Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1700. sayfa)

22 Kayıtlı Üye (13 Mobil) ve 49 Misafir (7 Mobil) - 51 Masaüstü20 Mobil3 iOS5 Android
5 sn
288.968
Cevap
4.621
Favori
47.023.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 16981699170017011702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Honda Civic Beyaz Renk 1.5 Executive Benzinli Otomatik. Namı diğer RS izi bugun itibariyle satın aldım Konya Bayiden.Hurda dahil 180.000
    Aksesuar olarak Typer Kit yaptırmak istedim ama Önlerde ki Sensive paketinden dolayı typer kit yapamadık. Aksesuar fikir ve önerilerine açığım. Kazasız belasız sürüşler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinthy

Merhabalar c5 teklifi nereden aldınız hangi paketti
    İstanbul can pejo citroen
    2 donanım var galiba alr donanım baya dolu ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    bmw icin ne fiyat verildi,ogrenebilirmiyim?
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Evet sürekli zam yapıyorlar artık ayda değil haftaya indirmişler aralığı.

Ankara Göral 2 gün önce aynı araca 208bin derken 2 gün sonra 210 dedi ona kızdım.

Jantın şekli alımlı göstermesi pek önemli değil benim için, olması gereken konfor düzeyinde olsun yeter.

Zaten 3008 ziyadesiyle alımlı bir tasarıma sahip. Yeni pakette jantın 17'' olması benim için olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 7 Aralık 2019; 10:33:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Bugün Kocaeli Ernaz i sport tourer için aradım ve 85500 dedi. 84000 TL dese Kocaeli dışından gidip bir konusacaktim
    Daha bugün oradaydık. Arkadaşa megane aldık. Clio sport tourer da sorduk 84000 dediler. Bence araa il dışından aradığınızı ve 84000 almak istediğinizi söyleyin. O zaman doğru fiyatı alabilirsiniz.

• aralık 15 inden sonra yeni matrahlar belli olur sanırım..
    bakalım yeni fiyatlar nasıl şekillenecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Normalde daha ucuza yaklaşık 83000 civarı bırakmaları lazım, neden 88000 istiyorlar, bu durum 36000 12 ay 0 faizin parasını peşin alıyor gibi duruyor. Bende önce Duster 1.0 tce comfort kovaladim, şuan sanırım 94000 e 40000 12 ay 0 faiz alınabiliyor ama maddi durum ve kredi yüzünden yönümü Clio 0.9 tce Joy Sport tourer e yonelttim. Sport tourer e Trakya bayileri hurda onlardan ağız birliği gibi 86000 istiyor ama İstanbul'dan 84000-85000 e alinabiliyor
    Mrb. Duster icin fiyati ne zaman aldiniz.

• onzy O kullanıcısına yanıt
    Siz suv ne almistiniz hocam? Mesajin icinde yazmamissiniz. Hayırlı olsun.

• renin R kullanıcısına yanıt
    Dizel araç bakmıyorum, dizel motorlar yavaş yavaş devreden çıkarılıyor buna ayak uydurmak lazım.

Dizeller benzinli turboların yanında hantal kalıyorlar. Yakıt tüketiminde öyle uçurum farklar yok artık.

Yeni 1.5 hdi biraz gürültülü 1.6hdi ye göre. Benzinli - dizel arasındaki fiyat farkıda kapanmış artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 7 Aralık 2019; 15:42:31 >
  • elninoartist E kullanıcısına yanıt
    G20 kasa yeni 320i Sportline paket için 350bin lira son fiyat verdiler.

Arkadaşa Yeni 320i MSport + Executive paket aldık (Harman Kardon ses sistemi dahil) 415bin lira.
  • Arkadaşlar sarı sitede(bu siteye neden sarı site diye bir kodlama yaptığımızı hala anlamış değilim) 0.9 tce motor 0 km symboller 70 binlere satılıyor. Bu araçlara kampanya yapılarda çok mu ucuza verdiler millet kar edip satıyor ben anlamadım. Takibinde olupta bilgisi olan bir arkadaşım cevap verirse sevinirim.
    Birde acaba bu 0.9 Tce ile düz 0.9 arasında ne fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 7 Aralık 2019; 1:15:29 >
  • Otomatik benzinli düşünenler i20 otomatik 1.4 style + panoramik tavan 115 bin TL hurda dahil fiyat aldık , landirenzo LPG de 5700 e takılıyor. Elite smart olsa ben direk alacaktım ama değerlendirilmek isteyenler düşünebilir .
    Hyundai şentürkler Bursa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    İkiside turbo 90 beygir. Sıfırı 66 bin + hurda fiyatı şuan. Lpg uygulanabiliyor.

• unnamedist U kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sanırım yüz yüze konuşmak lazım, telefon da hiç fiyattan taviz vermediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fagala kullanıcısına yanıt
    Duster için alınan fiyat Kasım ayında 93000 idi, veren yerde Maltepe Güven Altan di. Aralıkta bu kampanya ile fiyata 1000 TL zam geldi, o yüzden 94000 yazdım ama araç var mı yok mu bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • passat yok
    superb yok
    3008 yok
    c5 cross yok

ne alcaz biz?
  • 2020 model araçlar hangi ay da çıkmaya basliyor

• Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Insignia, Dizel otomatik excellence kaldı mı acaba ?
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukla Mart belki yerli firmalar daha erken getirebilir.
  • Elite ne fiyat verdiler hocam? Style donanımda hız sabitleyici geliyor ama hava yastıkları halen iki. Sandero stepwayde bile yan hava yastıkları standart. Hyundai ancak Elite donanımda veriyor bunu

• 
Sayfa: önceki 16981699170017011702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.