Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1847. sayfa)

21 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 104 Misafir (16 Mobil) - 101 Masaüstü24 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
288.817
Cevap
4.623
Favori
47.001.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 18451846184718481849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onurchik

Merhabalar. Biz de dün bayağı bir bayi gezdik. Ford, VW full ticari koymuş showroomlarına. Araç yok binek. Volvo zaten bomboştu. Karoq test aracı vardı Maltepe’de. Teste çıktık. Pek içimize sinmedi. (Dizel). Araçlar gemide, şubatta dediler. (3 ayrı skoda bayisi gezdik bu arada. Durum aynı.)
    Yalnız güzel bir A3 sedan bulduk. 255Bin civarı bir bedeli vardı. 2 tane kalmış. Dolu araçlardı. Design paket dediler sanırım. Cam tavan, deri koltuk vs yeterince dolu özellikteydi bizim için. Arkası biraz dar geldi sadece. Yoksa alınabilir gibi. Bir de peugeot’a uğradık yol üstü diye. 2008 vardı, 508 vardı. Bayiyi taktir ettik. Her aracın da test aracı mevcuttu. Aracı inceledik ama ihtiyaçlarımıza Uymadığından çıkmadık teste. Klasik çizgiler dışında hoş bir iç ve dış tasarımı olmuş. 3d göstergeler vs oldukça albenili duruyordu.
    Hocam Karoq için kaç para dediler?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Bu bir YANLIŞ BİLGİ DÜZELTME ilanıdır

Yanlış Bilgi Paylaşımda Bulunan Kişi : Dr.AzmiCansever

Yanlış Bilgi: "Her bayide araba var."
    Doğrusu : 2019 model arabalar BİTTİ. Hiçbir bayide 2019 model araç YOK. 2020 model arabalar MART'da gelecek.

Yanlış Bilgi: 2019 karoq 1.6 tdi dsg cam tavan 17 jant hayalet gösterge 214
    Doğrusu : 2019 Karoq STOKTA YOK

Yanlış Bilgi: 2020 karoq 1.6 tdi dsg cam tavan 17 jant 213 bin
    Doğrusu : 2020 karoq 1.6 tdi dsg Premium 215.000TL (MART TESLİM) [+Şubat ve +Mart zammı]
    2020 karoq 1.6 tdi dsg Prestige 245.000 TL (MART TESLİM) [+Şubat ve +Mart zammı]

Style donanımı yerine Prestige gelmiş
    Premium donanımı Style'dan daha boşaltmışlar. Artık STYLE yok.

Kaynak: Skoda Keleşler Kocaeli

2019 ARABALAR STOKTA YOK
    2020 FİYATLARI ŞUBAT VE MART ZAMLARIYLA AÇIKLANACAK. ÖZETLE FİYAT NET DEĞİL

2020 MODEL ARAÇLARDAN İLK GELECEK OLANLAR OPSİYONLANMIŞ. 2020 MODEL ARABALARA ULAŞMANIZ NİSAN'I BULABİLİR.
    Style'dan hangi donanımları çıkarmışlar?

Ayrıca premium'da olupta style'da olmayan donanım var mı?

• peugeout 301 allure paket 115,000 üzerinden kaporasını verdim.

mart teslim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recak

peugeout 301 allure paket 115,000 üzerinden kaporasını verdim.

mart teslim.
    bu sahibinden.com ikinci eller çıldırmış...

benim 2020 model sıfır aldığım paranın üstünde paraya 2019 model ikinci elini satıyorlar.

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Karoq donanım listeleri DEĞİŞMİŞ, Superb ile aynı olmuş

Style KALKTI. Style muadili olarak Prestige geldi.

Prestige'de hayalet gösterde elektrikli bagaj olduğu söylendi.

Skoda sitesinde donanım ve fiyatlar henüz yüklenmediği halde Skoda Keleşler fiyat verdiler. Yukarıda paylaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: recak

bu sahibinden.com ikinci eller çıldırmış...

benim 2020 model sıfır aldığım paranın üstünde paraya 2019 model ikinci elini satıyorlar.

Alıntıları Göster
    Şubat sonuna hepsi patlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Daha 2020 model fiyat listesi belli değil 301 ?
  • Herkese merhabalar,

1.0 TSI 95 BG Comfortline Polo 2020 model Benzinli
    Metalik renk, otomatik klima ve opsiyonel jant ve koltuk döşemesi seçimi ile beraber 145 bine anlaştık geçen hafta Doğuş oto İstanbul bayisi ile.

Ellerinde araç yoktu, sistemde bir tane Şubat ortası gelecek polo vardı, onu da biz aldık.

