları Göster
    Avrupa’da çok satarken Türkiye’de satmaması çok ilginç. Mecburen swden vazgeçiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

i 10 : 70-75 bin
    i20 : 80-85 bin
    Rio: 75-80 bin
    Micra: 80 bin
    Yaris: 85 bin

donanım seviyesine göre bu civarlarda bulabilirsiniz. i10 ve Micra daha çok Getz boyutlarında, diğerleri bir nebze daha büyük.

Alıntıları Göster
    Selam hocam

İ20 1.4 100hp otomatik style cam tavan multimedia paket Buz Mavi 88bin TL sizce alalımmı?

Bu paraya daha dolu otomatik sıfır araba varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Selam hocam

İ20 1.4 100hp otomatik style cam tavan multimedia paket Buz Mavi 88bin TL sizce alalımmı?

Alıntıları Göster
    aynı aracın tavansız versiyonunu aldım 1 ay önce. (82 bine)

O paraya o dolulukta ve o kalitede başka bir araç olduğunu sanmıyorum ( o sınıfta) Ben 1 aydır kullanıyorum, şehiriçi kullandım yalnızca, ortalama 8.6 litre tüketimi var. Ayrıca basınca gitmiyor hakikaten. Bu iki eksisi dışında çok memnunum.Direksiyonun yumuşaklığı şehirçii kullanım için çok faydalı, oturuş ve sürüş pozisyonu güzel ve ferah, koltukların bel desteği filan çok iyi ancak bir parça sert diyebilirim. Frenleri yeterli ve güvenli, yol tutuş güven veren türden. Arka taraf ferah, ayrıca aracın tavanı yüksek , yani içeride oldukça iyi bir oturma yüksekliği var. Ön döş tasarımı bence gayet şık, düğmeler kullanuşlı, malzemeler hakikaten kalitesiz hissi asla vermiyor. Araç ağır ve oturaklı, B sınıfından beklenmeyecek bir havası var. Ben 1.94 boy ile öne arkaya sığabiliyorum, sadece bagj biraz ufak. Ayrıca, Hyundai kendi çeliğini tedarik eden tek otomobil markası; bu da araçlarının daha ağır olmasına yol açıyor. Bu duurm yakıtı arttırıp performansı törpülese de güvenlik için iyi bence.

ÖZetle; 1 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Almadan önce manuel Corolla 1.6 life, Yaris ve Rio arasında kaldım. Bu 4 lü arasından en mantıklı seçimin (yalnız 1 alanda değil genel olarak bir kıyaslama yaptım, donanım-tasarım-fiyat-yakıt-iç mekan-2. el-servis vb.) i20 olduğuna kanat getirdim. Tavsiye ederim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• anyhill kullanıcısına yanıt
    Çok saolun detaylı bilgiler için. Alıcaz teyzeme nasipse
  • quote:

Selam hocam

Alıntıları Göster
    Kesinlikli alinmaz ALINMAZZZ

i20 nin piyasa degeri en fazla 12.000 euro .

Suan ki kurla 72.000 liradan fazla olmamali.

Yuksek yakit tuketimi, dusuk performans , cag disi sanziman.

Sandero dizel otomatik alin gecin hocam 80.000 e .
  • HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar ne yazıkki ederinin üstünde farkındayız ancak bir hafta sonra dahada yükseleceği için almak durumunda

Aracı çok fazla kullanmadığından dolayı teyzem için Donanım tasarım ve dayanıklılık ön planda.

88bine daha donanımlı şık ve dayanıklı otomatik sıfır araç önerilerine açığız
  • 200000 tl civarı crossover almayı düşünüyorum.Eclipse cross - Karoq - Grandland x ve 3008 arasında kaldım bi türlü karar veremedim sizce hangisi?Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin_D_66 -- 24 Aralık 2018; 0:46:11 >
  • quote:

Fiyatlar ne yazıkki ederinin üstünde farkındayız ancak bir hafta sonra dahada yükseleceği için almak durumunda

Aracı çok fazla kullanmadığından dolayı teyzem için Donanım tasarım ve dayanıklılık ön planda.

88bine daha donanımlı şık ve dayanıklı otomatik sıfır araç önerilerine açığız
    6 ileri otomatik rio elegance modelinede bir bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 24 Aralık 2018; 0:58:35 >
  • Kasımda faizsiz kredi fırsatı dolayısıyla corolla almaya niyetlendim malum araç yoktu. Aralığı bekledim touch paket gelmeyip life da zorunlu aksesuarlı satılınca onu da alamadık. ikinci elde de fiyatlar sıfıra yakın olunca geçenlerde renault a gittim megan sedan çok hoşuma gitti bu hafta almayı düşünüyorum ama bir de donanımhaber ahalisinin fikrini almak istedim :) yorumlarınız nelerdir?
  • Yasin_D_66 kullanıcısına yanıt
    3008
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.