Şimdi Ara

sıfır 2015 passat için yardım alabilirmiyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    kullandığım araç 2011 focus tdcı style paket
    yıllık 11000 civarında yol yapıyorum. karışık bu km uzun yol şehir içi oluyor her ikiside
    ve sıfır passat 1.4 benzinli trendline almak istiyorum
    ama kararsız kaldım en çokda yakıt konusunda bluemotion özelliği ile fabrika verileri ortalama 5.3 diyor tabi gerçekte değil gerçek ne kadar acaba bilen varmı?
    ayrıca aracı almalı mıyım bu konuda da düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim
    onun yerine şunu bunu al demeyelim lütfen alacaksam bunu alacağım yoksa focus la devam edeceğim.
    şimdiden teşekkür ederim saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lampard48 -- 26 Temmuz 2015; 15:42:18 >

• Alabilirseniz comfortline alın.

Onu alma şunu al demişsiniz ama Superb ten Donanım eksikleri ve yüksek fiyatı yüzünden Superb active tercih edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim öncelikle. superb baktım dizel seçeneği var oda 80000 hocam ben 70000 zor çıkıyorum o yüzden yani :D
  • hocam benzinli diye takıntınız olmasın eğer çok sıkışık sürekli dur kalk şehir içi trafiğinde kullanmayacaksanız biraz şehir içi biraz uzun yol kullanıcaksanız daha doğrusu gündelik kullanımda sizi yakıtı hiç yormayacaktır. Ben aldım oldukça memnunum.Şu an 6000 km oldu aldığımdan beri ölçüyorum ortalama 30 krş yaktı. yakıtı çok iyi diğer tercihleriniz nedir onu bilemem ama yakıtına takılmayın. Dizel otomatik 2012 caddy vardı onunla yaktığımla eşdeğer yakıyor. aracım 2,5 aylık hiç çok yakar diye korkum olmadı yaptığım km den belli 1,4 tsi 125 hp manuel trendline .bu araçta yeni nesil 125 lik motor kullanılmış olup eski passatlara göre önemli ölçüde tasarruflu bir yakarı sözkonusu.

• al pasatı...
  • arkadaşlar teşekkür ederim
    ben muğlada yaşıyorum zaten çok sıkışık trafik olmaz şehir içinde günlük 25 km kadar da görevim nedeniyle uzun yola gidiyorum
    benim focus ortalama 5.8 falan yapıyor. ben passat ortalama 6.5 yaksa diye hesaplıyorum ki bu bana hayli hayli yeter
    sizin gönderdiklerinizi görünce çok sevindim inanın durum böyleyse yarın gider alırım valla arabayı :D
    birde bluemotion olmayan kalmadı heralde değil mi artık vw de konuda da pek bir bilgim yok satış fiyatı 73.600 trend benzinlidede var değilmi bu bulue motion teknolojisi bu konudada yardımcı olursanız sevinirim
    birde arkadaşlar bazı sitelerde " yok trend alınmaz koltuk döşemeleri çok kötü comfort ve high a göre çok dandik yapmışlar" gibi laflar dönmüş
    siz ne dersiniz bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lampard48 -- 31 Temmuz 2015; 23:57:56 >
  • Hocam size sifir fiyatini ne kadar dediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha konuşmadım fiyat konusunu en son konuşacağım.
    hele bir kararı vereyim diye bekliyorum ama haftaya bir gidip konuşacağım
    size dediler mi birşeyler ondan mı soruyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.