İkinci el piyasasında hasarlı araçlar bile 130 bine koyulmuştu, ondan sonra sıfır bakmaya başladık.
    Karbon emisyonu yüzünden dizel değil benzinli araç istiyorduk, ikinci elde de düzgün benzinli araç bulmak oldukça zor, hep dizel araç vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Daha 2020 model fiyat listesi belli değil 301 ?
    niye burda kimse kimseye inanmıyor anlamış değilim.

işim gücüm yok burda aldım diye yalanmı söylicem.

• The Division Bell kullanıcısına yanıt
    bu bilgiye nereden ulaştınız bilmiyorum ama dizel otomatik 2020 model insignialar yakında gelecek 1.6 dizel otomatik olarak
  • makyajlı astra hb ler nisan gibi gelmesi bekleniyor. makyajlı insignia ise ekim ayı gibi gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opel Arden Otomotiv

makyajlı astra hb ler nisan gibi gelmesi bekleniyor. makyajlı insignia ise ekim ayı gibi gelecek
    Yeni corsanın geliş tarihi, lansman tarihi ve fiyatına ilişkin bilginiz var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normadian N kullanıcısına yanıt
    145.000 TL'ye anlaştığınızı söylemişsiniz ama +şubat zammı +mart zammı olmak üzre 2 defa zamlı biçimde alacağınızı hatırlatmak isterim.

VW Bayilerinde Mart'a kadar araba yok deniliyor.
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Bayi ve st ismi lütfen ?
    Vay arkadaş 110a kapış kapış gitti alamadık.. 145 olmuş

• quote:

Yanlış bilgileri çatır çatır teyit etmek hak ve görevimiz

İnsanlar burayı takip ederek fiyat bilgisi arıyor ve yanlış bilgilerle karşılaşmalarına karşı önlem almalıyız

"2019 model araba var" demiş, aradım sordum ısrarla "1 tane bile Karoq stok alanında yok" dediler

Yalanlamalar ve doğru bilgi paylaşımı için takipte kalın.

Fiyat paylaşmayacaksan burayı kirletme. . .
    Prestij 245 bin dediler doğru yalnız ne zaman teslim onu sormadım ben 18 jant cam tavan hayalet elektrikli bagaj premium style oldu diyorlar ama hayalet yok bir geri görüş elektrikli bagaj ve geri görüş 30 bin fark nasıl yapabilir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Binek araba için Opel'de de NİSAN AYINA KADAR ARABA YOK diyebiliriz.

Nisan'da Astra ve Ekim'de Insignia en cazip dip fiyatları sizden bekliyoruz.

Crossland vs. de düşünmüyorum. Makyajsız Astra ve Insignia'da bitmiştir zaten değil mi ?

Saygılar
    Merhaba, rica etsem hangi Doğuş Bayisi ile görüştünüz, satış danışmanı bilgi verebilir misiniz. Başka gelecek olursa biz de görüşüp sıraya girelim en azından.

Ekim ayından beri yüzlerce polo sarı siteye ilana girdi. 112.900'den satılıyorken, 120'den veriyorlardı 2.elde. Doğuş Maslak'daki bir satış danışmanı "abi alma sıfırı gelecek, 113'den yardımcı olacağım sana" dediğin için almadım. Sonra öyle bir fırladı ki fiyatlar. Geldiği noktayı görüyorsunuz, biz ise arabasız kaldık. Sadece Doğuş değil en az 20 bayiye telefon numaramı bıraktım.

Hala sarı siteye ilan girmeye devam ediliyor, ekim-kasım-aralık-ocak çıkışlı. Ama ne hikmetse bize yine düşmedi. Yaş eşe dosta gidiyor ya da ciddi anlamda galeri ve al-satçılarla bir çıkar ilişikisi var.Şu anda 140 ortalama, 135'den falan gidiyor yakalayan kapıyor. Aynı arabanın 10 gün içinde 3 kere satılıp ilana girdiğini gördü bu gözler.(132.500 - 139.00 - 143.000) 1 tane bile binici yok mu ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebjk35 -- 29 Ocak 2020; 13:29:8 >

• Bize verilen fiyat son fiyat, ön ödemeleri yaptık, aracı aldık. Satın alınan araca zam olmaz.

Aldığımız yer de VW bayisi, dediğim gibi son aracı aldık. Araç şu anda yolda, biz Şubat ortası teslim alacağız. Marta kadar araç olmayabilir ellerinde, fakat biz geçen hafta gittik bayiye ve gözüken bir tane polo vardı sadece, onu da aldık.

• emrebjk35 kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız.
    Kartal bayisiyle görüştük biz, ama sanırım Doğuş otomotivin tüm bayileri aynı sisteme bağlı, gidip yüz yüze görüşürseniz herhangi bir VW Doğuş bayisi ile sistemden bakabiliyorlar gelecek araç var mı diye. Hepsi aynı havuza düşen araçları satıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 18451846184718481849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.