Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (889. sayfa)

5 sn
288.881
Cevap
4.622
Favori
47.009.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç km bakımı bu, yapılan işlemler nedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend3017

Kaç km bakımı bu, yapılan işlemler nedir.
    1. Ve 2. Yıl bakım faturalaları. Bu sene gelen zam üstüne audi genel merkez dahil heryere mail attım ve azda olsa bi inidirim yaptılar ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• zknmr kullanıcısına yanıt
    2018 kasımda 1.0 tsi A3 bakımı da 1400 küsür tutmuştu. İyi para.

Burada yeni araç tartışıyoruz, hoşlanıyoruz da ama 1-3 yaş aracın hem vergisi yüksek, 2018 ve sonrası tescillerde extra yüksek mtv söz konusu. Bakımlar yüksek. Bence en ideali şu an 2016 md gibi son kasa orta sınıf temiz bir araca binmek. Bakımlar max 800 tutar. Vergi 3 yaş olduğundan düşük. Bağlanan rakam düşük (80-90 bin bandından bahsediyorum), dışarıdaki araçta aklı kalmaz insanın. Km artsa da kayıp düşük. Ufak tefek oynamak isteyene de daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 13 Ocak 2019; 15:6:49 >
  • 1.4 TSİ DSG comfortline işini görecektir. Dizel tartışması artık boş, Golf gibi bir araç alıyorsan keyfini çıkarmalısın, benzinli kesinlikle. mutlaka DSG al ama. Bende 2018 1.4 tsi DSG comfortline var çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darker -- 13 Ocak 2019; 15:5:24 >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Ben heryeri aradım (audi) hepsi fix fiyat verdi en son maillerle minnacık şndirim yaptılar. Ama sadece araç satışı değil servistende iyi kazanıyorlar.
    Yağ miktarı ve değişimine baksanız yeter yada işçiliğe

• quote:

Orijinalden alıntı: just_justice

O fiyatlara şimdi bulursanız hemen alalım. Dizel Otomatik bütçemi aşıyor. Bazıları aman DSG ye yanaşma diyor. Kafam çok karışık sıfır manuelin 124 lira olduğu yerde olduğu yerde otomatik 150 bin lira. DSG için 25 bin fark vermeye değer mi bilmem. Bütçem olsaydı belki değerdi ama olmadığı için highline olması benim daha çok önceliğim.

Satarken nasıl satarım derdi var ama bu ülkede Passat ve Golf her türlü gidiyor.
    Highline olmasındansa dsg olması daha önemli. Manuel vites highline’ın görece vereceği konforu fazlasıyla götürüyor. 2. Elde de insanların en çok önemsedikleri; dizel, dsg, sunroof.

• Konuda bayadır Tiguan fiyatı alan yok, bütün tiguanlar satıldı mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: just_justice

123800 e manuel 1,4 benzinli highline Golf cam tavan yok alınır mı?
    Valla alınır mis gibi binilir. (otomatik zorunluluğu yoksa)

Comfort DSG alırsanız hız sb. far yağmur sensörleri için ek paketli bulmanız gerekir.
    Artı olarak hayalet ekran, Led farlar, Kayar led stoplar, büyük multimedya ekranı, 17 dijon jantlar, J gündüz ledleri gibi artılar olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zknmr

Arkadaşlar bayilerin bence ana kazancı satıl gibi gözüksede buna yakın seviste var.
    Örnek : a3 1.6tdi
    2017 aralıkta 980₺ bakım ücreti öderken
    2018 aralık (yeni yıl zammıda yapılmadan) 1760₺
    2019 aralıka ne isterler bilmiyorum garanti bozulmasın diye de mecbur gidiyorsun ....
    1.0 A3 ilk bakima 1400 lira odedim,arac alirken bakim fiyatlarinada mutlaka dikkat edin.Eskiden insanlar sifir araclari masrafi az diye alirdi artik o da bitti!

• Hunharca Eleştiri H kullanıcısına yanıt
    O tarihlerde tdi dsg highline golf benim bildiğim en düşük 139 a verildi Altur tarafından. Manueli de ben 128.5a bulabilmiştim. Ülke çapında sonraki en ucuz manuel 132 ile Mez'de idi. Dsg ise 140 ve üzeri idi genelde.

