Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1435. sayfa)

24 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 111 Misafir (28 Mobil) - 95 Masaüstü40 Mobil4 iOS8 Android
5 sn
288.811
Cevap
4.623
Favori
47.000.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bluerdem

Hyundai Tucson 4*2 elite versiyon dizel otomatik : 210.000₺ (Nev)

Renault Kadjar dizel otomatik Touch Roof 203.000₺ (Hedef) (Icon araç yokmuş bayilerde)
    Tucsonu çok beğeniyorum ama 210k bu araca verilirmi bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz renklisi 74 e 1293761873581253132 kez paylaşıldı hocam. metalik rengi de 77 bin liraya 817239816723861523 kez paylaşıldı.
  • Yaa beyler, nasıl yola geldik ama. Nasıl da 140 binlik Honda'ları kapış kapış alıyoruz? İlk zam dalgalarında "bu fiyatlara Honda, Toyota olur mu yhaa" diyenler nasıl yola geldi ama. Daha nelere alıştıracaklar acaba bizi?
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sağ olun. Lüleburgaz' dan aldım. İstanbula git gel aynı paraya tekabül ederdi benim için.
  • gmb G kullanıcısına yanıt
    2016 Kasim ayinda A3 Sportback ile sedan arasinda 8bin lira fark vardi ,2017’de bu fark sadece 4bin liraydi.Audi’de atlama calismalari baslamis anlasilan.

• **engineer09** kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağ olun. 50 bin tl 0,69 36 ay vadeli kredili. Lüleburgaz bayii. Allah herkesin gönlüne göre versin. Bayideki son araçtı. Beyaz istedim ama opsiyonlanmıştı o araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorleoneFamily -- 7 Ekim 2019; 15:2:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

sonunda şu konuda güzel bir fiyat buldum 80bine 2.el arayanlara duyurulur, mis gibi 0.9 turbolu 90 beygir araba.

Alıntıları Göster
    Bu aracın artısı eksisi nedir yazabilecek olan var mı ? 0.9 motor ilginç geliyor kulağa
  • Faizler biraz düşünce, aylardır sıfır faiz kampanyası olduğu halde kimsenin yüzüne bakmadığı benzin canavarı 1.4 otomatik i20'ler bile kıymete binmiş. Algı herşeyden önemliymiş gerçekten .
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun , iyi günlerde kullanın . ben de uzun süredir benzer aracı takip ediyorum . 1 ay önce hurda bayiden beyazına 74900 fiyat almıştım . faiz indirimi adı altında faizi indirip fiyatı artırmışlar . ne denilebilir ki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canavar20

Yaa beyler, nasıl yola geldik ama. Nasıl da 140 binlik Honda'ları kapış kapış alıyoruz? İlk zam dalgalarında "bu fiyatlara Honda, Toyota olur mu yhaa" diyenler nasıl yola geldi ama. Daha nelere alıştıracaklar acaba bizi?
    Üstat bu gidişle seneye C sınıfı sedanlar 200.000₺ sınırını geçer. İnsanlar çabuk kanıksadı maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: gmb

Cumartesi Eskişehir Asil Oto
    Golf 1.0 midlineplus man. beyaz, otomatik klima, kararan dikiz aynası ve otomatik far sensörü -124.000 TL
    A3 sedan 1.0 dynamic cam tavan + prestige paket 190.000
    A3 sportback 1.0 dynamic cam tavan + prestige paket 173.000
    A3 Sedan 1.0 Dynamic - Cam Tavan + Prestige Paket ile Yeni Passat 1.5 TSI Business DSG ayni fiyat, saka gibi...
  • av.ak kullanıcısına yanıt
    121 bin fiyat aldım Osmaniye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Bu aracın artısı eksisi nedir yazabilecek olan var mı ? 0.9 motor ilginç geliyor kulağa

Alıntıları Göster
    kardeşimde sanderosu var bunun, yakıtı oldukça uygun ayrıca turbolu motor olduğundan da yokuşta falan da hiç üzmüyor. çok güzel bir motor bence, vergisi de az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyn

A3 Sedan 1.0 Dynamic - Cam Tavan + Prestige Paket ile Yeni Passat 1.5 TSI Business DSG ayni fiyat, saka gibi...

Alıntıları Göster
    a3 ile passat'ın fiyatları a3 çıktığından beri birbirinin ayarında ilerliyor
  • Selamlar arkadaşlar,

Bugün Kurtköy tarafındaki bayiden Sandero stepway 0.9 otomatik olan araç için krediyi onlardan kullandığımız takdirde 87.500 fiyat verdiler.Hurda aracı 6.000 e ayarlıyoruz dedi,ilk defa bir araç alma niyetindeyim bu konulara çok hakim değilim açıkçası,sormak istediğim şu bu bayi 6.000 e buluyorsa hepsi o fiyata mı buluyor bu hurda aracı yoksa farklı yerler daha az yada çok bi miktar talep ediyor mu?
    Bu arada 85-90 max.olacak şekilde otomatik olmak kaydıyla öneriler varsa iyi olur.Araç kısa mesafede okul ve işe gidip gelmek için kullanılacak.

• freshwind F kullanıcısına yanıt
    Valla hocam öyle diye diye araç alamaz oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE2F1DE54

2008 stoğu kalmadı pek, muhtemelen yeni kasaya kadar getirmeyecekler. Alma niyetiniz varsa yakın illerdeki bayileri aramanızı öneririm.

Alıntıları Göster
    Kocaeli Haldızlar'da 2 veya 3 adet gördüm geçen hafta gittiğimde. Biri lacivert renk ve siyah jantlı gt line, diğeri gri renk allureydi sanırım. Diğerini hatırlamıyorum. Etiket fiyatı 190 bin tl görünüyordu, artık oradan ne indirim yaparlar bilmiyorum.

• Mean Streets kullanıcısına yanıt
    merhaba. aynı sınıfta olmayan araçlar belki ama egea 1.6 otomatik vardı 90.200'e eylül'de. şu andaki fiyatı kaçtır stok var mıdır bilmiyorum. koçfiatkredi'nin şartları da iyiydi değiştirmedilerse. 0.9 litre motordansa 1.6 motor daha iyidir özellikle şehir içinde dur kalklarda falan. ama dediğim gibi sandero farklı bir sınıf bence egea'ya göre.

bu ikisinden başka da o fiyatlara otomatik sıfır bulmak zor.
    yanlış yönlendirmek de istemem tce motora baktım da çok başarılı bir motor. 1.2 'lerden falan çok daha iyidir.
    Hemen hemen aynı fiyata ayarlıyor bayiler hurdayı. 500 tl eksik yada fazla olur genelde. Biraz limitinizi yükseltebilirseniz hyundai i 20 de düşünebilirsiniz. Lpg ye tam uyumlu 1.4 motor sorunsuz bir şanzıman var. Sanirim 1.4 otomatik cam tavanli 105 civariydi yanlis hatirlamiyorsam. KBayiden araci alir almaz lpg taktirin rahat rahat binin araciniza 100 nin veripte kapida yatirmayin arabayi. Lpg de sehir içi 30-35 kuruş şehir dışı 25 kuruş a istediğiniz gibi binersiniz. 0.49 kredi oranı kampanyası var. 90bin civarı kia rio da var. Yakit durumu daha iyi 6 ileri vites ama 2.eli hyundai gibi hizli degil. Sedan dusunurseniz astra j 1.4 otomatik tavsiye edebilirim. Arden opel sanırım 106 ya anahtar teslim veriyordu. 140 beygir 200 torklu araç. Kasası eskidi diyenler var ama bence hâlâ kasası güzel.

• 
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.