Şimdi Ara

sıfır araba kaç binde kontrole gider.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evvet sıfır arabalar kaç binde kontrole gider.....

• Benzinliler için 15 bin diyorlar, dizeller için de 10 bin'de bir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

Benzinliler için 15 bin diyorlar, dizeller için de 10 bin'de bir.

dizellerde 10 bin diye bişey yok dostum,değişiyor yani,imzamdaki aracın bakımları 15 binde bir yapılıyor.. hatta ilk bakıma 1000 km kaldı benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cardinal636

quote:

Orjinalden alıntı: brkcad34

Benzinliler için 15 bin diyorlar, dizeller için de 10 bin'de bir.

dizellerde 10 bin diye bişey yok dostum,değişiyor yani,imzamdaki aracın bakımları 15 binde bir yapılıyor.. hatta ilk bakıma 1000 km kaldı benim

Teşekkürler cevabın için arkadaşım. Dizeller ne zaman gider bakıma pek bilmiyorum. Sağdan soldan okuduklarıma göre yazdım zaten.

• markadan markaya göre değişir en iyi bilgi için kullanım kitapçıklarınızı okuyun. yok ona üşeniyorsanız bir servisin önünden geçerken durun sorun. teslimatta söylemişlerdir unuttuysanız satın aldığınız bayiyede telefon açıp sorabilirsiniz
  • Aynen TiFoSi_BJK nın dediği gibi markadan markaya değişir.Kimisinin trigeri 60 binde kimininki de 90 bin de değişir.Aracın 0 olduğuna göre kitapçığı vardır.Yazar orda ne zaman gideceğin.
  • Markadan markaya değişir arkadaşlar benimkisi 20.000 (Benzinli)
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Markadan markaya değişir arkadaşlar benimkisi 20.000 (Benzinli)

evet araca göre değişiyor her aracın kendine göre periyodik bakım zamnları var zaten 0 araba aldığında sana söylüyolar hatta bazı firmalar sen gitmesen bile telefonla seni takip ediyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.