Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)

23 Kayıtlı Üye, 44 Misafir Kullanıcı, 53 Masaüstü Kullanıcı, 14 Mobil Kullanıcı ( 12 Mobil Cihaz 1 iOS 1 Android )
34.365
Cevap
952
Favori
636.848
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> SIFIR ARAÇ ALANLAR YADA FİYAT TEKLİFİ ALANLAR (3 KAMU BANKASI 1EKİM DE FAİZ İNDİRİMİNE GİDİYOR DETAYLAR İLK MESAJDA)
Giriş
    3450 Mesaj

Hocam benden size acizane tavsiye Juke u kesinlikle ele. 308 i de sevip beğendiysen özellikle Ankara bayilerinden dizel otomatik olanını kovala derim.

Allah kolaylık versin araba almak zor bu devirde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ANIL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Dedigin gibi 100 k altına düşsün bir kendime bir de sana alacağım.

Alıntıları Göster
    Benim ki lansman rengi olsun ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar paylaşımlarımızda şu 3 bilgi bulunsun mutlaka;

Yakıt

Vites

Donanım pakedi

Bir de sorum vardı da cevap gelmedi, bayinin kobi ya da bireysele satışta kazancında değişim oluyor mu? Geçmişteki 308 dizel otomatik active fırsatı için soruyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı:

Teşekkürler hocam.

Liste fiyatları: IBIZA 1.0 EcoTSI 115 HP DSG S&S Style için 104100, Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 107800

ST'de 5000 - 6000 aşağısını dese, hurda da getirsem dediğim fiyatlara geliyor sanki. C sınıfı bir benzin otomatik Mart sonuna kadar beklesem de imkansız gibi sanırım.

Alıntıları Göster
    Sari siteye bakın derim hocam. Galeriden sifir bulunabilir. Pazarlik edersiniz.

|
    |

Orijinalden alıntı:

https://www.ototeknikveri.com/haber/18937/iste-karsinizda-2020-volkswagen-golf

Yeni Golf değişen ne ben anlayamadım!
    Golf Leon A3 ekurisi’nin bir senesi kaldi alirken bunu dusunerek alin!

|
    |

Hocam Golf için de fiyat alın derim. Bu konuda Midline plus için 102.500 yazmışlar. 1.0 tsi Golf Comfortline'a bakın fiyat alın. Olmazsa 308'e yönelin. Kendim Peugeot 2008 kullanıcısıyım. C segmenti varken B segmentine bulaşmayın SUV olsa bile.

|
    |
    ANIL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nereden aldınız acaba? Bende 2019 model eco elegance aldım ama henüz araba gelmedi 15 gün oldu.Ankaradayım ayrıca
    |
    |
    dadminatör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

Sonuç ne hocam. 125 e filan verirlerse efsane olur.

Alıntıları Göster
    üstat az bişey kaldı, 8500 daha indirirlerse fiyatı ötv muafiyete giriyor. %100 ötv düşünce de senin dediğin komik 125 bin rakamına alınıyor. düşünsene üstat 320 d yi 125 bine aldığımızı

• Yüzbaşı
    882 Mesaj

Engelli Raporumuz var ama annemin durumunu göz önünde bulundurarak %69 a düşürdüler...

Yani bu vergi indiriminden faydalanmamızı engellediler.
    |
    |
    Photon77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    p 308 için fiyat olan oldumu acaba ? dizel otomatik olanlardan

|
    |

Orijinalden alıntı: bayram3258

üstat az bişey kaldı, 8500 daha indirirlerse fiyatı ötv muafiyete giriyor. %100 ötv düşünce de senin dediğin komik 125 bin rakamına alınıyor. düşünsene üstat 320 d yi 125 bine aldığımızı

Alıntıları Göster
    Dusururler buyuk ihtimal arada cok fazla fiyat farki yok zaten uzun zamandir satamiyorlarda ama 125’e yedirmek istemezler yine bir 135 140bandi ceketler

|
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj

247400 olursa 123700 oluyor bu engelli indiriminin en yüksek fiyatı daha yükseğini engelli indirimi için isteselerde gösteremezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarihus -- 23 Ocak 2019; 12:53:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: EUS
  • Binbaşı
    1758 Mesaj

Hocam bende bi çok yerden teklif aldım.

