Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (1611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Marc Marquez Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 58 Misafir (6 Mobil) - 52 Masaüstü7 Mobil
5 sn
288.804
Cevap
4.623
Favori
46.998.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.0 esenyurt dogus 2 hafta önce almıstım teklifi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • peugeout u bende severim eski anılarımız vardır 90 lardan kalma ama istediği kadar dolu olsun 508 için 300 bin gibi rakamlar şuanki şartlara göre bile cok fazla. Adamlar yıllar sonra güzel spor bir araç ürettiler ama fiyatıyla cazibesini kaybetti

• Hyundai assan gözlemlediğim kadarı ile son zamanlarda en çok zam yapan firmalardan birisi. Bir de araç getirmeyip yok çekiyorlar. VW den beter oldular. Bayii arıyorum dolu paket soruyorum yok getirirmisiniz sipariş verelim diyorum onada yok kutudan ne çıkarsa ona da fiyat garantisi yok ay ortasında bile tekrar zam yapıyorlar çaktırmadan. Assan Tucson daki politikası müşteri memnuniyeti yada hyundai ismini daha iyi noktaya taşımak değil. En düşük paketi nasıl en yüksek fiyata araç yok deyip kakalarım zihniyeti. O yüzden sanoto yu getirseler bile boş paketi baya yüksek fiyata satmaya çalışacaklardır. Ben hyundai yerinde olsam nissan gibi ana dağıtıcıyı aradan çıkarıp dağıtımı ve fiyatlandırmayı kendim belirlerdim.
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Cevap verilecek az cok insandan birisin takip ederdim seni bence hatan bugunu dusunmen , elde sifir passat kalmayinca fiyatlari goruceksiniz cok degil 20 gun . Herkese iyi forumlar dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luuca L kullanıcısına yanıt
    Kaldi ki sari sitede en dusun km eski passat cam tavanli dusun arac 203 binden basliyor yakinda onlar da biter

• quote:

Orijinalden alıntı: ahav

Yeni Micra fiyatları ni görünce karar verdim bunlar araba satmak değil insan kaziklamak istiyor.B sınıfı arabaya benzinli 149000 fiyat hangi akla hizmet acaba
    İyi dedin kral

• Yeni octavia 4 tanitildi videosu var youtube da direkaiyon cok kotu duruyor genel olarak sik olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Yeni micra tekna 1.0T cvt, hurda onlardan, 117bin haftaya inceleyecem araci.
    119 bin liste fiyatı açıklamışlar
    hurda indirimi 2 bin mi yani...
  • ahav A kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsanız Micra A sınıfıdır. Yurtdışında falan Hyundai i10 ile karşılaştırılır genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Fosd Ecosport alıp yakıtı versin genel kullanımı hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
    Hocam ecosport kaç paraya veriliyor ? Sıfır faiz var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

119 bin liste fiyatı açıklamışlar
    hurda indirimi 2 bin mi yani...

Alıntıları Göster
    Yalnis oldu 117 dedikleri tekna

• Skoda kodiaq 1.5 tsı ambition metalik renk otomatik 199.600 70.000 12 ay 0 faiz yorumunuz nedir fp olarak ve rakipleri için

• A3 1.0 186 civarı gecen ay 177 idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Surucusuz park olsa ne olacak hocam inanilmaz bir donanim gibi yazmissiniz.

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Yahu illa coupe aracı beğenmek zorundamıyız arkadaş. Sonata geniş ferah bir sedan araç. Elektronik şanzımanlı 1.6 180hp hybrid motor elektrik menzili 80km ye varıyormuş bana 15 gitse yeter. Sende incele derim herşey tasarım değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercrew

İstanbul Fiat Asf Plaza, egea sedan manuel 1.4 benzinli easy paket 79.500₺ metalik renk seçenekleriyle hurda bayiden
    7 kasımda birmot beylikdüzü 78 binli bişi demişti ama ellerinde var mı bilmiyorum

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Ben dün 129 fiyat aldım ama araç ellerinde yok 20bin istiyorlar sipariş içinde. Onunda ne zaman geleceği belli değil. Birde bu siparişide sadece kırmızı ve sarı renk için verilebileceğini öğrenince vazgeçtim. Araba incelemelerinde olumsuz yanı olarak yakıt tüketimi fazla ve yalıtımı kötü diyorlar. Ancak bu piyasa şartlarında fiyat o kadar iyiki yinede alacaktım renk olsaydı. 60bin 24ay 0.99 faiz kampanyası var. Başka bir bayide ecosportu bilmiyoruz ama puma gelecek dedi.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Benim mesajimdan nasil boyle bir anlam cikardiniz anlayamadim hocam.

• 1.3 egea fiyat teklifi alan oldu mu

• tuzlurecel T kullanıcısına yanıt
    169 bin TL’den alındı. Sonra talep görünce arttı. 1 yıl önce ÖTV indirimi varken de 169 bin tl’idi. Şu piyasa ortamında çok da mantıklıydı.

• 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.