Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

10 Kayıtlı Üye, 41 Misafir Kullanıcı, 45 Masaüstü Kullanıcı, 6 Mobil Kullanıcı ( 6 Mobil Cihaz )
34.731
Cevap
960
Favori
713.316
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    4813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akremon

Arkadaşlar 2018 wv Passat trend manuel dizel 140 bin Honda Civic elegance tüp benzinli li 2019 130 bin sizce fiyatlar nasıl gönlüm passatan yana açıkçası sizce fiyatı uygunmu. Uygunsa hemen alacam.
    2 gündür servisten verdikleri trend dsg passat kullanıyorum. Normalde highline golf var.

Trend passat almayın bence. Hanım ve çocuk da hiç beğenmedi, hanım hiç forum muhabbetlerini bilmez ama içine hitler almanyasına benziyor, 90ların arabası gibi dedi :)) plastikler koltuklar falan kötü gerçekten. İş görür mü görür ama tam şirket havası var araçta.

Benim de içimden geçen şu ki kaliteli olmak kaydıyla dolu bir C sınıfı aracı buna net tercih ederim. Hatta bagaj ve iç hacim yetebilirse golf buna 10 basar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çok tşkler....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    turkeril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gokselelkn

Adamın fiyatı bu. Alın diye uykulari kaçmıyor.
    Nasıl ki Türkiyeden EGEA - CLIO gibi araçlar komik rakamlara yurt dışına ihraç ediliyorsa diğer araçlarda aynı şekilde buraya geliyor.
    Vergisiz fiyatın içinde reklam - servis ağı - garanti - ana dağıtıcı kâr payı ve ayrıca yapılacak satış adedine göre ilave primler vs. olduğuna göre ve bildiğim kadarıyla sizin de burada resmi olarak bir temsiliyetiniz olmadığına göre bu kadar hararetle bayiler veya araç fiyatları hakkında konuşan insanlara cevap yetiştirmek için sizi motive eden şey nedir?
    |
    |

Orijinalden alıntı: akremon

Çok tşkler....
    Mesajıma bakınca biraz abartmış olabilirim dedim :)

Bütçenize uyan araçları ailece test etmeniz daha doğru olur, kişiye göre değişen konular.

Ama şu ara sedan araç alacak olsam kısa süre içinde gelecek olan yeni cerato ve corollayı görmeden karar vermezdim.

|
    |

128 bin fiyat aldım ne diyorsunuz alınır mı 8-10 litre benzini göze alırsak. Ben zaten ağırlıklı olarak yılda 10k kilometreyi geçmem diye düşünüyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: StByErdeM

3.20d konusunda bende çok ısrarcı oldum bayağı bi bastırdım. Siz 247 den kesin faturayı ben elden ekstra 9 bin tl vereyim dedim ama yapamıyorlar malesef. Ülkeye giriş fiyatları belli olduğu için maliye ötv muafiyetli faturayı kesmemize müsade etmez diyorlar. ÖTV muafiyetli isteyende çokmuş zaten aynı şekilde. Bizde arabamızı satmak istemezmiyiz diyo adam. Bence yapabilseler yaparlardı. Aracı iade et bi daha çek vs bir sürü şey konuştum ama alamıyoruz :(
    Kasa degisikliginden dolayi kar paylari cok dusuk ama 10lira illa ki kar payi birakmislardir,tahmin ediyorum borusan otv tesfiginin genislemesini bekledigi icin fiyatlara el atmiyor daha fazla!

|
    |

Hocam ölü yatırım hiç bu paralara 2. El 10-15.000 de tucson 1.6 tgdi bulursun benzinini göze aldıysan.

Yada lpg li civic al geç. İlerde araban para eder.

Yada 15 daha sabret lansmandan corolla kapatmaya bak, ben cazip fiyata fırsatlar olabileceği düşüncesindeyim Yeni Corolla da

|
    |
    ANIL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    735 Mesaj
    Honda civic 1.6 dizel manuel 117.000

1.6 dizel otomatik 140.000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Golfteki kalite bir ayrı hocam, stepne kısmına bi bak passatın kendi golfünü zaten biliyorsundur, stepnenin oyuğu bile yalıtım kaplı golfte, gerçekten kalite kokan bir araba

|
    |
    turkeril kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    882 Mesaj
    2.el düşünmüyorum şimdilik

Bu arada 1.2 otomatik captur icon tüm paketler var 122 bin tl

1.2 otomatik benzinli 308 active 112 bin tl cam tavan ve 17 inc jant var, geri görüş kamerası navigasyon vs yok.

Bu üçü arasındayım şu an en pahalıdır kona en üst paket 128 bin bu donanımda toyota hibrit bulabilirmiyim sizce?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

2 gündür servisten verdikleri trend dsg passat kullanıyorum. Normalde highline golf var.

