Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1604. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 51 Misafir (7 Mobil) - 52 Masaüstü19 Mobil5 iOS5 Android
5 sn
288.968
Cevap
4.621
Favori
47.023.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1053 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Araba hak ediyorsa savunurum daha önce de dediğim gibi markanın çok satayım herkese ulaşayım Derdiyok öyle olsaydı bu araba daha erken gelirdi uygun fiyata çıkardı

Zorla satmıyorlar zaten Sportif Sedan isteyen birisi 508 tercih edecektir benzin ve dizel 2'sinde 200 bin liraya kadar veriyorlar belki ilerde fiyatları biraz daha düşebilir

Arteon farklı bir araçta değil sadece dış tasarımı farklı içi Passat ile aynı öyle olunca da kimse almak istemiyor ama 508 önceki kasa ile aynı değil Tamamen farklı bir araba
    bu dediklerinizin cevabini bir sonraki ay satis adetlerini gorunce ogreneceginiz

hangi firmanın az araba satmak gibi bir amacı olabilir kuresel firmalar bunlar

ama size katildigım bir sey var ileri de fiyatlar çok düsecek

şimdi olan ise taze b-ka sinek konma olayı hele bi yollarda görelim ondan sonra konusuruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şagop kullanıcısına yanıt
    WhatsApp grubu oluşturalım olmadı pmden haberleşelim.

• Yaptınız. 1000 değil görende rekor satış yapmış zanneder. Neyse bu arada passat orta paket 190lara satıldı ki suan taş çatlasın 200bin. Yine de pahalı ki passat daha da dolu

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

hocam hayırdır size 508 mi hediye edecekler nedir bu 508 savunuculuğu ?

tamam araba guzel eyvallah ona laf yok ama fiyatı kazık 165 -175 arası giris yapsaydı sizinle aynı fikirde olurduk ama cok yuksekten giris yaptı kimsede o parayı verecek cesaret yok

forumda bile daha alan olmadı ayrica arteon gibi bir araç tutmadı bu ülkede vw olmasına ragmen ülkede bi denge var belli rakamların uzerine cıkan herkes premuim alıyor

Alıntıları Göster
    165 bine elegance tüplü honda veriyorlar.N11 de donanımsız golf comfortline fırsat olarak sunuluyor.Biraz farkı olsun.Hem d segmenti,hem 130 hp dizel hem 8 ileri otomatik olsun tüplü honda fiyatına versinler.Bence 190 bin civarı eder satışı vardı yada mevcut fiyatta led paket olmalıydı ama o kadarda düşürmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkela34

Toyota corolla vision otomatik 1.6 benzinli cam filmi multimedya ekran metalik renk geri görüş kamerası 133k son aracı aldım
    Hayırlı olsun. Pahalı almışsınız diyenler olacak bolca fakat çok iyi almışsınız, ötv indirimi bitti neticede, yeni gelenler opsiyonsuz bu fiyatları görecek kısa sürede, hurda bitince daha da artacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkela34

Toyota corolla vision otomatik 1.6 benzinli cam filmi multimedya ekran metalik renk geri görüş kamerası 133k son aracı aldım
    Flame x pack için fiyat aldıniz mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

165 bine elegance tüplü honda veriyorlar.N11 de donanımsız golf comfortline fırsat olarak sunuluyor.Biraz farkı olsun.Hem d segmenti,hem 130 hp dizel hem 8 ileri otomatik olsun tüplü honda fiyatına versinler.Bence 190 bin civarı eder satışı vardı yada mevcut fiyatta led paket olmalıydı ama o kadarda düşürmeyin.

Alıntıları Göster
    abi napalım sindi civicin fiyatı kazik diye normalmi gorelim olanları nerdeyse passatla ayni fiyata araba satacaklar

yanlis anlasilmasin vag savunucu degilim ama birazda gercekci bakmak lazim

kocaelinde calisan turk isciye kac para maas veriyor honda

alman işcisine kac para veriyor vw biri 5 bin tl biri 20 bin tl daha bunda dogusun avantası var

civicin 20 yillik motoru var arge yok bisey yok

sonra utanmadan yerli uretim

• 508 fiyatlari aciklandigindan beri durmadan 508 ovuyorsunuz. Kendinizi mi ikna etmeye calisiyorsunuz forumu mu anlayamadim.

Bu kadar begendiyseniz alin gecin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 10 Kasım 2019; 15:43:54 >
  • 508 konusu çok su götürür daha.Firma dahil hiç kimse passat kadar satmasını beklemiyor.Araç zaten yapısı gereği geniş kitlelere uygun bir araç değil.Sürücü odaklı bir araç.Passat gibi aileden tut makam aracı kullanımına kadar giden geniş bir skalası yok.Fiyatlar pahalı evet ama aracın hakkı o paralar değil dersek haksızlık olur.Araç alıncaksa gt line almak lazım bana göre onunda fiyatı malum.Umarım fiyatlar düşer de bizlerde hayalinden kurtulup aracı sürme keyfini yaşarız...
  • cnyttt kullanıcısına yanıt
    Sırf civic olsa neyse.Astra için fiyat paylaşımlarıda olmuştı dinamik için.Sanırım oda 160-170 bin arası birşeydi.Golf hakeza aynı.Highline için 195 bin comfortline için 170 bin isteniyor.A3 fırsat aracı diye 206,5 fiyat verdi bana 2 gün önce.
    Fiyatları beğenmiyorum o ayrı mesele.Keşke bu fiyata allure verselerdi.
    Passat konusunda vw nin özel destek aldığını düşünüyorum.Golf fiyatları geçmiş durumda passatı.Çok akıllıca fiyat ayarlaması var doğuşun.Zamanında golf manuelleri c segmentinin en ucuz fiyatı çekerek sattı.
    Bugün bir aksilik olmazsa peugeot a uğrayıp fiyat alacağım 508 için,buraya yazarım.
  • Ya dostlar boşverin biriniz passat alsın biriniz 508. son 5 sayfa sadece bunla doldu, kimse fiyat yazamaz oldu .

