Şimdi Ara

siemens S68 telefon kilidi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimde eski bir model olmasına rağmen çok sevdiğim benQ siemens S68 tel var.
    ben bu tele, telefon kilidi koymuştum ,düzgün çalışıyodu ama şifreyi yanlış girmediğim halde bi süre sonra, kendi kendine kapanmaya başladı.
    telefon kilidini ne değiştirebildim, ne iptal edebiliyorum. ekran koruyucu süresini 90 dk ayarlayabildim ancak. dolayısıyla 90 dk .da bi kendi kendine kapanıyo .
    Format atsam düzelir mi ? ve ben yapabilrmiyim ? ve nasıl :) *#7370# işe yaramadı.
    * # NO tuşlarıyla açabildim ama o da işe yaramadı :) telefon formatlanmadı, eskisi gibi açıldı.
    Yardımcı olursanız sevinrim teşekkürler.

• 0216 550 23 67 burdan güvenlik kodunu açtman için sana master kod vericekler. ama tahminim sende yazılımsal bir sorun da olabilir teknik servis yolu gozukebilir sana...

servisi :http://www.teleservice.com.tr/?in_ct=c12490d15b0c29f6f8e3719a683ecef2&lang=tr
  • quote:

Orjinalden alıntı: designwish

çok teşekkürleeer. cvp gelmiş nihayet:) bi deneyeyim...inşallah tlfnla çözebilirim...

Rica Ederim K.. (:
  • Haklılar... Görmeden nasıl birşey söylüyebilirler ki Kubra hanım? (:

Siz servise gönderin arıza tespiti yapıcaklar. Sonra garantisine bakıcaklar garantili ise garanti kapsamında yaparlar degil ise size ücret çıkartıp bilgi verirler ücreti kabul ederseniz tamiri yapılır etmezseniz hiç bir ücret alınmadan ve tamir olmadan size geri gonderilir cihazınız...
    K olayı adınızı komple yazmak istememiştim öyle yazdım Kubra hanım... (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdayy -- 5 Şubat 2009; 8:50:37 >
  • Servise göndermek için neden hala ikna olmak isterniz anlamam zaten cihazını bozuk yeterince sizi ikna etmiyor mu telefonunuzun o hali ? (:
  • Master kod SimLock'u açmaz sadece telefonun kendi guvenlik kodunu unuttuysanız o zaman işe yarar guvenlik kodunu siler sıfırlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.