Trend passat almayın bence. Hanım ve çocuk da hiç beğenmedi, hanım hiç forum muhabbetlerini bilmez ama içine hitler almanyasına benziyor, 90ların arabası gibi dedi :)) plastikler koltuklar falan kötü gerçekten. İş görür mü görür ama tam şirket havası var araçta.

Benim de içimden geçen şu ki kaliteli olmak kaydıyla dolu bir C sınıfı aracı buna net tercih ederim. Hatta bagaj ve iç hacim yetebilirse golf buna 10 basar.

Alıntıları Göster
    Hocam bayinin tekinde comf. manuel 1.4 125 hp + tungsten gri+cam tavan+katlanır ayna+high led arka stop lambalı +17 lik jant araç için engelli indirimi dahil 92 bin tl ye anlaştık.

Bayinin dediğine göre en üst paketten bir kaç şey eksikmiş. Aracı bilmediğim için bir şey diyemedim. Bence illaki fark vardır.

Bu arada golf ile 3008 kıyaslayan arkadaşlar vardı bazı konularda. Vw Satış temsilcisinin söylediğini yazıyorum 3008 in genel malzeme kalitesi passattan daha kaliteli. Dediğine şahidim. Lakin şu bir kaç günlük araç arama arefesinde çok kere tecrübe ettim.

Orijinalden alıntı: Göleli_At_Hırsızı

Hocam bayinin tekinde comf. manuel 1.4 125 hp + tungsten gri+cam tavan+katlanır ayna+high led arka stop lambalı +17 lik jant araç için engelli indirimi dahil 92 bin tl ye anlaştık.

Bayinin dediğine göre en üst paketten bir kaç şey eksikmiş. Aracı bilmediğim için bir şey diyemedim. Bence illaki fark vardır.

Bu arada golf ile 3008 kıyaslayan arkadaşlar vardı bazı konularda. Vw Satış temsilcisinin söylediğini yazıyorum 3008 in genel malzeme kalitesi passattan daha kaliteli. Dediğine şahidim. Lakin şu bir kaç günlük araç arama arefesinde çok kere tecrübe ettim.

Alıntıları Göster
    Bu haliyle güzel olmuş fiyatı da gayet iyi.

Tek sıkıntı d sınıfı manuel araç satmak zor olur ama zaten bineceksinizdir.

|
    |

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Honda civic 1.6 dizel manuel 117.000

1.6 dizel otomatik 140.000
    Geçen hafta dizel manuel premium olanını arkadaşım 116.900 e aldı malatyadan ama batı tarafında bu fiyata hiç bulamamıştı. İst. en düşük 119 idi yanlış hatırlamıyorsam.

|
    |

Ateca var mı elinizde

Şuan tüm Türkiye'de ateca yok Mart'ta gelecek isterseniz sıraya yazarız

Daha Şubat gelmedi Mart için sıraya mı girdi insanlar

Evet ÖTV indiriminden faydalanmak istiyorsaniz sizi de yazalım

Ne yapmamız gerekiyor peki

1000 lira kapora alıyoruz ve bir aracı size ayırıyoruz

Peki şimdiki liste fiyatindan mi Alicaz

Yok zam gelir 5-10 bin lira (çok azmis gibi söylüyor birde)

Ne kadar zam geleceği de belli değil yani

Evet yazalım mi sizide sıraya

Yok kalsin

Yok hocam sıra falan. Gümrükten araç çekmiyorlar sadece. Ellerinde 150.000 tane 2018 araç var başka ülkelere yollamaya çalışıyorlar.

|
    |
    salley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

2018 Egea 1.4 easy var mıdır bayileri ellerinde?Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    Bende bakıyorum ama uygun fiyatlı araç bakan yok sanırım. Çünkü kriz var, fiyatlar acayip arttı. Ama forumda 200 binler 300 binler havada uçuşuyo. Birde bu devirde turbosuz, benzinli, boş paket hele hele otomatik olmayan araç alınırmı diye dalga geçenler doldu. Bizde izliyoz bakalım.

|
    |

İsteseler muafiyete dahil ederler.
    Bugün VW ye uğradık.
    280 bin TL liste fiyatı olan Tiguanı(Highline 1.4 150 dsg+opsiyon) ÖTV muafiyeti ile 135 bin TLye bırakıyordu bize.
    |
    |
    bayram3258 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

2018 Egea 1.4 easy var mıdır bayileri ellerinde?Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    Bir sorun derim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-banoto-otomotiv-a.s-fiat-egea-1.4-easy-plus-still-pkt-plakali-647044242/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_man -- 23 Ocak 2019; 20:29:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: srkncglr
  • Binbaşı
    1784 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Bir sorun derim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-banoto-otomotiv-a.s-fiat-egea-1.4-easy-plus-still-pkt-plakali-647044242/detay

Alıntıları Göster
    Yarın İzmirde ki bayileri arayayım bakalım. Belki şansımıza çıkar bir araç.

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.