256-257 bin TL ye teklif verenler oldu ama kesinlikle aşağıya inmediler.

Sanırım, vermek istemiyorlar.

Yoksa ülkeye giriş rakamları zaten düşük, en azından 4 lastik jantı söksen o fiyata iner zaten.
    |
    |
    bayram3258 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    axu483

Allahim olabilir mi öyle bişey, olsun cunki karikatürü geldi aklıma. Ben o fiyatlara inebileceklerini düşünüyorum ancak su var inmelerine gerek kalmadan zaten satacaklar bence 257 lerden bitirecekler. Ama bitmez de 125 binlere düşerse ekstra donanim ekletebilirler zorla, ama olsun her türlü tavız.

|
    |
    EfsaneFocus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3.20d konusunda bende çok ısrarcı oldum bayağı bi bastırdım. Siz 247 den kesin faturayı ben elden ekstra 9 bin tl vereyim dedim ama yapamıyorlar malesef. Ülkeye giriş fiyatları belli olduğu için maliye ötv muafiyetli faturayı kesmemize müsade etmez diyorlar. ÖTV muafiyetli isteyende çokmuş zaten aynı şekilde. Bizde arabamızı satmak istemezmiyiz diyo adam. Bence yapabilseler yaparlardı. Aracı iade et bi daha çek vs bir sürü şey konuştum ama alamıyoruz :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşlar 2018 wv Passat trend manuel dizel 140 bin Honda Civic elegance tüp benzinli li 2019 130 bin sizce fiyatlar nasıl gönlüm passatan yana açıkçası sizce fiyatı uygunmu. Uygunsa hemen alacam.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: akremon

Arkadaşlar 2018 wv Passat trend manuel dizel 140 bin Honda Civic elegance tüp benzinli li 2019 130 bin sizce fiyatlar nasıl gönlüm passatan yana açıkçası sizce fiyatı uygunmu. Uygunsa hemen alacam.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-carfix-2018-skoda-superb-active-1.6-tdi-dsg-0-km-18-fatura-607305292/detay

Bu otomatik olduğu için daha mantıklı olur sanki.

Özellikle manuel bakıyorsanız bilemem.
    |
    |

• Çavuş
    41 Mesaj

Maliyeti neye göre belli merak ettim?

Bir çok araç araç farklı ülkelerde üretiliyor ama adamların maliyeti tek bir fiyat yok öyle birşey bende global firmada çalışıyorum 33 ülkede üretim yapıyoruz.

Hiçbirinde sabit fiyat politikası yok. Onlar içinde geçerli olmalı. Afrikada üretilen ile avrupada üretilenin maliyeti aynı olamaz. Yada size verdikleri vergisiz fiyat maliyet mi sanıyorsunuz olmaz olamaz.

Katıldığım nokta evet 2 yılda 2'ye katladı hatta daha fazla kimin geliri bu kadar arttı? Ayrıca 2 katından fazla nasıl arttı o da soru işareti.

Kimse kusura bakmasın bayiler kaymağı yedi şimdi de vazgeçmek istemiyor. İnsanlar düştü vs.... kanıp alır ki birkaç model dışında satamadıklarını herkes biliyor.

Ayrıca %1 satış umurlarında olmaz yanlış adam ürettiyse isterse kıbrıs olsun orayada satmak isteyecek yok orası küçük yok buranın hacmi büyük diye bakmaz ne satarsam kar der.

Katıldığım ve katılmadığım noktalar var.

Burası Türkiye yarın ne olacağını göreceğiz hepbirlikte ama herkese nacizane tavsiyem elinizde ki paranın kıymetini bilin gerçekten zor kazanılıyor ve 2 günde eriyip gidebiliyor.
    |
    |
    gokselelkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1784 Mesaj
    2018 Egea 1.4 easy var mıdır bayileri ellerinde?Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Mobilya Takımları
SEO
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.