• zknmr kullanıcısına yanıt
    Oha be kardeşim 1760lira nedir. 400 malzeme 100 de işçilik eyvallah. Sonra derler ki iyi niyet garantisiymiş müşteri memnuniyetiymiş falan lan sana ben bu parayı verirsem uyuyamam ki. Garantisi bozulmasın diye değil dsg yüzünden. Şu adamlara verilen paralara yazık vallahi billahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

O tarihlerde tdi dsg highline golf benim bildiğim en düşük 139 a verildi Altur tarafından. Manueli de ben 128.5a bulabilmiştim. Ülke çapında sonraki en ucuz manuel 132 ile Mez'de idi. Dsg ise 140 ve üzeri idi genelde.
    Arkadaşın verdiği rakam banada inandırıcı gelmedi nedeni;

Haziranda temmuzda leonda kampanya vardı fr otomatik 125-127 fiyatlara veriyorlardı

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Doğru dedin
    dsg yuzunden mecbur veriyorsun.
    Geçen sene bi akrabamda oldu 6bin tl masraf çukardılar.
    Gelde verme istersen
    Ben yaptırdım ama inan çooook zoruma giderek ödedim...

• Benim dikkatimi çeken konuyu en basindan takip ediyorum hic ibiza fiyatı alan yok soranda yok piyasada tutulmadı galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgeoda

Arkadaşlar şubattan itibaren fiyatlar yükselirmi yoksa aynı mı kalır bu arada ocak şatışları nasıl bilgi olan bizi bilgilendirebilir mi tahminleriniz nedir ve neye dayanarak yazdığınızı söylerseniz güzel olur
    Ocak satışları 20 bin civarı olabilir. Tabiki tahmin.

Fiyatlara gelirsek olacakları söyleyeyim.

Fiyatlar ufak tefek artar kur artışları olmazsa.

Eğer kurda artışlar olursa ciddi şekilde araç fiyatları uçar. O fiyatlara araç satışları aşşırı düşünce de bu sefer tekrar ötv indirimi gündeme gelir ve bingo! Bir 15 lik daha patlatırlar

Kaldı ki 2.senaryo muhtemel olandır. Misal

Boş paket golf 100k. Kurda %20 lik artış olursa 120k olur. Bu fiyata golf alan kişi sayısı %50 düşünce araç satışlarını arttırmak için bir ötv indirimi gelir. Bu sefer araç fiyatı kampanya yaptık ayağına 105k olur. Bu fiyata alanda bedava almış gibi sevinir.

Yukarıda görüldüğü üzere cebinde dövizi olup araç almayan her kur artışında karlı olur. Çünkü döviz bazında araç fiyatları ötv indirimi dolayısı ile düşer.

Şimdi dayanak mı istiyorsun. Son 2 seneyi incele. Yazılanların aynısını yaşadığımızı görürsün. Tam tersi senaryoda yani kur düşerse bu sefer ötv bindirimi olur ve döviz bazında araç fiyatı artar.

Kısaca araç fiyat artış ve azalışları tamamen kura bağlı. Eğer kurda yukarı yönlü oynamaların olacağını düşünüyor iseniz cebinizde döviziniz var ise kesinlikle karlı çıkarsınız. Şu fiyat paylaşanlara devamlı söylüyoruz bir türlü kabul etmiyorlar. Yahu yazın döviz bazında fiyatları da anlayın yediğiniz kazığı.

• mtatar19 M kullanıcısına yanıt
    Honda dizel elagance bu fiyatı hangi bayi veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    mayısta 1.0 dsg comfort+ cam tavan+sürüş,ışık paket +17 jantı 118 e almıştım 128 civarına 1.0 higline vardı. tdi dsg yi o fiyata bulsaydım kesin onu alırdım.
    yukarıda bir arkadaş tiguan sormuş en son 30 aralıkta tdi comfort kış paket ve cam tavanlı 164 fiyat alınmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Valla alınır mis gibi binilir. (otomatik zorunluluğu yoksa)

Comfort DSG alırsanız hız sb. far yağmur sensörleri için ek paketli bulmanız gerekir.
    Artı olarak hayalet ekran, Led farlar, Kayar led stoplar, büyük multimedya ekranı, 17 dijon jantlar, J gündüz ledleri gibi artılar olmayacak.

Alıntıları Göster
    Dsgnn konfora katkısı tüm bu saydıklarından daha fazla.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Arabayı satmak için almamak gerek. Kimi diyor DSG ye aman yanaşma. Uygun fiyatlı DSG olsa belki düşünebilirdim. Bütçem 2. El DSG yetiyor. Onun yerine sıfır manuel alıyorum. Ayrıca çok kilometre yapmadığından benzinli işimi görür. Manuel Passat ta satılmaz diyorlardı. Piyasa fiyatında sattım.

Kısacası her aracın alıcısı var. Birini 5 günde birini bir ayda satarsın.

125 bin bütçeye ne alınır?

Bende sizin gibi düşünüyorum. Sıfır araba keyiftir.

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.