Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1699. sayfa)

5 sn
288.953
Cevap
4.621
Favori
47.020.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 16971698169917001701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün Kocaeli Ernaz i sport tourer için aradım ve 85500 dedi. 84000 TL dese Kocaeli dışından gidip bir konusacaktim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Şirket aracı olacak yakıtı geçtim 6 ayda patlatırlar onun turbosunu
    114 fiyat aldık heryerden çoğu yerdede dizel yok

Alıntıları Göster
    Birde 208 signatura bakın.Bu ay liste fiyatına girmiş,hem 100 hp hemde daha dolu.oda 105 bin civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 6 Aralık 2019; 15:56:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Düzenli geliriniz varsa, ihtiyaçsa, şartlara göre uygun kredi olanakları (fırsatları) da sağlanmışsa neden olmasın? 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Birde 208 signatura bakın.Bu ay liste fiyatına girmiş,hem 100 hp hemde daha dolu.oda 105 bin civarı.

Alıntıları Göster
    Onada baktım çok seçenek yok zaten 106 dediler şirket aracı olacağı için clio dahanuzun gider dedik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Motorda çok büyük fark var hocam.İç mekan 208 daha iyi bence.Tabi şirket aracı olduğu için donanım çok önemsenmez ama cam tavanla iyi görüntüsü var.Bence 208 i sürmediyseniz test sürüşü yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Motorda çok büyük fark var hocam.İç mekan 208 daha iyi bence.Tabi şirket aracı olduğu için donanım çok önemsenmez ama cam tavanla iyi görüntüsü var.Bence 208 i sürmediyseniz test sürüşü yapın.
    Aynen ama adblu ile uğraşmayalım dedik.
    Birde 208 narin arbaba gibi geliyor bana asında benim gönlüm i20 den yanaydı ama dizel manuel yok

• 3008 Active Drive Prime Edition fiyatı alan var mı arkadaşlar ?

İzmir Kahyaoğlu en son 206bin fiyat verdi.

Ankara Göral 210 dedi aynı araca.

İzmir Arkas araç yok dedi çıktı işin içinden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

3008 Active Drive Prime Edition fiyatı alan var mı arkadaşlar ?

204'e yeni aldı arkadaş. İst bayileri araç kalmadı demiş diye okudum burada.
    208 rakamı da geçti dün sanki.
    206 sanki değerlendirilmeli gibi duruyor.
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Drive olduğuna göre benzinli bu araç.
    18” grip control olanı 198 bine alan vardı.Buna birkaç özellik eklenip çıkarılmış.Daha düşüğe satmaları lazım aslında.

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    18 jant yerine 17 gelmiş (iyikide öyle olmuş 18 jant ile gereğinden fazla sert gelmişti araç, 17 ile olması gerektiği gibi konforlu + yol tutuşta ciddi bir fark olmaz)

Grip kontrol gibi gereksiz bir donanımdı yerine Takip Mesafe sistemli hız sabitleme ( Adaptive Cruise Control) + Aktif frenleme sistemi + ile anahtarsız giriş gelmiş.)

Yani aslında donanım daha kullanışlı hale getirilmiş. Bu aslında avantaj ve bunuda bildikleri için fiyata yansıtmışlar. Seçenek sunulsa ben 18 jant yerine 17 isterdim zaten.

Sadece tüm bayilerin her ay ufak tefek gereksiz zam yapmaları can sıkıyor. Eylülde 138bin olan boş paket 308 in şimdilerde 150bin olması gibi.

Bu arada 18 jantlı ve grip kontrollü Active Prime Edition da var ellerinde 2 bin lira aşağı fiyat verdiler genel itibariyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 7 Aralık 2019; 15:44:26 >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Eşim için alıyorum o yüzden kırmızı renk öncelikli olarak tercih ettim haliyle.

Bu nedenle bazı renk seçenekleri her bayinin stoğunda görünmediği için (mesela Arkas) ve genelde bu renk

tercih edildiği için sanki ''Giffin paradoksu'' gibi arz talep meselesine getirmişler olayı.