Neyse ben yazayım, C3 1.2 shine paket, cam tavan yok. 114.000 TL .. aracı öneren var mı ? veya alma sakın lanet bir araç diyen?
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim milletin en büyük sıkıntısı bu düşünce tarzı bence .
    Polo olmuş 130-140 bin golf tabi 170-180 edecek mantığı
    Ya da golf 165 bine fırsat olarak sunuluyor 508 bi zahmet 190 etsin
    Bence bu rakamların hepsi bu arabalara çok. İstanbulda yaşıyorum 10-15 yıldır hep ev fiyatları şişik düşecek dendi dendi dendi
    Sonunda son 2-3 yılda patladı evler
    nakit parası olan kazandı

ama sıkıntı şu 5 yıl önceki fiyata hiçbir zaman dönmeyecek bu enflasyon oranıyla memleketin bu haliyle çünkü para değersizleşiyor

Yakın gelecekte poloya 200 bin fiyat çektiklerinde tüplü Honda civice 250 vermek insanımıza koymayacak hele passatta 300-350 vermek çok normal olarak görülecek.
    Hükümet araba sektörünü kullanarak vatandaşını sömürmeye devam edecek.

Yarın mevcut %60 ÖTV yi %75 yaptık deseler artık şaşırmam yine 1-2 ayda insanlar alışıp almaya devam eder bizim millette tepki verme gibi birşey yok.
    Hatta birçok kişi yatırım İçin araba alıyor böyle bir ülke olabilir mi ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Vw T-Roc malum sarı sitede 21 tane ilan var en düşük (kullanılmış )185 den başlıyor. Bugün bayi ile görüştüm(ellerinde kalmamış)gemide gelen T-roc lar var.(higline-sunrooflu) Hurda bayiden 187, kendinizden olursa 180 fiyat verdiler. Bayi ile görüşmeden araç almamanızı tavsiye ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ax kullanıcısına yanıt
    Hocam peki 360.000 liraya m sport 3.20 varken neden birisi bu aracın gt-line'ını alsın? Arada sanırım 45-50 arası bir fark kalıyor. Tamam fark az para değilde 300.000 hiç az değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcorp -- 10 Kasım 2019; 16:14:11 >
  • mehmet4809 kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle.

Tiguan 1.5 TSİ highline a da 198 bin demişlerdi, ama sarı sitese 210-220 dan aşağı yok.

Yer: Ankara Doğuşoto

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz fiyatları hocam bende merak ettim ben 508 fiyatlarinda indirim olur duauncesindeyim satamaz iseler

bu 206 bin teklif aldiginiz a3 donanim paket nedir

• 508 benim için passattan her anlamda üstün. Konfordan feragat edip tasarımı tercih ederim. Ama geniş bagaja ve iç hacme ihtiyacım olsa passatın asla güncellenmeyen tipini tercih edebilirdim. Passat alacak kadar ölmediğimi düşünüyorum. Adamların yaptığı en büyük güncelleme saatin kalkıp passat yazısının gelmesi. 200bin verip dsg patlayacakmı diye düşünmek istemezdim o ayrı mesele. Adamlar patlayan şanzımanı güncellemiyorlar bile.

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Dinamik paket sunrof geri görüş led paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

180 e verirse alın bence. Anahtarı çevirince 10 15 zarar var o araçta.
    2015 de 67 bin TL'ye Volkswagen Jetta Comfortline 1.2 TSİ DSG satın aldım. Araç 29000 de ve hatasız olduğu için 104.000 e alıcı buldu. Normalde mantıklı bir ülkede bu arabayı 50000 civarına satmam lazımdı ama anlamsız vergiler ve kur yüzünden bu fiyata gitti. Aynı dönemde akrabamız 6000 TL daha fazla vererek TDI Octavia aldı. Benim Jetta alma sebebim kasanın yeni değişmesiyde ve şu an o araçta 100000 üstünde satılıyor.

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Arada daha fazla fark var.280'e gt line alırsınız.80.000 az para değil kaldı ki 508'in 3.20'e göre eksiği nedir mesela.motor,donanım,tasarım gibi konularda eksiği yok.bmw daha kaliteli diyelim hadi sürüş zevki 1 tık daha iyi olsun başka.marka algısı 2.el değeri dersek arabaya verdiğiniz fiyat ne kadar fazla ise o kadar zarar edersiniz.508 daha fazla zarar ettirir belki ama sanıldığı kadar olmaz....

• 
Sayfa: önceki 16021603160416051606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.