Şimdi Ara

Siemens M50 ile gprs....(bilg. baglantısı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaslar.bu aralar fena halde internetsizim.yurdun baglantısı kesildi artık ben de mecburen gprs takılıcam ama bi iki sorum var tecrübeli arkadaslara.
    simdi ilk olarak benim notebookun malesef seri portu yok (compaq 1015v).fakat siemens M50nin modem softwareni kurdugumda "telefonunuzun baglı oldugu seri portu secin" gibi bir ekran cıkıyor ve ekran bombos cünkü seri port yok :( [ngt]
    simdi bu durumda bi LPT-seri dönüstürücü alıp taksam win xp onu seri arayüz olarak görürmü ki?görürse problem yok ama emin degilim.deneyen yada bilen varsa yazıversin [frndsp]

• dostum usb kabloyla niye denemiyorsun bu kablonun programı sanal com port oluşturuyor bilgisayarında. şunuda ilave edeyim piyasadaki yan sanayi kablolar gprs te sorun çıkarabiliyor bende c55 var ona yan sanayi kablo aldım herşey çalışıyor fakat GPRS çalışmıyordu başka bir forumda amcamın biri tel tarafındaki 5-6 uçlarını birbirine bağlayın diyordu ben denedim GPRS çalıştı ama M50 de durum farklı ikisinin pin leri aynı değil M50 de bir iki deneme yaptım ama olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.