Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mazda büyük ihtimal 2015'tir. 2015 ise fiyat fazla...
    3 ay önce 71-72 idi...
  • Bizim aldığımız fiyatlar 2 eski fiyatlı araçlar , birer tane var ellerinde, bütün istanbuldaki bayilerin elinde kalan bunlar. Bulmak gerçekten zor artık. Varsa düşünen bu bayilerle görüşebilirler. Siyah allstar bu gün yazdığım fiyattan aldık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

Mazda büyük ihtimal 2015'tir. 2015 ise fiyat fazla...
    3 ay önce 71-72 idi...

doğru... araç aralık 2015..
    tel ile aldim fiyatları
    mazda da vw gibi yüksekten açtı fiyatları . internet karşımda MAZDA3 1.5 SKY-G AT Reflex 84750 yaziyor eleman telefonda 86 87 falan olması lazım diyo. hay allahım bunlar harbi salak sanıyor insanları.
    izmir mazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

max 55 e i20,yaris,polo otomatik benzinli fiyat alan var mı ?

56.500 i20 1.4 style paket+panoramik tavan+otomatik benzin geçen hafta satın aldım

Hayırlı olsun. Nisan -Haziran arası i20 style otomatik pan tavanlı 55700 fiyat vermişlerdi. Son pazarlığı yapmadan. Yakıtından dolayı vazgeçtim. 9 lt civarı yakıyor çok fazla. O zamandan beri en az 1000-2000 arttı ama siz haziran temmuz fiyatıyla almışsınız. Güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruandor R kullanıcısına yanıt
    Çok güzel fiyat sunroof var mı spor paket var mı bi de araçtan bahsedermisiniz
    Özelliklerinden falan
    136 lik mi araç gule gule kullanın

• yayengec kullanıcısına yanıt
    "olması lazım" gerçekten abes olmuş... Bir ürünün fiyatı ya 85'tir, ya 86. 85-90 olması lazım çok komik olmuş gerçekten.
    Bekleyin, aylardır son! kalan 2015 3'leri yılbaşından sonra en kötü ihtimalle yine aynı fiyata alırsınız. Bir markanın bu kadar içine edilir gerçekten

*CX-3 Power ve 1.16d kullanıyorum. Mazda adam gibi stareji belirlese, şu CX-3'ü peynir ekmek gibi satmaması için hiçbir sebep yok... "Ama küçükkkk!!" diyenler için; içi 1 serisinden daha dar değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnkoot -- 24 Ekim 2016; 22:50:42 >

• Fabia 1.2 style dsg için yakın zamanda teklif alan var mı acaba?

• 000hasan kullanıcısına yanıt
    Ben bursada 61750 fiyat aldım. Ama bir hafta sonra beni aradılar. Biseyler daha yapabiliriz dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

"olması lazım" gerçekten abes olmuş... Bir ürünün fiyatı ya 85'tir, ya 86. 85-90 olması lazım çok komik olmuş gerçekten.
    Bekleyin, aylardır son! kalan 2015 3'leri yılbaşından sonra en kötü ihtimalle yine aynı fiyata alırsınız. Bir markanın bu kadar içine edilir gerçekten

*CX-3 Power ve 1.16d kullanıyorum. Mazda adam gibi stareji belirlese, şu CX-3'ü peynir ekmek gibi satmaması için hiçbir sebep yok... "Ama küçükkkk!!" diyenler için; içi 1 serisinden daha dar değil

aynen
    ''olması lazım'' dedi...
    hatta bi an dumur oldum. 1-2 sn duraksayıp, kendi kendime, ''renk farkı falan herhalde dedim''. yok yinede o fiyat olmuyor.
    ama 80k altına duserse 1.5 mazda oto. refleks . müthiş olur........

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

max 55 e i20,yaris,polo otomatik benzinli fiyat alan var mı ?

56.500 i20 1.4 style paket+panoramik tavan+otomatik benzin geçen hafta satın aldım

Hayırlı olsun. Nisan -Haziran arası i20 style otomatik pan tavanlı 55700 fiyat vermişlerdi. Son pazarlığı yapmadan. Yakıtından dolayı vazgeçtim. 9 lt civarı yakıyor çok fazla. O zamandan beri en az 1000-2000 arttı ama siz haziran temmuz fiyatıyla almışsınız. Güle güle kullanın.

0 faiz 20 bin TL den faydalandiniz mi acaba ? Birde i20 coupe nasıldır.
    @gøød chãrlotté

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnarchistDeist -- 24 Ekim 2016; 23:52:54 >

• ben mazda cx-3 için fiyat almıştım 1 ay kadar önce kırmızı renk power sense için 106.000 liraya düştüler.
  • yayengec kullanıcısına yanıt
    Motion da güzel, hatta Reflex biraz arada kalıyor. Ben olsam Motion veya Power tercih ederdim bütçeme göre.
    Motion'a tesisatı hazır olan arka kamerayı ve sadece bir yazılımla yüklenebilen navigasyonu da eklettiğiniz zaman gayet güzel bir araç olur bence... Belki bunları hediye de alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: joss34

1.2 polo otomatik Comfortline beyaz opak 55.500 Avek
    1,2 polo otomatik Comfortline neptün gri 55.300 kartal doğuş
    1,2 polo oto. Metalik mavi comfortline 56.000 esenyurt doğuş
    1,2 polo otomatik siyah opak Allstar 59.500 General oto levent

bunları telefonla mı aldınız yoksa bayilere mi gittiniz?
  • f1dr F kullanıcısına yanıt
    Beyaz deri opsiyonlu değil mi? Çünkü şu an power sense + beyaz deri 111küsür liste fiyatı. 4500TL indirim ile 107bin'e geliyor. 105-106 gibi alınırsa gayet güzel olur...
    Yılbaşında power + beyaz deriyi 100e almıştık. Birçok markada fiyatlar %5-10 arası arttı. Mazda bu durumda daha alınabilir olmuş...
  • johnkoot J kullanıcısına yanıt
    beyaz deri opsiyonu yoktu fiyatta hocam. pek arabadan anlayan biri değilimdir ancak mazda için gördüklerim beni çok mutlu etmişti.
  • Dacia Lodgy 7 koltuklu stepway veya laurette teklifi alan oldumu hiç yakın zamanda istanbul da...

• opel astra hb 1,4 dinamic otomatik
    ve
    mazda 3 benz. refleks otomatik için fiyat alıyorum.

izmir, balıkesir, aydın, bursa, bilecik, kocaeli, adapazarı yalova
    uygundur...
  • johnkoot J kullanıcısına yanıt
    Mazda dizeli nasıl iyi bir motor mu
    Siz benzinli kullanıyorsunuz galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: joss34

1.2 polo otomatik Comfortline beyaz opak 55.500 Avek
    1,2 polo otomatik Comfortline neptün gri 55.300 kartal doğuş
    1,2 polo oto. Metalik mavi comfortline 56.000 esenyurt doğuş
    1,2 polo otomatik siyah opak Allstar 59.500 General oto levent

bunları telefonla mı aldınız yoksa bayilere mi gittiniz?

Bayiden canlı görüşüldü

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.