Şimdi Ara

SiemensCX70 Telefonu olanların Buluşma noktası...(Başka başlık açmayın lütfen...) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
1
Favori
92.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar orjinal cx70 kapak almak istiyorum ancak internette bulamadım

yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: penguinn

arkadaşlar orjinal cx70 kapak almak istiyorum ancak internette bulamadım

yardımcı olursanız sevinirim..

müşteri hizmetlerini ara orda satış noktalrını söylerler
  • liberal@ ben geçen yıl bu şekilde yaptım ve SW 50 olmuştu ondan sonrada bir daha yapmadım acaba şimdi tekrar yapsam SW versiyonu kaç oluyor denedinizmi acaba

quote:

Orjinalden alıntı: LiberaL

Telefonu kablosuz güncellemenin en kolay yolu:
    Program zaten telefonda mevcut Sadece ayarları yapın tamam.

1-Ayarlar>veri bağlantısı>veri servisleri>boş profili seçip GPRS den APN: internet yapın

2-Ek özellikler>cihaz yönetimi>Etkin profil>değiştir

Adres:http://swuota.global-repair-management.com

Port: 80

Servis sağlayıcı: (APN:internet olan profil)

Kullanıcı adı: swuota_user

Parola: swuota

Sunucu ID: SWUOTA

Sunucu parolası: swuota

HTTP doğrulama: Hayır

Yazıp kaydedin. Başlat dediğinizde ekranda Telefon ve Bilgisayar resimleri çıkacak ve yükleme başlıyacak Yükleme bitince telefonu kapamanız istenecek Telefonu kapatınca 4 dakika bekleyip öyle açın.

birde aşağıdaki sorunum hala devam ediyor sanırım SW versiyonundan;
    nokia3310 larad mesaj ayarlarında bir yer var aynı servis yoluyla cevapla diye ama bizim cx70 lerde böyle birşey göremiyorum sanırım ondanmış

quote:

Orjinalden alıntı: Engin_ER

quote:

Orjinalden alıntı: ckm

quote:

telefonumdan başka bir telefona kontör gönderemiyorum. (kısa mesajla kontör transferi yapamıyorum)(hat avea) kartımı nokia3310 takıyorum rahatlıkla gönderiyorum ama cx70ten gönderemiyorum .. böyle bir şeyle karşılaşan varmı sorunu nasıl aştınız

peki kontor gonderme dışında başka yerlere msj gönderirken sorun warmı

yok mesajlarımı normal olarak gönderiyorum/alıyorum ve iletildi durum raporunu alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 17 Ağustos 2006; 10:52:30 >

• arkadaşlar ben daha yeni geldim ...bi ara bu cx65 lerde falan menü eğişimi duymuştum .mümkünmü oluyomu...?******
  • quote:

Orjinalden alıntı: bhtyr

arkadaşlar ben daha yeni geldim ...bi ara bu cx65 lerde falan menü eğişimi duymuştum .mümkünmü oluyomu...?******

menü değişimi demekle ne kastediyorsun? icon değiştirme oluyor. google dan arama yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Necroyunus

Ya beyler kafayı yemek üzereyim artık.

Bu konu başlığını baştan sonra okudum.

Denilen herşeyide yaptım.

AMA OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR!!!

Yan sanayi bir usb kablom var.Takıyorum.Ayrı ayrı bir sürü MPM denedim tlefonumu görmedi.

Telefon sürümünü upgrade edeyim dedim.(Kablosuz(kabloyla zaten olmuyo))

Burada gösterilen şekillerin hepsini denedim.Yine olmadı yine olmadı!

Kafayı yedim ya.Bağlanamıyor internete çekemiyor dosyayı.Telefon "bağlanıyor" yazısı çıktığında 1 dk kadar bekliyor ve "bağlanamadı" hatası veriyor.

