Şimdi Ara

SIEMENS SPEEDSTREAM 4 portlu + kablosuz bağlantılı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Benim Siemens speedstream modem im var.512 adsl im var ama hiç 512 verim alamadım :) usb mi kullansam ethernet mi hangisi daha iyi? verimi arttırmam için ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz...Tesekkürler

• türkiyede olup 512hız tam alan birini göster ben ülkeyi terk etcem
    ethernet daha iidir nette güvenli+geniş bağlantı

modemden kurtulmak istiyorsan
    usr 9107al yada airties rt210al kablosuz

http://www.airties.com/index.php?cid=45
    ürün özelliklerine burdan bak
    kurduğum adsl modemler içinde en çok beğendiğim 2ci modem bu

1cisi usr 9108

• o zaman sen birader ufak ufak basla terketmeye :) Arkadasımın Laptop u usb kablosuyla 512 lik bağlantının yalan olmasın ya 512 tam yada 452 bu 2 secenekden biri ile bağlanıyordu kendim de baktım.benım bu modem yen ve ayarsız sanırım.cd kurulumu yapmıyorr
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCELL

o zaman sen birader ufak ufak basla terketmeye :) Arkadasımın Laptop u usb kablosuyla 512 lik bağlantının yalan olmasın ya 512 tam yada 452 bu 2 secenekden biri ile bağlanıyordu kendim de baktım.benım bu modem yen ve ayarsız sanırım.cd kurulumu yapmıyorr

cd kurulumunu gittiği yere kadar yap. daha sonra cd takıp aygıt yöneticisinden tamamını tanıt ( soru işaretli olan modem alakalı yerleri ) bendede var siemens speedstream 6000 var. kusura bakma ama ben bundan iyi modem görmedim piyasada. bir buçuk yıl olacak nerde ise modemi aldığımdan beri. ne yılın 365 günü 3 port kullanıyoruz elektirk kesilmesi dışında fişten çıkarmıyorum ne ısında ne takıldı daha birşey yaşamadım. arkadaşlarımın şiketleri var 3danimasyon işi yapıyorlar onlardada zoom vardı ozamanlar onlarda gördümben zoom uda ama siemensin eline su dökemez. arkadaşlarda benim modemi gördü nasıl çalıştığını zözelliklerini falan hakikaten çok iyi imiş dediler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.