Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

14 Kayıtlı Üye, 36 Misafir Kullanıcı, 42 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 8 Mobil Cihaz )
34.359
Cevap
952
Favori
635.912
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    879 Mesaj

Her an saldırabilirlerdi bi anda yirttin valla :)) 99 a passat gorunce millet orayi yikardi cidden yikardi yani :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Big CRacker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yeni Vw Troc Highline 1.5 TSI DSG : 186.000
    Bu paraya bu araba ölü doğmuş

quote:

Orijinalden alıntı: commandoer

Yeni Vw Troc Highline 1.5 TSI DSG : 186.000
    Bu paraya bu araba ölü doğmuş
    Highline için bu fiyat normal.Araba tamamen yeni kasa ve motoru güncellenmiş.Ben bayağı önce yurtdışında görmüştüm hoşuma gitmişti.Yarın yeni Golf gelse fiyatı bundan aşağı olmaz üstüne 20 bin fazlası olur.Fiyat politikası da neredeyse Golf’le yarışacak gibi.Şu anki Golf ile karşılaştırmak doğru olmaz eski kasa ve motoru güncel değil onun bile liste fiyatı 181 bin.

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Highline için bu fiyat normal.Araba tamamen yeni kasa ve motoru güncellenmiş.Ben bayağı önce yurtdışında görmüştüm hoşuma gitmişti.Yarın yeni Golf gelse fiyatı bundan aşağı olmaz üstüne 20 bin fazlası olur.Fiyat politikası da neredeyse Golf’le yarışacak gibi.Şu anki Golf ile karşılaştırmak doğru olmaz eski kasa ve motoru güncel değil onun bile liste fiyatı 181 bin.

Alıntıları Göster
    2018 highline tiguan ları 192000 den verdiler ,bu 2019 model alt sınıf arac ,degerlendirebilir.
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj

Dsg yüzünden almam diyordum ama manüel olurdu o fiyata cidden

|
    |
    Matematik İçin Doğmuşum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    175-185 bin tl bütçem var skoda superb ötv indirimli araç teklifi alan varmı?
    yada bu fiyat aralığında teklif aldığınız bir araç tavsiyeniz varmı?
    bu hafta içinde araç almam lazım aracımı sattım yardım edersniz çok sevinirim

Hıghlıne ıcın normal buldum fıyatı, comfortlıne olsaydı 160bın lere cekılırdı fıyatı belkı. Zaten o sınıfta 150bın tl nın altı suv/crossover kalmadı yanlıs hatırlamıyorsam

|
    |
    commandoer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hedefilk1000

175-185 bin tl bütçem var skoda superb ötv indirimli araç teklifi alan varmı?
    yada bu fiyat aralığında teklif aldığınız bir araç tavsiyeniz varmı?
    bu hafta içinde araç almam lazım aracımı sattım yardım edersniz çok sevinirim
    arkadaşlar 200bine galerici bi abimiz sayesinde süperb prestige fiyatı aldım sizce nasıl bana çok mantıklı geldi
    axu483

Otv siz 320d Bmw için 4 5 bayi aradım hepsi yok türkiyede kalmadi bazi bayiler 1 er 2 şer satti dedi hepsi.😑

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axu483 -- 10 Şubat 2019; 19:40:38 >
    |
    |
    Bugün 3 farklı bayinin satış temsilcisiyle görüştüm.Cuma günü merkezden mail geldiğini , bayilere belli adet araç ayrılacağını , kapora verme zamanı göre sıralama yapılacağını ayrıca renk ve donanım seçme şansı olmadığını belirttiler.
    |
    |

|
    |

Kesinlikle insignia exclusive

|
    |
    Hedefilk1000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

124.000 tl leon 1.0 tsi dsg leon aldık daha doğrusu kaporasını verdik.2019 model olduğu için gemiden gelmesi 10 günü bulacakmış.

kendileri hurda ayarlarsa 3.000 tl düşecekler kendim ayarlayabilirsem yaklaşık 5.000 tl lik tasarrufum olacak ve araç 119.000 e gelecek.

üzerine 1.750 tl verip seramik koruma,5 cama film , ön kaput koruma ve su iticiyi paket olarak aldık.

ekstra 30.000 12 ay 0 faiz kullanacağım için 3 bin tl tutarında garanti uzatma alacağım.

hediye olarak isteyebileceğim ne önerebilirsiniz , yada başka önerileriniz olurmu pazarlıkla alakalı?

teşekkürler

Bu arada araç hakkında merak ettikleriniz varsa yanıtlarım. Şimdilik gayet memnunum iyi ki bu arabayı almışım diyorum.

Yanlış anlamayında bir fabrikanın kendi iscisine indirimli araç satması gayet doğal bir durum sonucta kendi emekcilerine ufakta olsa promosyon yapması gerek bence ama bu engelli indiriminde bence cok açık var eskiden bu kadar satılmazken bir anda sanki sistemin acığını bulmuslar gibi cevremdede dahil her önune gelen ötv muaf engelli aracı alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 10 Şubat 2019; 22:56:55 >
    |
    |
    cnyttt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: azreften

arkadaşlar 200bine galerici bi abimiz sayesinde süperb prestige fiyatı aldım sizce nasıl bana çok mantıklı geldi

Alıntıları Göster
    Araç hakkinda bilgi vermeden fikir soruyorsun kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

arkadaşlar 3 bin tl ye hurda araç buldum.satın alıp izleyeceğim yol ve dikkat edeceğim hususlar nelerdir?açıklayabilecek varsa çok sevinirim.

yeni araç alıyorum orada indirim için kullanacağım.

teşekkürler

|
    |

2018 Leon dizel otomatik style(küçük ekran) için Erya Otomotiv'den bugün 122.000 teklif aldım.

Bahsettiğiniz faiz koşulları geçerli.

Diğer bayilerin elinde de 2018 model araçlar var.İyice bir araştırın isterseniz.Daha uygun bir araç bulmanız mümkün bence.
    |
    |
    ecece_88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.