Artık çıldırmak üzereyim.Ne olur akli selim bir arkadaş bana yardım etsin yoksa bu telefonu duvarda parçalıycam vallahi bıktırdı beni saatlerdir.

arkadaşım benim cd de olmadı fakat siemensin sitesinden mpm yi yükledim öyle çalıştırdım oldu. yan sanayi cd genelde telefonu tanımaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hwarang -- 18 Ağustos 2006; 22:53:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serhat_h_fb

bende geçen yıl haziran ayında almıoştım cx70 i. ilk aldığımda telefonu kıracaktım.kendi kendne kapanıyodu tel.sonra 1.ay garantiye gitti...ama ondan sonrada çok seyrek kendi kendine kapandı.şuanda çok iyi.4-5 gün şarj bitmiyor.ama pil i takıp çıkarırken bi tırnak var.orası kırıldı.arka kapak olmasa pil düşecek yani.oraya ne yapabilrim.

benimki de kırıldı ama ben yan sanayiye başvurdum
  • Ben bu makineden T9 u sildim yanlışlıkla.. Ancak sabahtan beri arıyorum bulamadım dosyayı internette... Bütün herşeyini sıfırlama gibi bir olanak var mı?

Firmware (56)' i bi daha yükledim yine de düzelmedi...Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CoNsTaNtIn45

enginer söyler misin kamera sesi nerden kapanıyo?

menu/tel ayarları/servis sesleri/ sanırım buradan kapatılıyor ama ben kapatmadım daha iyi oluyor çekip çekmediği belli oluyor

kamerayı açıyosun sonrasağ altta seçenekler yazan yere giriyorsun sonra mikrofon açık diye bir şık var onu işareti kaldırıyorsun ok?
  • quote:

Orjinalden alıntı: boldturks

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CoNsTaNtIn45

enginer söyler misin kamera sesi nerden kapanıyo?

menu/tel ayarları/servis sesleri/ sanırım buradan kapatılıyor ama ben kapatmadım daha iyi oluyor çekip çekmediği belli oluyor

kamerayı açıyosun sonrasağ altta seçenekler yazan yere giriyorsun sonra mikrofon açık diye bir şık var onu işareti kaldırıyorsun ok?

bu video çekiminde sesi kapatma kamera sesini kapatmakla ne alakası war???

• quote:

telefonumdan başka bir telefona kontör gönderemiyorum. (kısa mesajla kontör transferi yapamıyorum)(hat avea) kartımı nokia3310 takıyorum rahatlıkla gönderiyorum ama cx70ten gönderemiyorum .. böyle bir şeyle karşılaşan varmı sorunu nasıl aştınız

bu kontür gönderememe bende de war. çok denedim ama olmadı. ben de hattandır diye üstüne gitmemiştim. ayrıca geçen aylarda avea nın bahar kampanyasında da iki cx70 ten mesaj attım ama ikisine de cewap gelmedi. bu da aynı sorundan kaynaklanıyo o zaman.
  • gelelim kamera sesine. kamera sesini kapatmak için;

- önce telefonu bilgisayara bağlamak gerekiyo (kızılötesi veya data)
    - od programı olması gerekiyo
    - phone explorer olması gerekiyo.
    - son olarak da telefonda camera toggler die bi programın olması gerekiyo.

bu programları nerden bulacaınızı söylemem reklama girer heralde.
  • merhaba bende eski bir cx 70 ciyim ama makinem çalındı.Şimdi cf 75 aldım,cx 70in tamamen aynısı ama kapaklı.Soununzla ilgili olarak eğer hala çözemediyseniz,http://www.benq-siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_131210_0,00.html linkinde region olarak south&west europe country olarak tabiki Turkey seçip devam tuşuna basın.Model olarak CX 70 seçip yine devam tuşuna basın.Miscelanneous linkine tıkladığınızda karşınıza çıkıyor bilgisayara indirip IrDa veya data kablosu ile cihaza atarsanız heralde sorun çözülür
  • quote:

liberal@ ben geçen yıl bu şekilde yaptım ve SW 50 olmuştu ondan sonrada bir daha yapmadım acaba şimdi tekrar yapsam SW versiyonu kaç oluyor denedinizmi acaba

quote:

1-Ayarlar>veri bağlantısı>veri servisleri>boş profili seçip GPRS den APN: internet yapın

Yazıp kaydedin. Başlat dediğinizde ekranda Telefon ve Bilgisayar resimleri çıkacak ve yükleme başlıyacak Yükleme bitince telefonu kapamanız istenecek Telefonu kapatınca 4 dakika bekleyip öyle açın.

nokia3310 larad mesaj ayarlarında bir yer var aynı servis yoluyla cevapla diye ama bizim cx70 lerde böyle birşey göremiyorum sanırım ondanmış

quote:

quote:

quote:

yok mesajlarımı normal olarak gönderiyorum/alıyorum ve iletildi durum raporunu alıyorum

