Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

10 Kayıtlı Üye, 29 Misafir Kullanıcı, 31 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz 2 iOS )
34.679
Cevap
958
Favori
700.721
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    2995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Tartışma yaratacak konuları insanlar yazmazsa kimse tartışmaz. O bil fiil beyefendiler açıkladığı zaman dedik ki gaza gelmeyin tamam gümrükte araç var ama hangi modelden ne kadar var? Bunu açıklar iseler anlarız, yok kimse açıklamıyor ise ben bildiklerimi açıklayayım dedim ki başka arkadaşlar da dedi yemediğimiz küfür kalmadı. Yok aslında saklıyormuşuz da,varmışta bik bik,yok aslında gümrükteki araçlar fazlaymışta falan filan. Bundan sonra ip koptu gitti.

Kasım'ın ortasında bir arkadaşın mesajı,sürekli konusu geçen Honda hakkında,

"Honda civic dizel elegance sedan alacak arkadaşlar sakın o araca 135 üstü vermeyin!

132-135 arası alacaksınız o aracı. Ötv yi cebe attırmayın!"

Bu fiyata şu anda bu araç alınabiliyor mu? Hatta aralık ayında alındı mı? Alınıyorsa devam alınmıyorsa tartışacak hiçbirşey yok zaten.
    merhaba,
    kactan gitti aralikta bahsedilen araba hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Telef olmuş piyasa .. daha da kötü gitmesi, kdv ötv ve fiyatların düşmesi dileğiyle ....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Disconnectus_Erectus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1991 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

2018'leri başka ülkelere yollamaya çalışıyorlar, ama halen bayaa bir stok var.

Sadece bu kurla çekemiyorlar. Zira satmaz.
    Bu kurla araç çekmiyorsa hangi kurla çekecek ki, yani döviz burdan daha ne kadar aşağı gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Sıfır faiz veya sıfıra yakın faiz kampanyalı araçlara bakın ilk etapta. Acele değilse bence Mart ayını bekleyin. 2019 model yılı araçlar yavaştan o zaman hareketlenir.
    Aynı konuda beklemeyin bayiler indirmez diyordun. Bende öyle düşünüyorum. 2019 lar gelince daha mı ucuz olacak diyorsunuz. Hangi bayi ile görüşsem %3 civarı zam bekliyorlar.

|
    |

Neden euro satis yapilmadiginin en buyuk gostergesidir sanirim bu,ustteki aracin net fiyati olan 26.826euroluk teklif 2017 senesinin teklifi,182,600luk teklif ise bugunun teklifi.Aracin fabrika fiyatinin ayni kaldigini dusunursek suan mevcutta sattiklari A4 leri 6.80 kur ile sattiklari ortada doviz dususe gectigi andan itibaren doviz kurunu aciklamamalarinin nedeni bu gibi.

|
    karafaki34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: av.ak

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-denizli-opel-bayiinden-sifir-km-opel-insignia-1.6-cdti-exclusive-655446206/detay/
    Ötv indirimli bu fiyat diyor, normalde 250 yazıyor

128 Mesaj
    opel komedi gibi ne sattığını sanıyor anlamıyorum bu arada mavi tek araç kalmış civic executive lpgli 132 arkadaşa alacaktık ancak acelem yok diyor düşünene özelden yazayım selamlar
    |
    |

Engelli raporuyla 159k fiyat vermişler. Çünkü donanım olarak en üst donanım. Benim fiyat verdiğim arabadan farklı.

|
    |
    lojistisyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    148 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Neden euro satis yapilmadiginin en buyuk gostergesidir sanirim bu,ustteki aracin net fiyati olan 26.826euroluk teklif 2017 senesinin teklifi,182,600luk teklif ise bugunun teklifi.Aracin fabrika fiyatinin ayni kaldigini dusunursek suan mevcutta sattiklari A4 leri 6.80 kur ile sattiklari ortada doviz dususe gectigi andan itibaren doviz kurunu aciklamamalarinin nedeni bu gibi.
    26800 euroyu bugünkü kurla hesaplayınca vergiler dahil 300 bin ediyo. Adamlar 275 bin fiyat vermiş. Yani güncel olarak aldığınız arcın net vergisiz fiyatı 24250 euro ya geliyo. Kuru nasıl 6,80 den hesaplamışlar anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkncglr -- 4 Şubat 2019; 22:10:50 >

Orijinalden alıntı: srkncglr

26800 euroyu bugünkü kurla hesaplayınca vergiler dahil 300 bin ediyo. Adamlar 275 bin fiyat vermiş. Yani güncel olarak aldığınız arcın net vergisiz fiyatı 24250 euro ya geliyo. Kuru nasıl 6,80 den hesaplamışlar anlamadım.

Alıntıları Göster
    arac net fiyatindan.

|
    |

2018 Kasım ayında hemen hemen bütün markalar en düşük fiyatı verdi, o fiyatlardan daha aşağı düşmesi gerçekçi değildi. Haliyle beklemenin de bir anlamı yoktu. 2018 bitti gitti.
    Şimdi geldik 2019 yılına, daha piyasa oturmadı ama Mart ayı birçok markanın bu yıl araçlarını getirmeye hız vereceği ay olacak. Mart ayı bittiğinde de ÖTV ne olacak belli değil şu aşamada. Firmaların bir hamle yapma ihtimali var. Şubat ayında ben böyle bir atak göremiyorum. Kısacası bekleme riskine değer, en kötü bu ayın fiyatları ile satılır. Seçim öncesi belirgindir bir zam yapılmaz. Tabi yanlış anlaşılmasın Kasım 2018 fiyatlarına inmez, dediğim gibi 2018 bitti gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 4 Şubat 2019; 22:56:40 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Göleli_At_Hırsızı

Corolla fiyatları belli oldu mu teneke kardeş? Paket isimlerini söylemiştin ama fiyatlar hala sır mi ? :))

|
    |
    tenekekutu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    3730 Mesaj
    Ben Toyota aldım yeni kasa beklemeden hem yeni kasa rakam olarak yüksek olacaktır. Life 95-100 bandında olabilir. Ancak kredi olmazsa o da nasıl alınır bilmiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    3971 Mesaj
    2018 HYUNDAİ İ20 1.4 DİZEL STYLE : 91.500 TL
    2019 HYUNDAİ İ20 1.4 DİZEL STYLE : 95.000 TL
    2019 HYUNDAİ İ20 1.4 DİZEL STYLE Pan M/Media : 101.000 TL

ikiside opak beyaz, metalik istenirse 1.000 tl fark talep ediyor bayiler.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 5 Şubat 2019; 9:21:11 >

Hocam İbiza yerine mi araç bakıyorsun.

|
    |
    Donald Draper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1419 Mesaj

yeni comboların fiyatı 110,000 tl 130 bin tl arasında olması bekleniyor
    |
    |
    kartal0001903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
haberler
SEO
seo paketleri
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.