Şimdi Ara

Sıfır alınacak 1.2 tsi comf Polo mu 1.2 tsi style İbiza mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar üniversite öğrencisiyim ve son sınıftayım artık aldığımda 3-4 sen sorun çıkartmadan rahat edeceğim yakıtı çok Can'ımı yakmayacak bir araç bakıyorum senede 5bin km civarı bir kullanımım olucak genelde kısa mesafe kullanıcam bu bir sene özellikle. Öncelikle benim gönlümden geçen araba Polo ibizaya nedense pek ısınamadım kasası hiç çekici gelmiyor diğerine kıyasla. Aldığım fiyatlar birazda aklımı karıştıran konu.Şu şekilde ;

1- 1.2tsi style paket İbiza 45000tl fiyat aldım pazarlıksız hali ( elektronik klima ve cc artıları sanırım hava yastığı da 4 tü emin değilim )

2. 1.2tsi bmt comfortline Polo 50bin fiyat aldım bu da aynı şekilde pazarlıksız düşeceğini de pek sanmıyorum daha fazla

Bunları göz önünce bulundurarak yorumunuz Nasıl olur yorumlarımızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manner34 -- 2 Ağustos 2016; 19:49:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İbiza tabiki. Hem daha dolu hem de ucuz.

• 2. El daha donanimli araclara bakmanizi tavsiye ederim. 50k paraya degmeyecek arabalar

• Malzeme kalitesi yüzünden Polo derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbizanın bir albenisi yok hani görüntü olarak veya içine oturduğumuzda, polo kalite olarak bariz daha üstün görünüyor ayrıca bildiğim kadarıyla ibiza da bir eski seri tsi motor kullanılıyor yakıt tüketim değeride fabrika verisi olarak bu nedenle yüksek diye düşünüyorum. (6,4 L ibiza -6 L polo gibi Yanlışsam düzeltin emin değilim. )
  • polo tabii ki. 2. el ve kalite olarak ibiza'yı katlar.
  • Genç adamsın İbiza al. Hem daha ucuz.

• tabiki polo kardes

• 5bin tl az degil ve ustune ibiza daha dolu.. b sinifinda alacagim tek arac ibiza olurdu benim, tam bir f/p

• Accent blue style plus alır keyfime bakardım

• Polo opak siyah 1.2 tsi comfort manuel 49500 son fiyat aldım şuanda sizce iyi mi en fazla bu kadar indirebildim bayileri vurdura kırdıra birbirine 50bin altı zarar diyenler çoktu ama blöf işe yaradı
  • kusura bakma biraz gündeminin dışında olacak ama, o paraya daha iyi alternatifler bulacağını düşünüyorum.
    örneğin aynı fiyat aralığına temiz kullanılmış 2013 model civarı dizel otomatik megane alabilirsin.
  • Her konuya gelip sırf daha ucuz olduğu için Leon Ibiza vs önerenlere bakmayın.

Polo ile Ibiza arasında hem sürüş hem de kalite açısından neredeyse segment farkı var. Aradaki fiyat farkına kesinlikle değecektir.

• Satmasini dusunuyosan polo.uzun sure binerim diyorsan ibiza.Bi cesit bodykitslerle ibiza cekici hale gelebilir bence ama icinize sinmiyorsa ucuz diye sıkıla sıkıla bi arabaya binmek mantiksiz

• Aslında en iyisi fabia ama fiyatı daha yüksek. Polo ve ibiza yeni kasaları gelecek. Ve güncel fabia ile aynı platformu kullanacaklar. Fabia'yı da incelemenizi öneririm. eğer bütçe kısıtlıysa ibiza değilse fabia derim. İbizanın ikinci eli de gayet hareketli. iki arkadaşım aldı 2 yıl kullanıp sattılar. İkisi de kolaylıkla elden çıkardı.
  • DolceVita. kullanıcısına yanıt
    Segment farkı mı? 😂😂 biraz abartmadınız mı?

İki araç arasında kalite farkı var. Ancak lounge donanım poloda belirgin. Comfortline da bariz bir fark yok.

• ibiza dışarıdan bakıldığında bir yap boz şeklinde duruyor. Kalitesiz bir görünüşü var. Arada fiyat farkı olabilir fakat polo ibizaya göre çok daha kaliteli. İşçilik, malzeme vb.
  • bence fabia
  • fabia bu ikisinden daha geniş, donanımlı ve daha şık (bence) . incele istersen..

edit: ayrıca 50 bin tlye temiz leon bulunabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 3 Ağustos 2016; 12:02:25 >
  • İbiza 10 senelik araç sıktı artık. Fabianın da içi odun gibi tek bir yumuşak plastik bile yok. Polo bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.