Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (750. sayfa)

5 sn
291.451
Cevap
4.666
Favori
47.393.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1051 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supergokhan

Arkadaşlar xtrail sordum bikaç yere ben de sıradayım ankarada bir bayide. Çoğu yer artık kapora ya da sıraya isim almıyor. Bir bayi 63 kişi araç bekliyor dedi. Gelecek araçtan fazla kapora ve iism alınmış. Vatandaş xtrail fanatiği olmuş. Benim bayim 192000 + 5000 tl lik aksesuar zorunluluğu getirmiş. Nissan türkiyeye şikayet ettim başka hiçbir bayide böylr birşey yok. Basamak seramik motor koruma ses izolasyonu için 5000 tl istiyorlar.
    aynı şikayeti bende yaptım. Nissan dönüş yaptı ve bayilerin fiyat belirlemekte v.b esnek olduğunu 192 binin tavsiye edilen fiyat olduğunu karışamayacaklarını söyledi.Kurumsallık v.b dedim ancak hiç bir şekilde yardımcı olmadılar.Kardeşim araca kafayı taktığı için bir bayiden mecburen 3 bin tl lik yan basamak ekstrasıyla 195 e alındı. 100 bin peşin aldılar. 95 bin tl de şase numarası gelince kredi çekilip ödenecek.Kavga dövüş 1 tane alındı. Yani para vermek için resmen cebelleştik adamın gönlü oldu 1 tane sattı.
    Bayinin bize anlattığına göre Bayilerin X-Trail e yok çekme sebebi nissan bayilere xtrail vermesine karşılık 4 araç daha sipariş etmesini zorunlu koşuyormuş ve bu 4 araçtan 1 tanesi mutlaka navara olacakmış.Navaranın satış sıkıntısından dolayıda xtrail satmaya yanaşmadığını söyledi.

• Arkadaşlar 2014 Astra 1,6 cdti 136 hp 70 bin km deki aracımı satıp sıfır araba almak istiyorum. Sizce buna değecek bir araç var mıdır 120-140 bin TL bandında.
  • Konudan okuduğum kadarıyla ARALIK! ayını bekleyin diyenlerin hepsi araçlarını almış Şimdi fiyatlara bakıyorum kasım ayına göre tüm markalar zam basmış ucuzlayan yok kriz de yok demek ki peynir ekmek gibi satıyor.
  • dekonline kullanıcısına yanıt
    Alfa romeo gıulıettaya bakabılırsın dızel ıstıyorsan. Benzınlı manuel tredlıne passat olabılır. Gene aynı sekılde tıguan dıkkat cekıyor, hatta bence cazıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opel insignia fiyat alan oldu mu acaba?
  • selamlar Bugünlerde Passat otomatik dizel comf. imps. modeli fiyatı alan varmı?
  • Atece 1.6 dizel tam tavan icin fiyat alan oldu mu?

• sfr2001 kullanıcısına yanıt
    İlksan kampanyasını mı hocam

• Arkadaşlar le garaj üzerinden teklif aldım

Peugeot 308 1.2 benzin otomatik gt line 124.000

En full donanım

Daha düşük teklif oldu mu?

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    kobi kampanyası
  • resvo kullanıcısına yanıt
    Cam tavanlı, kış paketli araç için 180.000 fiyat aldım.

• Peugeot saldırıya başlamış.1,2 gt-line ve 2008 dizel otomatik fiyatları gayet uygun.
    Bu ay 2008 ve 308 de daha güzellerini göreriz umarım
    İstanbul maslak seat bayii telefon da 180 bin dedi cam tavan, oto bagaj, ön park sensörü ve oto park ilave donanımlı olarak renk laciverte benziyormuş söyledi ama unuttum faiz 48 bine 12 ay 0

• Aralığı bekleyin diyenler,galeriden araç almam diyenler,ikinci el al-sat için araç alandan almam diyenler,daha önce 80 bin TL araca pahalı deyip 90 bine başka markadan alanlar vs vs konunu içine eden bu tiplerin hepsi araçlarını aldılar,biz yine de güle güle kullanın diyelim. Aldılar da forum rahatladı.

Adettendir, Toyota Hilux stokları da bitti bitecek. Liste fiyatı üzerinden 1-2 bin TL civarında indirimli şekilde fiyatlanıyor düşünenler için.
    doğuş ankara 3 gün önce daha araç gelmemişken cam tavan + birkaç özellik daha olacak 172 bin demişti ama son durumda ne fiyat verdiklerini sormak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    normal şartlarda aralık ayında araç almak her zaman daha avantajlıdır ama bu sene maalesef öyle olmadı. Hem az stok hem de bazı bayilerin şark kurnazlıkları buna engel oldu. hayırlısı olsun herkes için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio HB Icon 1.5 dCi EDC 90 bg fiyat alan oldu mu aralık ayı kampanyası 20bin indirim diyor.
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hilux'ın bitmesine şaşırdım, fiyatlarda Kasım ayında dahi pek bir avantaj yoktu. Hatta şimdi 0 faiz kampanyası da 24.000 TL'ye indirilmiş. Buna rağmen neredeyse aynı fiyata çok daha fazla donanım, 4x4 çekiş, daha yüksek performans ve daha kolay ödeme koşulları olan Navara'da satış sıkıntısı var.
  • Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    Tucson a baktınız mı

• heyaler kullanıcısına yanıt
    Elegance eco otomatik

• 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.