W205 kasa C180 aracımı ve Makyajlı Hyundai Tucson 1.6 T aracımı alırken böyle bir ortamla karşılaşmamıştım.

Bu yıl satışlar ilk başlarda kötü gidince az sayıda sipariş verilmiş. (Yılın başında tüm siparişler toplandığı için bayiler

beklemedikleri bu satış artışına hazırlıksız yakalanmışlar anlaşılan) Talep artınca ve ellerinde sipariş adedi

az olunca fiyata yansıtarak bunu avantaja çevirmeye çalışıyorlar. Bu nedenle her bayi önceden verdiği sipariş adedine

göre esnek fiyat verebiliyor. Şu an en iyi teklifi Kocaeli bayileri verdi (Yeni BMW 3 serisi ve 3008 için )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 6 Aralık 2019; 19:36:26 >

Kablosuz şarj ve anahtarsız giriş çalıştırma prime da vardı zaten.
    Jant konusunda 17” pek alımlı göstermiyor aracı.Tabi normal eski active jantı ise.Bu ay zam yapmışlar o zaman.
    Gelen özellikler güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 6 Aralık 2019; 19:41:59 >
  • quote:

208 dizel manuel cam tavanlı geniş ekranlı 107 fiyat aldım iyimi
    Hocam araç singature donanımmiydi birde kredi imkanı var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Hocam araç singature donanımmiydi birde kredi imkanı var mı

Alıntıları Göster
    Signature biçok bayide var 105 ile 108 arasında fiyat veriyorlar kredi sormadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 6 Aralık 2019; 20:1:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

3008 Active Drive Prime Edition fiyatı alan var mı arkadaşlar ?

1 hafta önce istanbul nev den 204 bin fiyat aldım.15 gün sonrası teslime kapora alıyorlardı..
    Skypack e 199 dediler. Fakat yoktu. Gelip gelmeyeceği belli değildi.
    Şu anda kalmamıştır muhtemelen. Millet bedava dağıtıyorlar gibi 3008 alıyor. Yatırım için ev alma niyetim olmasaydı. Ben de alırdım.

• quote:

Signature biçok bayide var 105 ile 108 arasında fiyat veriyorlar kredi sormadım

Alıntıları Göster
    Dizel demi hocam 1.5 100hp

hocam dizel otomatik bulabildiniz mi? istanbulda bulamıyoruz.
    stokçuluk mu yapılıyor anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Dizel demi hocam 1.5 100hp

Alıntıları Göster
    Aynen hocam

• Bu hafta şirket için 6 tane araba aldık
    İstanbul içi ve çevresi yüzden fazla bayi aradık hepsi tok satıcı 500 lirayı bile zorla iskonto yapıyorlar çoğu yerde araba yok fiyat bile vermiyor ocak şubata gün veriliyor her sene 5 6 araç alırız herzaman bayileri birbirine kırdırırdık bayiler peşimizden koşardı bu sene araba almak için nerdeyse biz yalvardık büyük bi oyun var bu işte stok yapılıyor ocakta o bulamadığımız araçların hepsi çıkar piyasaya 15 20 bin zamla araç alacak olan alsın ocaktan sonra dahada patlayacak bu fiyatlar zaten patlamış hali daha fazlasını yüreğim kaldırmaz heralde icon clio mayıs haziran gibi 200 olur heralde
    Aldığım fiyatlar
    Elanyra style düz 106.5
    Egea 1.4 easy 77750
    Clio joy 1.5 105500
    208 1.5 manuel 106
    İ20 jump dizel manuel 107
    İ20 jump 1.4 otm 104
    C5 aircros 196
    C elize 1.6 shine 100
    301 1.6 allure 105500
    Symbol 1.5 99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 6 Aralık 2019; 22:16:3 >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Merhabalar c5 teklifi nereden aldınız hangi paketti

• 
Sayfa: önceki 16971698169917001701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.