Enginciim walla sanırsam sadece 50 oluyormuş ya ben her aklıma geldiğinde yapıyorum boşuna 1 kontorüm gidiyo yeni dosya yok yani keşke siteyi güncel tutsalarda bizde oradan veryonu arttırmaya devam etsek bence hiç deneme aynı sw50

Şu kontor gönderme işine gelince valla hiç denemedim pek bir bilgim yok yani o konuda

• quote:

Orjinalden alıntı: nous_docky

Ben bu makineden T9 u sildim yanlışlıkla.. Ancak sabahtan beri arıyorum bulamadım dosyayı internette... Bütün herşeyini sıfırlama gibi bir olanak var mı?

nasıl olur ya bende sildim kullanmadığım için ama sanırım sen aramayı yanlış yapıyorsundur. Bulunmaması mümkün değil kolay gelsin.
  • quote:

Ben bu makineden T9 u sildim yanlışlıkla.. Ancak sabahtan beri arıyorum bulamadım dosyayı internette... Bütün herşeyini sıfırlama gibi bir olanak var mı?

27 Ağustos 2006; 18:21:56

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba bende eski bir cx 70 ciyim ama makinem çalındı.Şimdi cf 75 aldım,cx 70in tamamen aynısı ama kapaklı.Soununzla ilgili olarak eğer hala çözemediyseniz,http://www.benq-siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_131210_0,00.html linkinde region olarak south&west europe country olarak tabiki Turkey seçip devam tuşuna basın.Model olarak CX 70 seçip yine devam tuşuna basın.Miscelanneous linkine tıkladığınızda karşınıza çıkıyor bilgisayara indirip IrDa veya data kablosu ile cihaza atarsanız heralde sorun çözülür

• quote:

Orjinalden alıntı: vahşikurbağa

quote:

27 Ağustos 2006; 18:21:56

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba bende eski bir cx 70 ciyim ama makinem çalındı.Şimdi cf 75 aldım,cx 70in tamamen aynısı ama kapaklı.Soununzla ilgili olarak eğer hala çözemediyseniz,http://www.benq-siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_131210_0,00.html linkinde region olarak south&west europe country olarak tabiki Turkey seçip devam tuşuna basın.Model olarak CX 70 seçip yine devam tuşuna basın.Miscelanneous linkine tıkladığınızda karşınıza çıkıyor bilgisayara indirip IrDa veya data kablosu ile cihaza atarsanız heralde sorun çözülür

Küçük bir düzeltme,bu linkteki FFS arşivi data/IrDa ile indirilebiliyor T9 WAP-GPRS yolu ile telefona indirilebiliyor

• quote:

quote:

liberal@ ben geçen yıl bu şekilde yaptım ve SW 50 olmuştu ondan sonrada bir daha yapmadım acaba şimdi tekrar yapsam SW versiyonu kaç oluyor denedinizmi acaba

quote:

quote:

quote:

quote:

Enginciim walla sanırsam sadece 50 oluyormuş ya ben her aklıma geldiğinde yapıyorum boşuna 1 kontorüm gidiyo yeni dosya yok yani keşke siteyi güncel tutsalarda bizde oradan veryonu arttırmaya devam etsek bence hiç deneme aynı sw50

Şu kontor gönderme işine gelince valla hiç denemedim pek bir bilgim yok yani o konuda

birde ben kontörü 9333 arayarak yüklüyorum ama nokia olan diğer 2 telefonda mesajlada kontör yüklenebiliyor ama ben cx70 de mesajla yüklemeyi denedim mesaj gönderildi dedi ama sonuç yok ortada tekrar 9333 aradım öyle yükledim yani bu işte bir iş var ama anlamış değilim

• konu yerlerde sürünüyor hadi hepberaber up
  • Forumda aradım pek açıklayıcı birşey bulamadım;telefona format attığımızda,PC deki format sonrasında Window cdsinden tekrar yazılım yüklediğimiz gibi belli bir yazılımı telefona yüklememiz mi gerekiyor?
    Firmware güncelleme anlayabildiğim kadarıyla windows update'in karşığı gibi birşey.
    Eğer dediğim gibi tekrar yazılım yükleme gerekiyorsa buna nereden ulaşabilirim????Bas konuşum uçtu gitti
    Nasıl geri getirebilirim????????
    Format atıcam ama yazılımı nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum
    Acil yardııııııııım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahşikurbağa -- 2 Ekim 2006; 1:03:50 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.